~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

Doar traim in Romania. :)))

furatul de conturi este una din cele mai grave abateri de la regulement...
va rog sa nu mai acuzati aiurea!!!
aveti sistemul de suport! acolo puteti depune tiket-e si puteti cere verificarea jucatorului "x" sau "y"!
 

DeletedUser39777

furatul de conturi este una din cele mai grave abateri de la regulement...
va rog sa nu mai acuzati aiurea!!!
aveti sistemul de suport! acolo puteti depune tiket-e si puteti cere verificarea jucatorului "x" sau "y"!

mai este si aia cand tii sitter si faci "nebunii" pe acolo...eu pe L24,am pierdut 6 sate pentru ca mi-a lasat unu' sitter,a zis ca este contul lui si sa trimit trupele cat mai departe... s-a intors proprietarul si a facut tichet :)) eu am ramas fara 6 sate,iar "mincinosul" fara 1 sat...
 

DeletedUser35216

mai este si aia cand tii sitter si faci "nebunii" pe acolo...eu pe L24,am pierdut 6 sate pentru ca mi-a lasat unu' sitter,a zis ca este contul lui si sa trimit trupele cat mai departe... s-a intors proprietarul si a facut tichet :)) eu am ramas fara 6 sate,iar "mincinosul" fara 1 sat...

cate sate avea "mincinosul"?
 

DeletedUser

eu cand am depus tiket(si nu am facut ce faceti voi) am negociat cu ei 7 zile....de la 350 de sate cate au vrut sa-mi ia am ajuns la 125...si daca mai insistam mai scadeam numarul lor...un admin(corect) poate verifica conturile din INQ si cel putin 15 le vor bloca...in primul rand conturile care au schimbat mail-ul si parola trebuiesc verificate...si rezultatul va fi cum zic eu...
 

DeletedUser39777

eu cand am depus tiket(si nu am facut ce faceti voi) am negociat cu ei 7 zile....de la 350 de sate cate au vrut sa-mi ia am ajuns la 125...si daca mai insistam mai scadeam numarul lor...un admin(corect) poate verifica conturile din INQ si cel putin 15 le vor bloca...in primul rand conturile care au schimbat mail-ul si parola trebuiesc verificate...si rezultatul va fi cum zic eu...

mi-a zis un prieten,care joaca de mult timp, ca nu trebuia sa accept pedeapsa, si ca trebuia sa fac inca un tichet...
Daca voiau sa iti ia atat de multe,cate aveai?
 

DeletedUser

1250 de sate....si doar am batut taleri si am ridicat cladiri,,dar cei din INQ au relati puternice cu admini(uni din ei)
 

DeletedUser35216

dar cei din INQ au relati puternice cu admini(uni din ei)


iar acuzi aiurea!!! cand ai sa te inveti sa nu mai acuzi fara sa ai dovezi?
pana acum ne acuzai ca am luat toti jucatorii de pe L11... acum ne acuzi ca avem relatii puternice cu admini...
oare ai care e urmatorul pas?:rolleyes:
 

DeletedUser

iar acuzi aiurea!!! cand ai sa te inveti sa nu mai acuzi fara sa ai dovezi?
pana acum ne acuzai ca am luat toti jucatorii de pe L11... acum ne acuzi ca avem relatii puternice cu admini...
oare ai care e urmatorul pas?:rolleyes:

ca tu nu sti nimic....si nu pot proba;)
 

DeletedUser39777

majoritatea au relatii cu adminii... eu nu am... joc triburile de vreo 4 sau 5 luni... cand a inceput L24,jucasem cel mult o luna,si fusesem ferma unui jucator :))
 

DeletedUser

1250 de sate....si doar am batut taleri si am ridicat cladiri,,dar cei din INQ au relati puternice cu admini(uni din ei)

pentru afirmatia asta risti sa fii blocat si sa pierzi sate . la fel si cand te lauzi ca ai relatii sus puse
mai bine lasati cearta si mergeti toti pe l25
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus