Declaraţii de război.

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40762

=)))) stai ca m-ai pierdut pe undeva :)) ia sa vad ce rapoarte ai tu,ca m-ai facut asa curios , like never before , vorba aia.. si , despre ce dezertari vorbesti? eu nu am fost ferma in viata mea prietene,si nici nu o sa fiu . . si roaga-te ,cat mai joci,sa nu pici pe langa mine, ca sunt sanse ca , dand inceput nou sa pici tot langa mine,si atunci va trebui sa renunti la acea lume/acel cont.

hai sa vad rapoartele ..


Crezi ca ma impresionezi cum ca ma faci ferma ? Hai si farmeaza-ma , eu te astept . Ma distrezi cand imi arati ce fel de jucator esti ( plin de impresii ) . Ma uit pe Tw stats dupa tine da nu te gasesc,cred ca esti la prima lume doar .Dupa profil imi dau seama ca esti un copilas de 14-15 anisori .

Text personal
Fermă înainte să expire protecţia : lord-stormyhell
Băiatul ăsta e în război deschis cu barbarii
şi se bat de la egal la egal ,
cu toate că ei sunt în superioritate numerică.


Nu mă cunoaşteţi , dar m-aţi cunoscut !




daca ma atacati , se ia turbica al meu cel periculos
de voi : LoVeKrysS


funny : ia de-aici ca-i cu lipici =))
 

DeletedUser

da bre , sunt si eu la prima lume , am 14 ani, dar sunt impliniti .. rapoartele acelea,sunt foarte interesat sa le vad ...
 

DeletedUser

nu am intrebat despre cine vorbesti, am intrebat cine te-a bagat in seama..
spuneai ceva de muschetari, vrei sa fii al 3-lea? nu se poate, te-as compara mai degraba cu mutulica pentru ca pe lumea 26 nu ai nici un cuvant de spus, esti 0 la inamici invinsi si cu toate astea vii aici sa ne arati zeul din tine. spuneai de mine ca am intrat in zen de frica, am intrat in zen pentru ca in momentul de fata avem 9 razboaie si mi se parea penibil sa stau sa farmez jucatorii din legacy doar pentru a-i face de rusine. pana acum ti-am curatat 5 colegi fara sa patesc ceva.
spui de flex? afla ca a avut dublul punctelor tale, maret rege al satelor de barbari.
are profilul ala pentru ca am intrat sa ne distram.
esti 0 ca om, 0 ca jucator. la revedere!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40762

nu am intrebat despre cine vorbesti, am intrebat cine te-a bagat in seama..
spuneai ceva de muschetari, vrei sa fii al 3-lea? nu se poate, te-as compara mai degraba cu mutulica pentru ca pe lumea 26 nu ai nici un cuvant de spus, esti 0 la inamici invinsi si cu toate astea vii aici sa ne arati zeul din tine. spuneai de mine ca am intrat in zen de frica, am intrat in zen pentru ca in momentul de fata avem 9 razboaie si mi se parea penibil sa stau sa farmez jucatorii din legacy doar pentru a-i face de rusine. pana acum ti-am curatat 5 colegi fara sa patesc ceva.
spui de flex? afla ca a avut dublul punctelor tale, maret rege al satelor de barbari.
are profilul ala pentru ca am intrat sa ne distram.
esti 0 ca om, 0 ca jucator. la revedere!


eu asta nu cred ce spui , Tw stats arata altfel la mine fata de voi , doi copilasi ca voi . Dezertori e numele potrivit pentru voi . Si in Zen de frica ati intrat , asa ziceau si liderii de la voi , cand i-am intrebat dupa ce v-au luat .:)
 

DeletedUser33163

eu asta nu cred ce spui , Tw stats arata altfel la mine fata de voi , doi copilasi ca voi . Dezertori e numele potrivit pentru voi . Si in Zen de frica ati intrat , asa ziceau si liderii de la voi , cand i-am intrebat dupa ce v-au luat .:)

extraordinar .
 

DeletedUser

turbica, dar noi incercam sa demonstram aici ceva , bre? da-l in amarul lui , nu vezi ca habar n-are pe ce lume joaca , se crede pe lumea 12 unde cresc satele de barbari in puncte,si le ia gata crescute,fara pierderi de trupe (de care nu are,de altfel)..

hai sa-l lasam in treaba lui,ajungem noi si langa el,daca nu il innobileaza satele de barbari pana atunci ..
 

DeletedUser

si ce treaba am eu ??? nu e tribul meu sau altceva . Eu nu sunt intemeietor de trib , doar simplu membru.Iar in legatura cu tine , am vazut niste rapoarte interesante , eu mi-as tine gura daca as fi in locul , ca daca le postez pe aici ,rade lumea de tine si prietenul tau de se prapadeste :).Esti genu de jucator , de care numai gura si impresiile sunt de tine . De astia vezi pe toate gardurile prietene , nu trebuie sa ma impresionezi cu nimic sincer , doar sa mentii o linie de respect , si te respect si eu.Si ferma poate fi oricine , tribul nbz de unde ai fugit tu , erati toti ferme . Prin dezertarea ta ai aratat cat de bun si serios esti tu.

arata-ne plzzzzzzzzzzzz , nu ne lasa sa murim curosi :p hai sa ne delectam si noi ochisorii , nu fi pufi ca te umfli ;)
 

DeletedUser40762

turbica, dar noi incercam sa demonstram aici ceva , bre? da-l in amarul lui , nu vezi ca habar n-are pe ce lume joaca , se crede pe lumea 12 unde cresc satele de barbari in puncte,si le ia gata crescute,fara pierderi de trupe (de care nu are,de altfel)..

hai sa-l lasam in treaba lui,ajungem noi si langa el,daca nu il innobileaza satele de barbari pana atunci ..

Daca nu stii ce am pe sate nu vorbi .
 

DeletedUser29388

Tribul The Last Legion a declarat război tribului POTOP!

Nume război: The die is cast

Declaraţie:
Alea iacta est !!!

Veti fi asimilati
Rezistenta este inutila

Subiect de discuţii forum: vs. POTOP



Last F. : 144 membrii
POTOP: 14 membrii
 

DeletedUser36524

Ei au inceput si au recunoscut ca ne-au luat la misto.
Imi pare rau, chiar nu vroiam sa fac asta si chiar nu vroiam sa ii atacam. Dar de data asta ei au cerut-o.

Si de fapt este vorba de Last, Last A, >>No !, >>No 1 si ALONE. contra tribului POTOP.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6681

Ei au inceput si au recunoscut ca ne-au luat la misto.
Imi pare rau, chiar nu vroiam sa fac asta si chiar nu vroiam sa ii atacam. Dar de data asta ei au cerut-o.

Si de fapt este vorba de Last, Last A, >>No !, >>No 1 si ALONE. contra tribului POTOP.

daca nu dispar n cateva zile si nu au satele la 26 puncte sunteti niste buti. nu ca ati arata alceva
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus