~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser34161

nu mi-ai atras atentia chiar deloc ..altii au facut asta . termin cu ei , si daca insisti , o sa fac parte din cei 3 .
 

DeletedUser

forumul lumii acesteia e extrem de animat de personaje dubioase ..si da , il includ si pe Andrei :)) ..inainte toata povestea si cearta era concentrata in jurul domnului Chevix , acum floris ..unele treburi pe aici depasesc nivelul de joc , si atunci bunul simt ar trebui sa calmeze spiritele . dar vad ca doar cei privilegiati mai au asa ceva ..dara floris doreste un 3 la 3 , nu e greu de facut . nu stiu de ce incingeti spiritele pentru un singur om , mai sarac cu duhul .

tu ai vreo problema anume cu mine ? intreb pentru ca nu inteleg . cand eu ma luam la harta cu altii pe extern pentru inq sau pentru ca asa mi se nazarea mie si lor sa ne certam tu poate nici A nu spuneai pe extern in apararea tribului din care faci parte in momentele in care aliatii din NOI va faceau noobi pe toti .
scuze daca nu este un atac la adresa mea si doar asa il percep eu .


floris tu acum degeaba plangi si acuzi in stanga si in dreapta . cand inca mai jucam pe 11 am vrut sa fac o chestie impreuna cu voi si rar ( de care stiu doar cei implicati + dmada ) si anume fuziunea voastra ( teapa - rar ) dar m-am lovit de refuzul lui 5193 si al unuia din rar ( nu mai retin cine anume ) intrucat nu vroiau 2 intemeietori ci doar 1 singur fiecare dorindu-se pe el insusi . ei/voi ati preferat sa trageti 1 hais si altii cea poate alta era situatia voastra acum cu o politica comuna . m-ai plictisit naiba pe mine cu atatea acuze fara sa ai si dovezi in sensul asta , ma mira faptul ca inq ( lori in primul rand ) mai discuta cu tine
 

DeletedUser34161

tu ai vreo problema anume cu mine ? intreb pentru ca nu inteleg . cand eu ma luam la harta cu altii pe extern pentru inq sau pentru ca asa mi se nazarea mie si lor sa ne certam tu poate nici A nu spuneai pe extern in apararea tribului din care faci parte in momentele in care aliatii din NOI va faceau noobi pe toti .
scuze daca nu este un atac la adresa mea si doar asa il percep eu .


floris tu acum degeaba plangi si acuzi in stanga si in dreapta . cand inca mai jucam pe 11 am vrut sa fac o chestie impreuna cu voi si rar ( de care stiu doar cei implicati + dmada ) si anume fuziunea voastra ( teapa - rar ) dar m-am lovit de refuzul lui 5193 si al unuia din rar ( nu mai retin cine anume ) intrucat nu vroiau 2 intemeietori ci doar 1 singur fiecare dorindu-se pe el insusi . ei/voi ati preferat sa trageti 1 hais si altii cea poate alta era situatia voastra acum cu o politica comuna . m-ai plictisit naiba pe mine cu atatea acuze fara sa ai si dovezi in sensul asta , ma mira faptul ca inq ( lori in primul rand ) mai discuta cu tine

de ce ar fi legat de tine ? nu cred ca ne cunoastem
 

DeletedUser

tu ai vreo problema anume cu mine ? intreb pentru ca nu inteleg . cand eu ma luam la harta cu altii pe extern pentru inq sau pentru ca asa mi se nazarea mie si lor sa ne certam tu poate nici A nu spuneai pe extern in apararea tribului din care faci parte in momentele in care aliatii din NOI va faceau noobi pe toti .
scuze daca nu este un atac la adresa mea si doar asa il percep eu .


floris tu acum degeaba plangi si acuzi in stanga si in dreapta . cand inca mai jucam pe 11 am vrut sa fac o chestie impreuna cu voi si rar ( de care stiu doar cei implicati + dmada ) si anume fuziunea voastra ( teapa - rar ) dar m-am lovit de refuzul lui 5193 si al unuia din rar ( nu mai retin cine anume ) intrucat nu vroiau 2 intemeietori ci doar 1 singur fiecare dorindu-se pe el insusi . ei/voi ati preferat sa trageti 1 hais si altii cea poate alta era situatia voastra acum cu o politica comuna . m-ai plictisit naiba pe mine cu atatea acuze fara sa ai si dovezi in sensul asta , ma mira faptul ca inq ( lori in primul rand ) mai discuta cu tine

ai si tu dreptate...de maine discutam despre altceva...
 

DeletedUser

am inteles :D era mesaj pentru floris , nu pentru altcineva .

nu , prima parte era pentru tine dar cu acea mica fraza specificata la sfarsit

ai si tu dreptate...de maine discutam despre altceva...

floris .. eu sunt mai certaret decat tine de cateva ori , mai trebuie sa petreci mult timp pe forumul asta pana sa ma intreci . dar ...eu intotdeauna am adus dovezi cand am afirmat ceva . se si vede asta pe alte topicuri pe forumul l11 . am avut in spate o discutie pe mess /tel/ game pe cand tu ... ce ai ? niste pareri personale ?
 

DeletedUser

floris .. eu sunt mai certaret decat tine de cateva ori , mai trebuie sa petreci mult timp pe forumul asta pana sa ma intreci . dar ...eu intotdeauna am adus dovezi cand am afirmat ceva . se si vede asta pe alte topicuri pe forumul l11 . am avut in spate o discutie pe mess /tel/ game pe cand tu ... ce ai ? niste pareri personale ?

sa discut pe mess,pe telefon.pe skype despre joc? si cu asta ce-am facut? crezi ca daca asi fi zis sa nu fuzioneze cu NOI(fun,ex-fun) ar fi facut ca mine? strategia lor a fost pe termen lung....si da roade...inca nu stiu de ce ai parasit L11...
pe L19 am vorbit,si? sa spun ce au facut?
 

DeletedUser

blabla-uri destule pe aici...fapte nu vorbe. aveam o vorba: ''WAR fiti tari ca va inmuiem noi''
dragule florisule, fratele meu alb, sa iti spun si tie? hai sa o fac. ''Fi tare dragul meu..., -da nu tine- te inmoi tu singur...^_^
 

DeletedUser

l19 nu are legatura cu l11 , asta daca vrei o discutam pe forumul l19 sau privat . de ce am parasit eu l11 iarasi nu are legatura cu razboiul vostru , face parte din trecut . ca ma bucur desi nu mai joc pe 11 ca inq va castiga lumea e altceva . e un joc doar , trateaza-l ca atare .

ps : chevyx de scrie cu Y . sau pana pe 09.06 imi poti spune noob ? :p:p:p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

blabla-uri destule pe aici...fapte nu vorbe. aveam o vorba: ''WAR fiti tari ca va inmuiem noi''
dragule florisule, fratele meu alb, sa iti spun si tie? hai sa o fac. ''Fi tare dragul meu..., -da nu tine- te inmoi tu singur...^_^

cred ca ai tastat gresit..ai vrut sa scri BISCUIT SI A IESIT BISCUTIT.....nu-i nimic,ne-am prins ca ai vrut sa scri biscuit...
 

DeletedUser

l19 nu are legatura cu l11 , asta daca vreo o discutam pe forumul l19 sau privat . de ce am parasit eu l11 iarasi nu are legatura cu razboiul vostru , face parte din trecut . ca ma bucur desi nu mai joc pe 11 ca inq va castiga lumea e altceva . e un joc doar , trateaza-l ca atare .

ps : chevyx de scrie cu Y

scuze maestro....chevyx....sa sti ca tratez ca un joc acest joc,si referitor la cine castiga L11, am dat verdictul demult...nu scriu pe L19 ca am parasit acea lume din cauza unor (nu sunt jigniri) tradatori,fricosi,lasi....
 

DeletedUser

asa asa... da sa te tii bine. ca nu cumva sa cazi... ti-am spus eu ca te inmoi singur...
da chiar vrei sa iti explic 'etimologia' si 'sensurile' acestui 'nick' ales de mine?
pt asta tre' sa facem un alt topic...unul interzis cardiacilor :p
 

DeletedUser

asa asa... da sa te tii bine. ca nu cumva sa cazi... ti-am spus eu ca te inmoi singur...
da chiar vrei sa iti explic 'etimologia' si 'sensurile' acestui 'nick' ales de mine?
pt asta tre' sa facem un alt topic...unul interzis cardiacilor :p

trimite-mi pe privat etimologia si sensurile nick-lui tau....chiar m-ai facut curios....
 

DeletedUser

scuze maestro....chevyx....sa sti ca tratez ca un joc acest joc,si referitor la cine castiga L11, am dat verdictul demult...nu scriu pe L19 ca am parasit acea lume din cauza unor (nu sunt jigniri) tradatori,fricosi,lasi....

nu pot sa-mi dau seama cum numai tu gasesti din astia...ce ghinion poti avea :eek:
si pe 11 si pe 19 numai de astfel de specimene dai:confused:
 

DeletedUser

nu am voie sa mai ** cu lumea straina... interzis de la trib, ca cica aduc dupa mine blocarea tribului la mesaje... o_O
dar pt tine o sa fac o compunere. o sa o primesti.
acu' imediat o si concep.
stay tunned!
 

DeletedUser

nu pot sa-mi dau seama cum numai tu gasesti din astia...ce ghinion poti avea :eek:
si pe 11 si pe 19 numai de astfel de specimene dai:confused:

ghinionist..m-am nascut pe 13.13 1913....dar, cand cei din conducere parasesc tribul fara sa anunte decizia lor? si mai mult,au plecat in tribul dusman...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus