~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

13.13.'13
mda. cum se numeste luna? nu m-au invatat la scoala:(
le era frica ca voi sti prea multe:mad:
 

DeletedUser

ghinionist..m-am nascut pe 13.13 1913....dar, cand cei din conducere parasesc tribul fara sa anunte decizia lor? si mai mult,au plecat in tribul dusman...


daca au plecat la tribul dusman inseamna ca sunt jucatori care merita sa prinda finalul L11 ai sa le fie gravat nick-ul pentru a lasa o umbra in lumea asta... :D
 

DeletedUser35216

promite ce poti face.....si hai sa jucam 3 la 3 nu 90 la 5.....dar e greu 3 la 3 ca exista varianta sa pierzi si atunci tu vei fi acela care da stergere cont;0

=)) dece crezi tu ca mi-ar fi asa frica sa pierd?
si cam unde ai vrea tu sa facem 3 la 3-ul asta? pe L11? nu am nobili sa iti iau toate satele :rolleyes:
 

DeletedUser

pe contul lui. o sa merg si eu langa el ca faceam echipa buna o data. refacem echipa:)
 

DeletedUser

ok....sa instalez windows-ul din nou...am plecat la somn....noapte buna....to be continued!
 

DeletedUser35216

asasyn007(probabil sitterul care nu a putut tine contul adyxo7) nu stiu ce i-ai propus lui fink,dar stiu ce ti=a raspuns....raspunsul este mai important decat intrebarea...decizia voastra a fost ceva de genul:dai in p...... ca mai tarziu dam si in ei...nu m-am laudat ca vad forumul(l-am vazut) si cred ca pot sa-l mai vad....dar nu castig nimic din asta...un lucru sa va fie inteles: nu voi stinge lumina ultimul....cand se va inchide L11 eu voi fi aici...

am tinut sitterul la adyxo7 cat mi-a permis propietarul... pana sa intre sa dea stergere de cont... imi pare rau ca nu mai am mesajele cu 2805 cand incerca sa ma ameninte ca ma ataca daca nu ii dau nu stiu ce sate de pe contul ala...
nu a spus nimeni "in p...... ca mai tarziu dam si in ei..."! eu discutasem cu dmada sa va dam o mare parte din granita cu WAR-ul... dar pentru voi era mult prea greu sa luptati cu jucatorii activi din WAR... si ati preferat sa stati in sud...
acum iti caut si iti dau citat cand te-ai laudat ca ai vazut pozele de pe forum si ca mai intri odata chiar atunci, ca sa iti re improspatezi memoria...
unde o sa fii, pe extern? tu chiar crezi ca noi o sa inchidem lumea cu tine pe harta sau pe vreun cont in INQ? te inseli!!!

nu stiu de ce vrei sa facem 3 la 3... sa iti aduc aminte de cele 2 spionaje date de tine pe o singura tinta (sat de al meu din K74) la diferenta de cateva minute? unul avea 200 de spioni si unul avea 252... vroiai sa imi omori spionii?
 

DeletedUser

baieti si hmm lori :p cred ca este defect omu tot repeta aceiasi poezie :)) pt prostie si incompetenta nu exista tratament deci cel mai bun medicament pt el este eradicarea lui de pe harta deci datii o doza de curatari si nobilasi si sa il scutim de atata suferinta..nu vedeti ca moare de ciuda ca INQ o duce bine ?
 

DeletedUser

am tinut sitterul la adyxo7 cat mi-a permis propietarul... pana sa intre sa dea stergere de cont... imi pare rau ca nu mai am mesajele cu 2805 cand incerca sa ma ameninte ca ma ataca daca nu ii dau nu stiu ce sate de pe contul ala...
nu a spus nimeni "in p...... ca mai tarziu dam si in ei..."! eu discutasem cu dmada sa va dam o mare parte din granita cu WAR-ul... dar pentru voi era mult prea greu sa luptati cu jucatorii activi din WAR... si ati preferat sa stati in sud...
acum iti caut si iti dau citat cand te-ai laudat ca ai vazut pozele de pe forum si ca mai intri odata chiar atunci, ca sa iti re improspatezi memoria...
unde o sa fii, pe extern? tu chiar crezi ca noi o sa inchidem lumea cu tine pe harta sau pe vreun cont in INQ? te inseli!!!

nu stiu de ce vrei sa facem 3 la 3... sa iti aduc aminte de cele 2 spionaje date de tine pe o singura tinta (sat de al meu din K74) la diferenta de cateva minute? unul avea 200 de spioni si unul avea 252... vroiai sa imi omori spionii?

tu crezi ca eu nu sunt constient ca n-am nici o sansa? tu sti de ce a sters adyxo contul? tu sti de ce nu am vrut sa mergem in granita cu war? tu sti ca n-am vazut forumul vostru? sa-ti spun ceva. NU STI NIMIC. voi traiti triburile(sau cel putin tu) daca mai aveti rapoarte si mesaje mai vechi de 3 zile...sincer ma doare in cot de joc,dar imi place la nebunie sa conversez pe forum...cum ramane cu berea?
 

DeletedUser

baieti si hmm lori :p cred ca este defect omu tot repeta aceiasi poezie :)) pt prostie si incompetenta nu exista tratament deci cel mai bun medicament pt el este eradicarea lui de pe harta deci datii o doza de curatari si nobilasi si sa il scutim de atata suferinta..nu vedeti ca moare de ciuda ca INQ o duce bine ?

vezi ca ai sarit calul...te taxez data viitoare..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus