CIRC vs RY

  • Autor subiect DeletedUser3061
  • Data de început

DeletedUser8678

am vazut pe sub usa ca baghera a tulit-o si la fel si cosminatorul, nu inteleg de ce sunt trei triburi de circari, e posibil sa apara inca 100 de triburi de circari?
 

DeletedUser4133

folositi oglinzi nu diviziuni de triburi ! Ce faceti acolo, pui ? Ati clocit niste oua si acum s-a lasat cu niste circ-i mici si dulci ?
 

DeletedUser4133

eu vad doar ce s-a scris Puyut, si de ce ma pui sa vorbesc serios 5000 de zile pt ca am crezut ce s-a scris ? ...
 

DeletedUser4133

Da link s-o ascult ;)
Dar puyut, nu ne spuneti si noua de fapt ce a fost cu triburile alea ? Vreo cearta in paradis cumva ?
 

DeletedUser3061

nu s-a intamplat nimica doar ca s-a ajuns sa avem pareri diferite iar eu nu mai doresc sa fac parte din tribul circ. este foarte simplu nu inteleg de ce atata tam tam pentru nimic.
 

DeletedUser3061

sa recunosc ce? ca a-ti ajuns UN TRIB DE DUZINA? sa recunosc ce ca a-ti ajuns un trib de inactivi?pai lucurrile astea le-am spus si inainte si le spun si acuma.

ce nu inteleg eu este care este problema ta? ca nici pana acuma nu mi-am dat seama de acest lucru
 

DeletedUser40316

ziceam ca acel "tam tam pentru nimic"

acel nimic = tu (baghera2005)

care trib de duzina ? care inactivi ? tu vorbesti de inactivitate ? in afara sa vi odata pe luna sa dai mesaje jignitoare si amenintari nu esti in stare de nimic , pe harta la fel am vazut ce spartan esti ...
 

DeletedUser3061

spre deosbire de tine sunt mult peste baiatule in jocu asta... mult de tot... o sa vedem in scurta vreme daca va fi sau nu va fi ca mine insa pana acuma in toata istoria acestei lumii cam tot ceea ce a zis patriarhu aici s-a adeverit... si in razbiul cu ry si cu sof si cu cine vrei tu... pana una alta cu un nimic ca mine ati ajuns unde sunteti voi acuma astazi... ramane de vazut daca va veti si mentine... ca din cate observ eu numai gura e de tine... si pentru simplu fapt ca nu imi place sa vorbesc aiurea stau si ma uit cum nu stii sa faci altceva decat sa dai din gura a prost ce mare ce tare ce smardoi esti tu cand colo esti un pamfletar care nu face altceva decat sa vorbeasca...

acuma fi atent aici la cat de mare jucator esti tu... stau sa ma uit doar pe statistica ta cu united...

fi atent aici ce zice raul a luat 146 de sate de la united insa maretul si preafabulosul raul a pierdut 260 de sate deci dupa un calcul scurt ai pe minus 114 sate ... da fi atent ca ce e cel mai tare e in felul urmator... ai 9 mil si vreo 300 de mii la aparatorii.... da tu ai pierdut 114 sate fata de united... avand in vedere ca tu ai in zona de sud cam 1500 de sate nu ?tu care te bate-ai la inceput cu pumnu in piept ca faci ca dregi ca intorci tu ca rupi tu tot... pana sa rupi tu tot ti-au rupt aia dresu... si ce este cel mai nasol pt tine e ca ti l-au rupt cu jucatorii mai inactivii decat tine... dar de cum tu esti atat de maret crezi si acuma ca i-ai rupt pe aia din united mirificule... da statisticile si cum sta treaba pe harta arata cam altfel ca aia ti-ar fi rupt dresu si ce e nasol ca ti l-au rupt acolo la maro rau de tot...

pai despre ce vrei mai raulica sa vorbim aici ? despre prostia ta de a vorbi fara sa gandesti sau despre faptul ca nu esti altceva decat un simplu pamfletar? cifrele vorbesc de la sine...


iar daca doresti sa avem o comunicare aici ca sa iti arat ce trib de inactivii ati ajuns crede-ma pe cuvant ca vei plange :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40316

ooo da am uitat , eu nu sunt baghera care pe cand era in razboiul cu ry nu avea sat sub 50 k , eu spre deosebire de tine acele sate pierdute 300 sau cate au fost erau cu trupele mele fara nici 1 lance din trib , deci nu te mai agita ca esti penibil :D in locul tau asi face 2 lucruri :

1- mi-asi pune dantura
2- asi merge la un psiholog...


iar despre mine si tine sa vazut cand te-am provocat la 1 v 1 cum dupa 100 atacuri ai plans la tot tribu ca te atac si prin ei ai scapat de toata umilinta .... daca esti asa zorro hai aratami pe harta asta

Parte 1:
Jucători: Baghera2005
Parte 2:
Triburi: RY, SOF, UNITED, Legio

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 858
Tabăra 2: 787
Diferență: 71

chart


Atat ai fost tu in stare in toate razboaiele astea ...
.......


Parte 1:
Jucători: raul82io
Parte 2:
Triburi: RY, SOF, UNITED, Legio

Timeframe: Dintotdeauna



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 610
Tabăra 2: 333
Diferență: 277

chart


Iar asta sunt eu ...

277sunt la mine pe cand tu ai ramas cu 71 ... ti-am mai zis ca esti expirat ? :)) cred ca da :D

........

Ca sa iti mai arat din ce esti tu ...
Parte 1:
Jucători: Baghera2005
Parte 2:
Triburi: CIRC

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 2,843
Tabăra 2: 603
Diferență: 2,240

chart


Din interne baiatule :))

.....
Parte 1:
Jucători: raul82io
Parte 2:
Triburi: CIRC

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 869
Tabăra 2: 865
Diferență: 4

chart




concluzie din cat am luat intern si cat am cedat intern am ramas cu 4 sate pe cand tu din luat si cedat intern ai ramas cu 2240 sate :))

asta esti tu si nimic mai mult si ai dreptate , nu eram aici daca nu erai tu .... sti de ce ? nu eram vazuti de toti ca niste oameni de 2 lei daca nu erai tu .. pe oricine intrebi daca le place circ vor zice ... "care ala unde ii baghera ?" sa nu zic mai departe continuarea .... tu in afara sa vorbesti urat , sa ameninti si sa iei telefonul pac pac 076...... nu esti in stare de nimic , ti-am zis si iti mai repet te astept pe harta a 2a oara , de data asta poate imi arati si tu altceva in afara sa te plangi pe la toti ca te atac mare jucator care esti


iar daca doresti sa avem o comunicare aici ca sa iti arat ce trib de inactivii ati ajuns crede-ma pe cuvant ca vei plange :))))

iar incepi cu texte lacrimogene sa plang pe aici ? ultima oara cand ai vrut sa ma faci sa plang ai facut spume si ai vrut sa te urci in masina sa vi la arad dupa mine sa ma bati :)) acuma esti Patriarhul Shaolin ... fuuuuthaiiii .... bine Stirbulesan , hai aratami si fa ceva haios sa plang (de ras) sau cum vrei tu dar descarcate ca esti full HP
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3061

esti nebun mah baiatule fara nici o suparare da esti mult prea noob pentru a intelege ceva din jocu asta iar acuma sa le luam pe rand daca tot e ceva hai sa dam toate cartile pe fata ...

1 ma bucur ca pui la socoteala un trib ca legio :))))) ma intreb si te intreb vrei sa vedem in ce perioada ai luat satele de la legio :))))))))))))))))
2 intodeauna mi-a placut sa inobilez intern insa fi atent aici eu spre deosebire de tine desi am inobilat intern (doar niste butii ca tine ar sustine ca jocu asta e doar face to face...) am sa iti arat ceva de cand jucam noi triburile fi atent aici cat de pufuletar esti

baghera 2005 aparatorii - 437,54 Mio.
baghera2005 agresorii- 70,08 Mio.
-------------------
raul82io29 agresorii ----- 45,45 Mio. nici macar in primi 20 de jucatorii nu esti mai baiatule
raul82io aparatorii- 44,94 Mio.:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) no comment... crezi ca ne putem compara?



acuma hai sa iti arat cum ti-a rupt dresu united fata de mine....

raul82io aparatorii 9.257.154- de la inceputul razboiului cu united.... tu pe 9.257.154 ai o diferenta de 114 sate MINUS FATA DE UNITED>....

baghera2005 31.171.042-de la inceputul razboiului cu unted.... eu pe 31.171.042 am o diferenta de minus 50 de sate... despre ce vrei sa vorbim aici ca nu te inteleg? vrei sa ne arati cat de noob esti tu?


vrei sa iti arate patriarhu o statistica cu ponderea de sate aduse in circ de mine si ponderea de sate aduse in circ de tine ? pai despre ce vorbim aici ?


cat despre statistica vezi ca eu nu am avut granita cu legio deloc... cu united deloc... TOT CE AM ACUMA CU UNITED sunt datorita faptului ca eu m-am dus oriunde a fost nevoie pe harta asta...

iar acuma nu mai mult de vreo 10 zile te ataca doyaru si ai scapat satu ala doar ca a fost un fraier care ti-a trimis sprijin la timp.... cat despre faptul ca eu joc cu 50k in sate... esti de-a dreptul noob rau de tot.... puyut care a fost multa vreme sitter pe contu meu si care cand vedea satele la inceput zicea ca de ce nu apar satele.... baiatule SATELE MELE DIN GRANITA IN PROPORTIE DE 90% sunt tinute cu trupele proprii de ce nu are rost sa iti detaliez tie....


acuma sa revenim la cat de smardoi ai fost tu....te dai cocos ca mi-ai rupt cate sate 10? 20? 30?50? de sate? pai bai biatule trezeste-te la realitate ca tu in K76 ai 616 sate iar eu nu am decat 137 de sate... din care 100 erau trimise sprijin la un jucator in k96... logic ca ma rupi din scurt cand tu ai de 5 ori mai multe sate decat mine... insa daca imi amintesc bine parca pe urma te-ai facut o vreme constructor... doresti sa ne batem ** cu conducerea tribului declaratii razboi si ne batemcu ce mai mare placere... eu unul deabia va astept la cotitura si crede-ma ca de data asta eu unu nu mai dau inapoi deloc....



acuma despre ce vrei sa vorbim aici despre faptul ca esti un jucator de duzina sau despre ce ? ca nu te inteleg? sau vrei sa vorbim despre faptul ca esti atat de noob incat nu poti sa nu faci referire la viata reala... si crede-ma ca daca vei mai continua asa va incepe si patriarhu sa vorbeasca despre viata ta de zi cu zi :))))))

eu te sfatuiesc sa te retragi frumos in barlog sa iti repari dresu pe care ti l-a rupt doyaru si cu ceillati ca e nasol daca ai MAROUL DESCOPERIT.
 
Sus