~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Inseamna ca a fost asasinat. Sa-i fie rusine. Bine ca la mine nu sunt.
 

DeletedUser35216

serinus si babalacu... dar au omis sa iti spuna ca pe cont era mh76bod, nu? ;))
 

DeletedUser35216

eu ti-am spus de forevar 1... tu nu ai vrut sa ma crezi ;)
degeaba tot il aduci in discutie pe the kingg... eu ti-am spus ca nu stiu cine e pe cont... dar cred ca am sa il contactez sa ii trimit niste sprijin :D ce moral ai pe el? 40%? :D
 

DeletedUser

sti tu, ca doar esti baiat destept..vezi ca am mai inregimentat un spion....i-am dat o tema...sa vedem daca este elev silitor...
 

DeletedUser35216

pe cuvantul meu ca nu stiu de ce vorbesti tu...
poti sa le dat cate teme vrei... daca incep sa ma deranjeze...te scap de ei ;)
pe mine nu ma deranjaza spionii din trib... doar prin ei ajung informatiile eronate la voi ;) daca nu ar fi ei? cum as putea eu sa ma joc cu voi? :D
 

DeletedUser

ridici pretentii de spioni de la un trib asa de mic?.....sau neputinta de a juca pe 4 conturi va determina sa aveti si spioni ?
incet ,incet aceasta lume se va inchide fara glorie....
 

DeletedUser35216

=)) iar ai inceput cu alea 4 conturi?
eu te cred ca e dureros pentru tine ce se intampla acum pe L11... dar noi nu vrem sa inchidem lumea asta... noua ne place aici!
pentru tine se va inchide lumea fara glorie... nu ai reusit sa ne incanti cu nimic...
nu vei ramane decat "mai era si... aaaa floris14! ala de era numai gura de el si nu a iesit in evidenta decat cu certurile de pe extern!"
 

DeletedUser

si voi veti ramane aia"aaaa INQ....aia care au furat tot ce se putea....conturi,parole,increderea....dap,un trib fara glorie;(( "
stiu ca iar vei cere probe,dar succedarea evenimentelor e proba...
 

DeletedUser35216

te rog sa nu mai acuzi daca nu ai probe!
toata lumea poate acuza... dar fara dovezi, acuzele lor nu fac 2 bani!
faci exact ce am spus mai sus... vorba multa...
in INQ tot se inobileaza intern... se sterg conturi de 1K de sate... si tu continui sa acuzi ca jucam pe 4 conturi fiecare...
am furat conturi si parole? DEPUNE TIKET!
am furat "increderea"? eu stiam ca sta se poate "insela"... dar daca tu vrei asa...
cine va spune ca INQ-ul este sau a fost un trib fara glorie... il invit sa viziteze statisticile! INQ-ul are strategie! T3@P@ ce are?
nici macar oameni care sa mai joace in tribul ala nu mai are!!!
 

DeletedUser

scri frumos dar fara consistenta....statistici....la asta se rezuma? cred ca si relatiile de prietenie tot la statistici le-ati trecut....sa depun ticket? asta este o gluma....si daca tot mai corectat,sa fie ca tine....le-ati inselat increderea unora....
 

DeletedUser35216

tu ai adus vorba de glorie! daca vrei sa vorbim de glorie... e singurul loc in care se poate vedea "gloria" unui trib... vorbe se arunca in stanga si in dreapra... vorbe care incearca sa distruga ce a facut x sau y...
nu stiu si nici nu ma intereseaza ce vrei sa spui despre "relatiile de prietenie"... pe marginea subiectului asta putem discuta zi si noapte... fara sa putem ajunge undeva...
e chiar asa o injosire sa depui tikete? eu nu o consider! am depus tiket de fiecare data cand am constatat ceva neregulamentar... si am depus chiar daca doar mi sa parut...
cat despre "inselarea increderii unora"... se poate acuza din ambele parti... si iar discutam la nesfarsit...
 

DeletedUser

cine o fi iesit glorios in razboiul din vietnam?dar din irak?dar din cel de-al doilea razboi mondial?......la asta ma refer....bine-nteles la nivelul acestui joc....cat timp nu te intereseaza relatiile de prietenie in acest joc,ar fi cazul sa renunti...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus