What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser

Ai definitia in fata si tot habar nu ai ce inseamna coerent.Am cerut un raport de innobilare de la voi,tu mi l-ai dat si apoi eu ti-am zis ca mai ai de facut inca 170 de innobilari ca si cea de mai sus,fara ca noi sa mai innobilam ceva,pana sa ajungi la acelasi numar de innobilari ca si noi.

Daca mie imi spui ce e incoerent aici,esti cel mai tare.

Cat despre tine axtrec,dai din gura ca o moara stricata,vreau sa vad fapte,nu vorbe,asa a zis si ciucurel ca ne scoate triburile din cap si nu a mai reusit omul ca vrea sa se lase de joc deacum din nu stiu ce motive.Noi de bine de rau,avem cu ce,voi aveti doar vorbe si proaste interpretari ale posturilor mele pana acum.

Mult succes in continuare.

Intai invata sa citesti si dupa discutam ;) ...o zi buna ....numele meu este axtrek ---
 

DeletedUser20252

Bun,hai fuguta si vorbeste discutii in alta parte,aici esti depasit din cate se pare,nu prea poti sa intelegi ce incerc eu sa iti explic.Tu ai dreptate cu raportul,insa nu inteleg de ce faptul ca eu ti-am dat un raspuns la subiect tu nu il consideri coerent.Probabil faptul ca eu dau un raspuns perfect la subiect la toate posturile voastre,supara.

Oricum,admir faptul ca te retragi,e mai bine decat sa dai in ridicol ca si colegul tau care mai mult prinde fluturi pe forumul asta decat sa zica ceva destept.

O dupa amiaza placuta si tie,si pentru moment nu o sa mai postez pana nu apare unul mai inzestrat de mama natura in privinta materiei cenusie decat axtrek.

PS-Sa imi spui axtrek ce am facut de ai ajuns tu la concluzia ca nu stiu sa citesc,faptul ca ti-am pocit numele sau ce?Daca asta e,ii clara treaba,faci umbra Pamantului degeaba.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

o intrebare pentru cei prezenti...
cine e mai imbecil? un jucator care isi tine atacul 9 zile pe drum si ataca in general cladirea principala, sau un jucator care tine atacul 9-10 zile pe drum si nu prea are catapulte?

bai pericol public. ca jucator esti echivalent cu numarul de sate pe care le-ati luat de la mine. si anume 0
 

DeletedUser

daca era organizat ma bagam si eu..de exemplu pe avalansa ca era pe langa mine si mi-a luat si niste sate pe care incercam sa le recuperez..cum nu am atacat nu a fost organziat..caz inchis:D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Asta nu arata decat ca nivelul de comunicare din tribul vostru tinde foarte mult spre 0.

In fine,cum ai zis si tu,caz inchis.
 

DeletedUser

mai scriai odata ca noroc ca e vara :))
tu taci mai nooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooobule ... ca de cand te stiu gasesti motive .. Am intrat pe lumea asta sa iti arat cate ceva .. din tainele jocului :)) si tu .. tot cu .. primavara .. cu vara .. cu toamna si cu iarna ... te scoti .. in restul anului esti NVP-ul jocului ..
TACI acolo .. ca taci bine :))))))

ai intrat pe lumea asta pentru ca esti bolnav.... Se numeste obsesie. Suferi de lipsa de atentie cred. :cool:

eu zic sa va dati restul triburilor delete a venit profu de pe lumea 7 , este imposibil sa va bateti cu el, omul nu are viata.
Admini puteti inchide lumea.

Multumesc.
 

DeletedUser20252

Cine vorbeste,ala care nu mai joaca insa intra pe forumul extern si cauta posturile lui profu ca sa ii raspunda.

Mai bine taceai,dar mna,tu fiind obsedat te cred,ca pana la urma e un viciu sau o boala,e ca tigarile,nu poti sa le lasi.
 

DeletedUser

Intai invata sa citesti si dupa discutam ;) ...o zi buna ....numele meu este axtrek ---

auzi axtrek dar tie ce nu iti place? am mai discutat odata ca jucatorii pe care vi i-am inobilat in granita nu erau inactivi. La majoritatea intra sitter ciura cand erau atacati si restu au fost dati afara ca sa dati bine la statistica, gen MAXIMUS jucator de 600k puncte dat afara din trib pentru ca a pierdut 10 sate, si era cel mai activ jucator al vostru de acolo, icris a iesit din trib cand a vazut ca e atacat, si era activ totusi, swedish si jean sau cum le spune celor de acolo ii aveti tu si cu unicornu pe sitter, deci pe granita voastra aveati jucatori buni si activi, care nu era activ l rezolva ciura cu sitter si care pierdea cateva sate era dat afara. La voi se strange cureaua de tot incercati tot felu de absurditati cu toti vecinii vostri si ii vorbiti pe fiecare pe la spate, pe rand, indiferent ca sunt aliati, dusmani sau neutri. Cel mai bine pentru tine e sa stai mai linistit ca poate faci vreo boala ceva si o sa te lasi si tu ca si ciura si o sa mai avem nevoie de tine, macar pe forum daca pe joc nu arati nimic.
 

DeletedUser

Cine vorbeste,ala care nu mai joaca insa intra pe forumul extern si cauta posturile lui profu ca sa ii raspunda.

Mai bine taceai,dar mna,tu fiind obsedat te cred,ca pana la urma e un viciu sau o boala,e ca tigarile,nu poti sa le lasi.

probabil i se plateste cu aceeasi moneda pe care o recunoaste

in rest cum va merge cu razboiu ... cel de pe harta ma refer :D
 

DeletedUser

auzi axtrek dar tie ce nu iti place? am mai discutat odata ca jucatorii pe care vi i-am inobilat in granita nu erau inactivi. La majoritatea intra sitter ciura cand erau atacati si restu au fost dati afara ca sa dati bine la statistica, gen MAXIMUS jucator de 600k puncte dat afara din trib pentru ca a pierdut 10 sate, si era cel mai activ jucator al vostru de acolo, icris a iesit din trib cand a vazut ca e atacat, si era activ totusi, swedish si jean sau cum le spune celor de acolo ii aveti tu si cu unicornu pe sitter, deci pe granita voastra aveati jucatori buni si activi, care nu era activ l rezolva ciura cu sitter si care pierdea cateva sate era dat afara. La voi se strange cureaua de tot incercati tot felu de absurditati cu toti vecinii vostri si ii vorbiti pe fiecare pe la spate, pe rand, indiferent ca sunt aliati, dusmani sau neutri. Cel mai bine pentru tine e sa stai mai linistit ca poate faci vreo boala ceva si o sa te lasi si tu ca si ciura si o sa mai avem nevoie de tine, macar pe forum daca pe joc nu arati nimic.

aici pot sa te contrazic..maximus se lasase...icriss la fel...si app poney..eu nici macar nu as veni pe extern sa le zic unora cu zeci de sate ca pe harta nu arata nimic daca as avea un sat!..daca nu esti de acord cu ce am zis despre maximus si icriss sa vii sa-ti dau mesaje!:rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser20252

Toti s-au lasat ma,toti jucatorii care ii atacam noi s-au lasat de dinainte :))
 

DeletedUser

icris cand a vazut ca e atacat de what a iesit din trib sunt cuvintele lui unicorn ...si dupa l-ati bagat inapoi... si maximus te rog el era cel mai infipt jucator intre jucatorii what. Si poney e doar un cont cu care sa ma amuz de cei din spor pe forum si mai nou pe joc, eu defapt am cont de 2 sate nu doar de 1 sat ;)

Cineva mi-a dat ideea sa iti dau quest: cautarea contului de 2 sate!

Succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de ce vorbiti daca nu stiti...cand vroia sa cedeze satele a fost banat si nu a mai intrat!
http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:12
On?

MariukPary în data de 25.07. la ora 12:12
?

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:14
Ai vazut nu au luat aia nimic. Am recuperat la secunda totul.
Fi atent, vreau sa iti las tie toate satele de aici din zona asta, pt ca esti cel mai activ, eu vreau sa raman in zona de est, unde m-am infiltrat, vreau sa iti cedez sat cu sat, fara sa ai pierderi, iti eliberez trupele pe rand una cate una. Sa imi zici unde ai nobilii si cu care vrei sa incepi.

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:21
Vreau sa renunt la zona asta, vreau sa ma concetrez pe zona aia de la FAQ unde am luat acolo cateva sate. Iti cedez care iti este la indemana, toate de aici din zona ti le cedez, doar sa imi zici cu care vrei sa incepem.

MariukPary în data de 25.07. la ora 12:22
toate de langa p-v?pai tu unde mai ai sate?..eu voi face nobili azi..si maine *** esti on incep sa iau sate..

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:31
OK, pe toate ti le dau de langa P-V. Fa-ti repede nobili.

MariukPary în data de 25.07. la ora 12:32
sa faci o lista cu satele alea....si eu fac nobili;)...maine ma apauc *** esti on

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:40
Toate am zis, fa-ti nobili.

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 12:49
Imi zici cand esti pregatit si ce sat esti gata sa-l iei. Deasemenea sa vorbesti cu Ciura, sa iti dea drept de a ma da afara si a da invitatie, ca sa putem sa facem miscarea la timp cu intratul/iesitul din trib.

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 14:47
Pt ca numai bine vin si trupele mele de sprijin si le dirijez de asa natura incat sa fi blindat dupa ce il iei, ce zici?

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 14:59
OK, sa imi zici cand trimiti nobilii.

MariukPary în data de 25.07. la ora 15:03
ok..te anunt..

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 15:06
Important este sa pui mana pe satele mele si sa nu pierzi nu ia dusmanul nici unul.

http://ro24.triburile.ro/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=2019579 în data de 25.07. la ora 15:19
Eu nu am atac, eu am doar aparare masiv, cele de atac am avut vreo 4 si am dat pe recuperare. Nu prea am trupe de atac, sa stii...

MariukPary în data de 26.07. la ora 04:56
pff...te-au banat astia..akm am vazut...am dat eu la recuperare pe [coord]327|411[/coord]..recuperarea ajunge la ora..7:54..sa vad unde mai dau..

MariukPary astăzi la ora 00:59
uite...

Mesajele acestea au fost trimise de către MariukPary mai departe.
 

DeletedUser

ai facut monolog acolo? sau ne spui cu cine ai vorbit? omul invizibil?:)) de maximus e vorba? a luat ban pt multi acc...:p avea 1 sus si unu la granita cu faq ...doar toti ati inceput cu cel putin 2 conturi pe lumea asta si vi le-ati luat intre voi intern:))


Tinere luptator al fostului clan ciucurel te rog sa iti duci la bun sfarsit questul!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu apare maximus acolo..la mine in mesaj apare M A X I M U S (şters).cauta si tu niste mesaje cu cineva sters si incearca sa le pui aici sa vedem daca iti apare tie..iar esti prost informat..avea sate si in zona faq...si ii placea zona aia mai mult chiar daca acolo avea doar 2-3 sate..cauta pe twstats innobilarile lui!..si nu a fost banat pentru multi acc..a fost banat din cauza denumirilor unor sate..a fost banat cam 24 ore si pierdutse deja de multe sate
 

DeletedUser20252

Si daca omul se lasa care e problema?Chiar el a zis ca se muta acolo jos la faq,deci atata timp cat avea atacuri trebuia sa aiba grija de cont,ca la fel au fost si jucatori de la noi dar nu stam sa ne plangem acum.

In fine,niciodata nu o sa vina cineva sa zica bravo,toti vin cu scuze penibile.Pe noi nu ne intereseaza cine se lasa de la voi si cine nu,satele sunt la voi in trib si voi sunteti obligati sa aveti grija de acele sate,mai ales ca iti mai si zice omul ca se lasa si iti da satele.
 

DeletedUser

în data de 25.07. la ora 15:19
Eu nu am atac, eu am doar aparare masiv, cele de atac am avut vreo 4 si am dat pe recuperare. Nu prea am trupe de atac, sa stii...

MariukPary în data de 26.07. la ora 04:56
pff...te-au banat astia..akm am vazut...am dat eu la recuperare pe [coord]327|411[/coord]..recuperarea ajunge la ora..7:54..sa vad unde mai dau..

MariukPary astăzi la ora 00:59
uite...

daca tu imi arati unde scrie maximus sters aici eu iti spun care e contul al 2-lea:))
 

DeletedUser

icris cand a vazut ca e atacat de what a iesit din trib sunt cuvintele lui unicorn ...si dupa l-ati bagat inapoi... si maximus te rog el era cel mai infipt jucator intre jucatorii what. Si poney e doar un cont cu care sa ma amuz de cei din spor pe forum si mai nou pe joc, eu defapt am cont de 2 sate nu doar de 1 sat ;)

Cineva mi-a dat ideea sa iti dau quest: cautarea contului de 2 sate!

Succes

si aici ai gresit...dar nu mai am chef sa dau explicatii unora ca tine care vorbesc mereu prost..
 
Sus