pareri..

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser

au fost decimati frate.k26 erau toti din rock si deakolo au cazut.nu am vorbit de k44 deci atata timp cat au cazut toti din k26 inseamna ca au fost decimati:|
 

DeletedUser

au fost decimati frate.k26 erau toti din rock si deakolo au cazut.nu am vorbit de k44 deci atata timp cat au cazut toti din k26 inseamna ca au fost decimati:|



termina cu prostiile...k26?ce`s acolo?jucatori cu 5-10.000 pct?:)))
au cazut din top deoarece Astro 700.000 pct,cartof007 800.000 pct,huuaa 600.000 ,etc au parasit tribul!

cat despre cei ramasi(k51,52 ,53) sunt multi incepatori e adevarat ,dar au un grup de oameni cu experienta si o conducere foarte buna!
 

DeletedUser

21. Rock.-sau dat intrun timp la LR si LR sa dat la ei apoi tot k 26 nu mai e din cauza asta.au avut razboi cu PUNKS si LR sau implicat dar nau fost trecuti la diplomatie.decimati din topul 20
Ce e aiurea in ce ai scris aici:
Rock., nu avea cum sa se dea la LR pentru simplul fapt ca nu au LR pe langa ei si nici PUNKS, Rock. fiind situat in partea diametral opusa a hartii. Pe langa ROCK13 exista doar niste sate rasfirate ale LRA prin zona de est a hartii.

Rock. & T13, nu au fost niciodata in top 20 pana acum. Rock13 a ajuns in momentul de fata pe locul 21 datorita fuziunii celor doua triburi, fuziune care trebuia facuta acum aproape doua luni. Nu stiu de unde ai tras concluzia ca au fost decimati din top 20 cand ei nu au fost niciodata acolo.

28. 300 - au fost o amintire:rolleyes:
300 nu sunt doar o amintire pentru ca in prezent sunt in razboi cu Rock13 si primesc sprijin si de la alte triburi, desi nu vor sa recunoasca treaba asta, rapoartele confirma.

In momentul de fata suntem 2 (eu si Immunix) care stim sigur ca esti paralel cu realitatea.
 

DeletedUser

E prea penal baiatul asta
emoticon-0140-rofl.gif
... pe ce lume joci buzica ? pe L15 :rolleyes:
 

DeletedUser

bahh eu stiu bine ca rock a existat in k26 .:-w daca nu esti in zona taci si nu mai vorbi tampeni X(
 

DeletedUser

buzica...te referi la fostii incasi?actualii AoF?
aia au intrat in rock pt scurt timp...neintelegeri cu conducerea sau ceva de genul ,nici eu nu stiu sigur...dar in nici un caz nu au fost exterminati :p
fostii incasi-Rock-AoF cam asa e linia
 

DeletedUser

Crede'ma ca stiu mai multe decat stii tu despre triburile de pe L3 ;) .... Rock n'a fost in numar mare si nici cu jucatori multi pe k26 ... in nici un caz n'au fost decimati din top20 de LR-ul tau pentru ca Rock n'au ajuns acolo vreodata ...
 

DeletedUser

Cati din Rock. au existat pe k26? 2jucatori, 3? Diseara o sa intreb conducerea Rock, pentru ca mi-e lene sa verific pe tw-stats, dupa care iti raspund. In orice caz, sigur nu au fost multi pentru ca nucleul lor nu e langa grosul LR si cel mai probabil v-au trimis un mesaj sa nu atacati, nu sa va ameninte cu razboiul pentru ca nimeni din conducerea Rock. nu e atat de noob incat sa declare razboi unui trib aflat in partea cealalta a hartii. Daca voi ati luat prea in serios si ati interpretat gresit un mesaj prin care erati rugati sa lasaati in pace cativa jucatori, inseamna ca va e frica de orice mesaj venit din partea oricarui tribulet, chiar si din top 20-40 si ii priviti ca pe un potential inamic.

In orice caz, nu i-a decimat nimeni din top 20 pentru ca nu au fost acolo. Rock. de cand s-au infiintat, doar au crescut in clasament.

Side 1: LR PUNKS LRA

Side 2: Rock13

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 100
Tabăra 2: 6
Diferență: 94

image.php


Ai dreptate, au fost decimati. :) Nici macar 10% din cate sate au ei, nu au luat LR, LRA si PUNKS la un loc, iar astea 100 de sate nu cred ca erau pe K 26. Ce e impraastiat pe harta, mi se pare normal sa fie cucerit, dar ce face parte din nucleu, mai greu de luat :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

istoria a fost cam asa.

S-a incercat o fuziune pe acele continente cu un trib....imi scapa numele acum.

Nu a functionat si cei care au intrat la noi(in rock) au iesit imediat dupa si au format AoF. A fost vb. de o sapt. de razboi probabil. Iar ce a fost rock acolo acum sunt TLB si inainte au fost in tribul lui valiusa.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Corect si asta, dar nu v-a dat nimeni jos, ci doar ati crescut in clasament, poate chiar mai repede decat alte triburi.
 

DeletedUser

va zic doar atat nu-l mai luati in seama pe buzica vb si el sa se afle in treaba

acum iar o sa zica
buzica a spus:
doctorase daca ai ceva cu mine vorbim pe mess ok? ca vad ca ma urmaresti pe tot forumul si ma critici.
 

DeletedUser

2 vorbe si termin.

Sunt curios doar in ce perioada s-a intamplat sa fie Rock. in top 20? Anul trecut presupun, dar cand? Nu ii vad nici in clasamentul lui Tepes.

Am primit o discutie de la cineva din actuala conducere a tribului Rock. cu cineva din fosta conducere care confirma cele spuse de Astro:

Ionescu: detalii despre razboiul cu LR
Ionescu: eu habar nu am
Ionescu: pe scurt
Popescu: a fost acolo un grup
Popescu: praactic acel razboi l-au adus cei din INCASII
Popescu: AoF acum
Ionescu: pe care K ?
Ionescu: 26 ?
Popescu: normal ca doar ce au intrat in trib....nu sau integrat
Popescu: da
Popescu: mai la vest de xzibit2
Popescu: ala era in rock
Popescu: acolo
Popescu: dan caitan de plai mai era din rock
Popescu: si mai unu
Popescu: mai important
Popescu: da nu imi vine acum
Popescu: a durat totu o saptamana
Popescu: dupa care aia au facut un alt trib
Popescu: si ceva ramasite din rock ce au ramas pe acolo au fost cuceriti si de AoF si de LR
Popescu: cam asta a fost


Discutia este reala, doar id-urile de mess le-am schimbat. Popescule, ai un mesaj pe privat.
Cu alte cuvinte au venit unii prin trib cu acel razboi, iar dupa o saptamana au plecat si in plus au intors armele. :eek:

Deci Buzica are dreptate, Rock. a existat pe k-26. :) Eu sunt praf.

Continuati cu parerile.
 

DeletedUser

da a exizistat pe K26 si pe k34 chiar facusem un grup unit dar din pacate in cauza unora a trebuit toti care eram acolo sa parasim tribul si sa intram la vremea aia in swat,si eu sunt unu dintre fostii membri Rock(acolo am invatat sa joc iar in fostul Insane m-am perfectionat)
 

DeletedUser6837

Sa va spun parerea mea despre aceste triburi:
LRA- academie...daca vor cadea Lr in urma razboiului cu Scitii vor pica si ei
SPA-nush de unde au aparut
*MdA*-trib mamut aflat in apropierea SWAT si AOF...probabil vor disparea in curand...
Rock13-tribul asta e in preajma pozitiei 20 de cand m-am apucat eu de triburile...park au fost odata si pe locul 15 dar a fost demult asta...oricum un trib care pare ca stationeaza...nici nu urca nici nu scade
E.L.F.-nu cunosc
300-nu cunosc
BPR-a fost odata un trib maret dar acuma e pe cale de disparitie
STAR-trib bine organizat,membrii putini dar sunt intr-o zona periculoasa
L}{A-trib mamut,in curand disparut
TAo-fostul meu trib care nu a fost ras de pe harta ci s-a destramat pentru ca hedda si boohoohoo au cedat satele si au inceput de la marginea hartii...mai multe sanse de reusita de aceasta data deoarece nu mai sunt mamuti si nu mai au jucatori ca alexia26 si Vampirel care dupa parerea mea au pus umarul serios la caderea acelui trib...pacat ca hedda nu mai are timp sa joace astfel ca a ramas doar boohoohoo:)
 

DeletedUser

morbent tin sa te contrazic din nou Rock cum am mai zis a fost in top20,ai dreptate anul trecut,dar conteaza ca a fost si ramanea poate daca nu se intampla ce sa intamplat cu fuziunea aia cu Incasii
 

DeletedUser

Sa va spun parerea mea despre aceste triburi:
LRA- academie...daca vor cadea Lr in urma razboiului cu Scitii vor pica si ei
SPA-nush de unde au aparut
*MdA*-trib mamut aflat in apropierea SWAT si AOF...probabil vor disparea in curand...
Rock13-tribul asta e in preajma pozitiei 20 de cand m-am apucat eu de triburile...park au fost odata si pe locul 15 dar a fost demult asta...oricum un trib care pare ca stationeaza...nici nu urca nici nu scade
E.L.F.-nu cunosc
300-nu cunosc
BPR-a fost odata un trib maret dar acuma e pe cale de disparitie
STAR-trib bine organizat,membrii putini dar sunt intr-o zona periculoasa
L}{A-trib mamut,in curand disparut
TAo-fostul meu trib care nu a fost ras de pe harta ci s-a destramat pentru ca hedda si boohoohoo au cedat satele si au inceput de la marginea hartii...mai multe sanse de reusita de aceasta data deoarece nu mai sunt mamuti si nu mai au jucatori ca alexia26 si Vampirel care dupa parerea mea au pus umarul serios la caderea acelui trib...pacat ca hedda nu mai are timp sa joace astfel ca a ramas doar boohoohoo:)


hahah am pus umarul al caderea tribului =)))))))
omule cum sa pun umarul la caderea tribului cand eu am fost al 3 lea care a intrat in acel trib care se numea RL..dupa aia LMR..si dupa aia TAO...am intrat cu boohoohoo de pe L2..pe L3..si a facut tribul..si din cauza mea a cazut? hai ca esti funny ;) nici macar nu ma cunosti si comentezi..np
 
Sus