What?? vs Spor

  • Autor subiect DeletedUser20252
  • Data de început

DeletedUser20252

Ma mariuk,tu cred ca astepti ca noi sa va bagam jucatori pe conturile care sunt la voi pe sitter si nu sunt activi.Ce dracu,chiar sunteti penibili ca veniti cu chestii dinastea.
Sunteti fenomenali,daca ajung sa pierd in fata voastra ma las de jocul asta definitiv.
 

DeletedUser

Ma mariuk,tu cred ca astepti ca noi sa va bagam jucatori pe conturile care sunt la voi pe sitter si nu sunt activi.Ce dracu,chiar sunteti penibili ca veniti cu chestii dinastea.
Sunteti fenomenali,daca ajung sa pierd in fata voastra ma las de jocul asta definitiv.

inseamna ca nu o sa te lasi niciodata:))
 

DeletedUser

daca tu imi arati unde scrie maximus sters aici eu iti spun care e contul al 2-lea:))

in mesaje la mine pe cont nu pe forum...uite mai jos doar o parte..restu le citesti aici...
@portile..inainte sa fie banat nu pierduse nimic maximus...cum zice si el ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

eu ma refeream la informatiile care le aveam pana atunci..vorbeam de forum nu de ce mesaje ai tu private, ca eu nu pot sa vad ce ai tu pe cont:))
 

DeletedUser20252

Poi ce tinere,l-am pus eu pe maximus sa jigneasca incat sa fie banat pe atacabil?E greseala lui si a platit cu sate.

Aveti grija,presimt ca in curand o sa deveniti catelusii celor din MoD,si in loc sa faceti ham ham o sa latrati MoD MoD.
 

DeletedUser

eu ma refeream la informatiile care le aveam pana atunci..vorbeam de forum nu de ce mesaje ai tu private, ca eu nu pot sa vad ce ai tu pe cont:))

vezi...nu tot ce e pe forum e bun...sau vorbeau colegii tai ca l-au facut pe maximus sa se retraga ca l-au atacat ?=)))
 

DeletedUser20252

Nu conteaza de ce s-a lasat,conteaza ca o parte din satele lui au ajuns la noi,lucru care ne interesa cel mai mult.
 

DeletedUser

vezi...nu tot ce e pe forum e bun...sau vorbeau colegii tai ca l-au facut pe maximus sa se retraga ca l-au atacat ?=)))

tu nu ai inteles ce am vrut sa zic, asta e fiecare cu nivelul lui de percepere a lucrurilor, mai dezvoltat sau mai putin dezoltat, cred ca iti dai seama care este in cazul tau;)
 

DeletedUser

tu esti ala batut in cap..nu eu;)..eu ti-am zis ca nu intotdeauna ce e scris pe forum e si adevarat...
 

DeletedUser

Poi ce tinere,l-am pus eu pe maximus sa jigneasca incat sa fie banat pe atacabil?E greseala lui si a platit cu sate.

Aveti grija,presimt ca in curand o sa deveniti catelusii celor din MoD,si in loc sa faceti ham ham o sa latrati MoD MoD.

De unde ai ajuns la concluzia asta?Pana una alta va las sa va consumati mariajul cu FAQ si de cand ne-am apucat de treaba e un menaje-a-troix in care voi stati si noi tragem.(sa citez din TTO)
Eu daca am sate peste aia din FAQ trebuia sa fac topic pe forum sa ma laud cu statistica.Nu faceti altceva decat sa compensati frustrarile din viata reala.


PS:Nu aveti de lucru la construit sate?Mai lasa externul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Poi ce tinere,l-am pus eu pe maximus sa jigneasca incat sa fie banat pe atacabil?E greseala lui si a platit cu sate.

Aveti grija,presimt ca in curand o sa deveniti catelusii celor din MoD,si in loc sa faceti ham ham o sa latrati MoD MoD.

Prietene latra cat mai poti ..Chiar esti fenomenal ...De unde ai venit ? ? ? unde esti pe harta ? ? ? sincer chiar nu te vad
 

DeletedUser20252

E bun,esti si psiholog.Din faptul ca postez pe extern ai ajuns sa crezi ca am probleme in viata reala.E bun domn doctor,tu stii mai bine :)


Poi daca nu diclesti ma axtrek,cum dracu sa ma vezi.Du-te la un control tinere ca ai probleme cu vederea.

Si nu mai fa figuri pe aici,ai uitat ca acum cateva zile mergeati din usa in usa si cerseati la toata lumea alianta sau PNA?In locul tau nici nu mai ieseam pe extern.
 

DeletedUser

tu esti ala batut in cap..nu eu;)..eu ti-am zis ca nu intotdeauna ce e scris pe forum e si adevarat...

tot nu ai inteles...e mai grav decat ma asteptam:)) dupa ce ca aveti numai "inactivi" (atunci cand sunteti atacati), mai scrieti si pe forum si va faceti de ras, daca vrei eu iti stau la dispozitie pe contul poney sa iti explic ce si cum, daca nu incearca sa te duci putin pe la scoala si sa lasi jocul asta ca deja iti afecteaza gandirea si toate celelalte
 

DeletedUser

De unde ai ajuns la concluzia asta?Pana una alta va las sa va consumati mariajul cu FAQ si de cand ne-am apucat de treaba e un menaje-a-troix in care voi stati si noi tragem.(sa citez din TTO)
Eu daca am sate peste aia din FAQ trebuia sa fac topic pe forum sa ma laud cu statistica.Nu faceti altceva decat sa compesati frustrarile din viata reala.


PS:Nu aveti de lucru la construit sate?Mai lasa externul.

Voi va rezumati la distrus sate, noi vi le cucerim:)

App mariuk ti-ai adus intariri? stai linistit nici ei nu sunt departe de tine
 

DeletedUser

E bun,esti si psiholog.Din faptul ca postez pe extern ai ajuns sa crezi ca am probleme in viata reala.E bun domn doctor,tu stii mai bine :)

Sincer cred ca nu ai ce sa faci si iti pierzi timpul aici , dute prietene si intalneste-te cu o fata , scoate-o la un suc ( sau un baiat ) , dar lasa-te de triburi ca doar la spam esti bun.O seara placuta
 

DeletedUser

vorbeam de forum nu de ce mesaje ai tu private, ca eu nu pot sa vad ce ai tu pe cont)
asta ce inseamna?..ca ce era scris pe forum era gresit....vorbesti tu de scoala..tu ai macar bacu luat?:d
 

DeletedUser

Voi va rezumati la distrus sate, noi vi le cucerim:)

App mariuk ti-ai adus intariri? stai linistit nici ei nu sunt departe de tine

Ba voi sunteti chiar terminati sa mor :)) ce sate va multumiti sa luati ma , de 1 k sau 2 k :)) terminati si duceti-va de unde ati venit
 

DeletedUser

Sincer cred ca nu ai ce sa faci si iti pierzi timpul aici , dute prietene si intalneste-te cu o fata , scoate-o la un suc ( sau un baiat ) , dar lasa-te de triburi ca doar la spam esti bun.O seara placuta

mai cosmine te crezi cam mare pentru cei 21 de anisori ai tai nu crezi?
 

DeletedUser

mai cosmine te crezi cam mare pentru cei 21 de anisori ai tai nu crezi?

sincer e treaba ta ce varsta am ? te invat eu: nu varsta face diferenta ci gandirea pe care o are aceea persoana

vad ca iti place profilul meu dar mie imi plac fetele , app tu unde esti pe harta ?
 

DeletedUser

poney..eu ti-am mai zis..nu ai ce cauta aici...pe harta esti un nimeni!daca luai sate de la noi mai ziceam...da la un sat cat ai tu nici nu deschideam gura!
 
Sus