~INQ~ vs RAR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser35216

cum ramane cu berea?

e cristocea in sesiune... nu stiu cand are de gand sa mai organizeze si el o intalnire...

de 2 zile a inceput L25 si e foarte probabil sa fi intrat si el acolo... si sa nu mai aiba timp de noi...
nici nu vreau sa ma gandesc cum ar arata o intalnire tribala pe L25 ;))
 

DeletedUser

mai..este o vorba care spune ca sa nu te pui cu prostul ca are mintea odihnita si te invinge...nu pot decat sa te felicit ca ai invins....

mda avand in vedere ca eu nu sunt din INQ si nu prea fac parte din poezia pe care o tot repeti ...iti cam da cu eroare si na vii doar cu cateva randuri cat se poate de slabe ....
 

DeletedUser

nu mai intru pe nicio lume....nu vreau sa repet istoria...si nici sa-i mai fac pe astia cu bani(INNO)...sa platesi ca sa injumatatesti timpul de constructie(sa astepte)
 

DeletedUser38841

lol asta chiar ca e dus rau cu pluta :)) ce fac baietii? va distrati cu floris cel incompetent?
 

DeletedUser38841

bai..ala de mai inainte sa autointitulat destept(ca alti nu-i zic),dar tu chiar nu trebuia sa ne demonstrezi ca esti nesimtit...

ala de mai inainte a jucat si a fost strateg pt triburi in care tu nici in vise nu ai jucat (Gemina/Scitii/=GTC=/MoD/Mason/88/TLD etc)
si astea pe RO sa nu mai spun de Net. sau UK
 

DeletedUser

ala de mai inainte a jucat si a fost strateg pt triburi in care tu nici in vise nu ai jucat (Gemina/Scitii/=GTC=/MoD/Mason/88/TLD etc)
si astea pe RO sa nu mai spun de Net. sau UK

chiar ma doare in cot de strategia lui....si prefer sa visez altceva:caprioare in doua picioare(altele decat cele de acasa)
 

DeletedUser38841

chiar ma doare in cot de strategia lui....si prefer sa visez altceva:caprioare in doua picioare(altele decat cele de acasa)

alea de care duci lipsa? pai daor cu visele ai sa ramai ..o si alea de acasa ai grija sa nu uzezi prea tare ca poate se sparg :))
 

DeletedUser

Consider ca suntem destul de maturi sa ne comportam ca atare. Nu cred ca este necesar sa punctez mai mult.

O zi buna si spor la joc in continuare,
Motisor
 

DeletedUser

ce mai faceti dragii mei din INQ? am lipsit si eu 3 zile si ati mai furat un cont? the king? sunteti cei mai buni.....la furat...
 

DeletedUser

poate vrea domnul admin "rakanishu" sa mai verifice din cand in cand si conturile din INQ...
 

DeletedUser35216

daca ai dovezi care sa demonstreze ca cineva a furat contul the kingg, depune un tiket!

daca nu ai dovezi... te rog sa nu mai acuzi aiurea!
 

DeletedUser

dovezile sunt la voi si la admini....eu sunt un simplu jucator...acuma ** cu the king pe mess si contul a ajuns la voi din prieten in prieten cu schimbari de mail si parole...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus