pareri..

  • Autor subiect DeletedUser3644
  • Data de început

DeletedUser3644

am deschis topicul asta pentru ca vreu sa vad ce parere aveti voi despere triburile din top 20-30.. ptr ca de top10 am auzit o multime pana akm..

Top 20-30 (actual:24.04.2008):
20. LRA
21. Rock.
22. SPA
23. *MdA*
24. STaR
25. E.L.F.
26. BPR
27. L}{A
28. 300
29. GGoDie
30. TAO

chiar sunt curios.. :D
 

DeletedUser

am deschis topicul asta pentru ca vreu sa vad ce parere aveti voi despere triburile din top 20-30.. ptr ca de top10 am auzit o multime pana akm..

Top 20-30 (actual:24.04.2008):
20. LRA
21. Rock.
22. SPA
23. *MdA*
24. STaR
25. E.L.F.
26. BPR
27. L}{A
28. 300
29. GGoDie
30. TAO

chiar sunt curios.. :D

triburi decimate de top 10 :D
 

DeletedUser

Tao a fost decimat, si chiar refacut. Primul TAO mai exista si acum. Actualul ~TAO~ a fost intemeiat tot de catre Hedda, dar nu are sanse sa mai ajunga ce a fost.

LRA inca nu a apucat sa fie decimat

Rock. nu a fost decimat, se tin bine oamenii la ei in zona.

ELF sunt constanti.

Restu habar nu am.
 

DeletedUser6919

de LRA am auzit ca cika is academia lui LR...dar de restu:confused::confused:in orice caz...trebuie sa fie cat de cat buni daca is si ei in acest top.Bagatzi mare mai sa ajungeti si voi in top20..:X:D:rolleyes:in rest..Razboiul fie cu voi...;)
 

DeletedUser

am deschis topicul asta pentru ca vreu sa vad ce parere aveti voi despere triburile din top 20-30.. ptr ca de top10 am auzit o multime pana akm..

Top 20-30 (actual:24.04.2008):
20. LRA
21. Rock.
22. SPA
23. *MdA*
24. STaR
25. E.L.F.
26. BPR
27. L}{A
28. 300
29. GGoDie
30. TAO

chiar sunt curios.. :D



Rock :X:X...mici ,dar buni ;)
GGoDie-dupa plecarea lui Astro si huuaa se va destrama ,dar sa vrut ceva frumos...
BPR - o umbra a ce a fost odata ,sunt cateva persoane acolo care au tot respectul meu :)
restul nu conteaza...pt mine
 

DeletedUser

Am si eu cateva de spus...
LRA -trib mamut, nu vor rezista multa vreme
SPA -au tot respectul meu, sunt acei oameni care au incercat din rasputeri sa faca din GEMINA un trib mult mai respectat si impunator, dar au fost doborati de tradatori si mincinosi. Au toata stima mea si sper ca vor ajunge in primii 10.
plesuv28, fost membru GEMINA
E.L.F. -Un trib ravasit de razboaie, dar care a renascut, parca, din cenusa dupa incercarea esuata de fuziune cu UV-LA, si ei au tot respectul meu.
Restul nu au prea multa importanta, momentan, parerea mea.
 

DeletedUser

20. LRA - nu conteaza... e academie deci trag pt. LR.

21. Rock. - fostul meu trib. Condus foarte bine si cred ca o sa mearga inainte... lalaland si boschetar! - faceti treaba buna acolo :)

29. GGoDie(fost UNIQ) - se desfinteaza! Suntem sciti acum :D si ne place.

celelalte nu cunosc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rock are intradevar conducere buna si nu are de ce sa se destrame. Chiar devin mai puternici datorita fuziunii cu T13.
 

DeletedUser

20. LRA - nu conteaza... e academie deci trag pt. LR.

21. Rock. - fostul meu trib. Condus foarte bine si cred ca o sa mearga inainte... lalaland si boschetar! - faceti treaba buna acolo :)

29. GGoDie(fost UNIQ) - se desfinteaza! Suntem sciti acum :D si ne place.

celelalte nu cunosc.


cred si yo,pe canicula asta a-ti gasit loc cu umbra deasa:)
 

DeletedUser

20. LRA-multzi ...toata lumea stie ce se intampla cu mamutzii ;)) dispar
21. Rock.- is pe aici de cand ma stiu
22. SPA- vor ajunge sus, oameni faini, jucatori buni, online mereu
23. *MdA*- multzi :)))
24. STaR - tind sa cred k vor lasa o impresie placuta in l3
25. E.L.F. - revolutzionari ?? cam pierd revolutzia :)))
26. BPR - nu cunosc
27. L}{A - fara viitor! ff rasfiratzi
28. 300 - erau mai sus nu ?? jucatori buni, dar nu cred k vor ajunge mai sus
29. GGoDie - 3 oameni ?? :))) sau am ajuns yo prea tarziu ?? :))
30. TAO - ma abtzin =)))=)) astia nu dispar veci ??

oricum, eu sunt de parere ca soarta lumii 3 este deja hotarata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

22. SPA- vor ajunge sus, oameni faini, jucatori buni, online mereu
27. L}{A - fara viitor! ff rasfiratzi
28. 300 - erau mai sus nu ?? jucatori buni, dar nu cred k vor ajunge mai sus


well, speram sa urcam cat mai sus :D (SPA)


L}{A chiar imi pare rau de ei, dar or sa dispara imediat de p-aici

300 da sunt jucatori buni...dar sunt si foarte multi care n-au treaba cu jocu'...din cauza asta a si picat atat de mult (unii din cei buni au ramas si au fost innobilati, altii au plecat) ..
 

DeletedUser3644

interesante pareri.. vad ca apropte toti ziceti ca nu a viitor astia din top 20-30.. inca o intrebare..: Care trib vi se pare ca a avut cea mai buna evolutie..? (ma refer tot la top20-30..) :>
 

DeletedUser

20. LRA-academie,academie dar au si ei razboaiele lor.au ajuns pe fortele propi aici
21. Rock.-sau dat intrun timp la LR si LR sa dat la ei apoi tot k 26 nu mai e din cauza asta.au avut razboi cu PUNKS si LR sau implicat dar nau fost trecuti la diplomatie.decimati din topul 20
22. SPA-nu stiu nimic:|
23. *MdA*- trib mamut prost organzat
24. STaR -nu stiu nimic
25. E.L.F. -nici de astai nu stiu
26. BPR - nam auzit
27. L}{A -un trib mamut prost organizat cu tupeu
28. 300 - au fost o amintire:rolleyes:
29. GGoDie -nam auzit
30. TAO - toata lumea stie cine a fost tao si toata lumea stie ca au fost decimati total astia.mdea au disparut imediat cand a inceput die. sa dea in ei si in Nord.parca era trei triburi lipite cika formau familie.nu stiu :)
 

DeletedUser

20. LRA-academie,academie dar au si ei razboaiele lor.au ajuns pe fortele propi aici
21. Rock.-sau dat intrun timp la LR si LR sa dat la ei apoi tot k 26 nu mai e din cauza asta.au avut razboi cu PUNKS si LR sau implicat dar nau fost trecuti la diplomatie.decimati din topul 20
22. SPA-nu stiu nimic:|
23. *MdA*- trib mamut prost organzat
24. STaR -nu stiu nimic
25. E.L.F. -nici de astai nu stiu
26. BPR - nam auzit
27. L}{A -un trib mamut prost organizat cu tupeu
28. 300 - au fost o amintire:rolleyes:
29. GGoDie -nam auzit
30. TAO - toata lumea stie cine a fost tao si toata lumea stie ca au fost decimati total astia.mdea au disparut imediat cand a inceput die. sa dea in ei si in Nord.parca era trei triburi lipite cika formau familie.nu stiu :)

Rock NU AU FOST DECIMATI!
Membrii lor de pe k44 ,care au rezistat eroic celor din Die au format un trib separat-GGoDIe ala ,care sa destramat intre timp!
 
Sus