CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser3061

bagero treaba dat afara jucatori din trib cam asa e...si nu uita ca atunci cand am cedat satele lui dementer ati inceput sa le dati nana la ry ...iar ca drept rasplata puyt m-a scos afara .....nu ii bai...oricum bafta la sate si sper sa castigati l1 mai repede

pai tu ar trebuii sa fi ultimul care vorbeste despre datul afara din trib, asa dupa tine cam de cate ori ai fost tu pe rosu? stii foarte bine care este politica tribului si crede-ma ca nu puyut a fost cel care te-a dat afara, eu in perioada in care puut te-a dat afara jucam la relanti total, si omu m-a intrebat ba nene ce fac cu astia care sunt pe rosu i-am zis indiferent de cine este LA INTERNE sau afara.

daca tu dupa 2 ani de zile ai tupeul sa vii si sa spui ca te-a dat afara degeaba atunci e nasol. in fine fiecare cu parerea lui... cu atat mai mult cu cat puyut nu te-a dat afara ca pierzi sate la RY:))) adevaru e ca nici nu aveai la cine sa pierzi sate acolo...
 

DeletedUser38779

pai tu ar trebuii sa fi ultimul care vorbeste despre datul afara din trib, asa dupa tine cam de cate ori ai fost tu pe rosu? stii foarte bine care este politica tribului si crede-ma ca nu puyut a fost cel care te-a dat afara, eu in perioada in care puut te-a dat afara jucam la relanti total, si omu m-a intrebat ba nene ce fac cu astia care sunt pe rosu i-am zis indiferent de cine este LA INTERNE sau afara.

daca tu dupa 2 ani de zile ai tupeul sa vii si sa spui ca te-a dat afara degeaba atunci e nasol. in fine fiecare cu parerea lui... cu atat mai mult cu cat puyut nu te-a dat afara ca pierzi sate la RY:))) adevaru e ca nici nu aveai la cine sa pierzi sate acolo...

bagero te-am respectat si te respect in continuare pt felul in care joci acest joc ....dar in 3 ani de zile nu am fost niciodata pe rosu....se pare ca jucatori de duzina nu te-a interesat ..nu ii bai dar fiecare in trib a pus o caramida ...si nu uita ca dementer a luat sate de la mine (cedate )dupa care au inceput sa cada ry....in fine oricum te urmaresc in continurea si esti si model pt mine pe l6 .oricum bafta in continuare si sper sa fi acelas baghera (jucatorul de bursa)daca mai joci:p
 

DeletedUser3061

bagero te-am respectat si te respect in continuare pt felul in care joci acest joc ....dar in 3 ani de zile nu am fost niciodata pe rosu....se pare ca jucatori de duzina nu te-a interesat ..nu ii bai dar fiecare in trib a pus o caramida ...si nu uita ca dementer a luat sate de la mine (cedate )dupa care au inceput sa cada ry....in fine oricum te urmaresc in continurea si esti si model pt mine pe l6 .oricum bafta in continuare si sper sa fi acelas baghera (jucatorul de bursa)daca mai joci:p

sunt acelasi jucator ca cel din prima zi de cand a intrat pe triburile... cat despre bursa acuma nu este un moment favorabil pentru a face o investitie pe piata de capital...
 

DeletedUser3061

nu stiam ca am obligatia de a raspunde intodeauna pe mess... merci ca mi-ai spus acuma ca am aflat si eu voi incerca data viitoare sa iti raspund... mai ai poza aia pe mess facuta in banca ?
 

DeletedUser38779

facuta in banca?..:) hay bafta la sate su terminati si voi l1 mai repede ...:)poate va mutati si pe altele
 

DeletedUser4133

Lasa-i sa joace linistiti, au un razboi de dus (sau mai multe) si sunt tare prinsi . Deabea astept sa vad ce se mai intampla ;)
 

DeletedUser35224

Lasa beatle ca blaziu se cearta cu astia pe thread-ul nostru, facem schimb de experienta :)
 

DeletedUser35224

Sensibila, singurul motiv pt care tu mai esti un jucator mare pe harta e faptul ca nu s-a vrut sau chiar nu s-a putut sa primesc parola de la contul fabbah, cont care era trecut de cele 60 zile in care se putea ataca dp sitter. Asta a fost salvarea ta si a celor dp k73, continent pe care il dominam de multa vreme aveam mana libera pe fabbah, cand te mai duci pe la biserica sa-i multumesti lui Dumnezeu ca te-a salvat dintr-o belea mare :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4286

si poate vrei sa iti aprinda si vreo lumanare. ai grija unde o pui Sensibila. :))
sa nu inceapa cu m....
 

DeletedUser4133

Voi va mai atacati pe acolo sau sunteti la iarba verde ? Nu iesiti pe aici la o poveste sa mai aflam si noi ce se intampla ? Serios, parca v-ati inchis acolo si nu vreti sa afle lumea nimic...:(
 
Sus