Declaraţii de război.

  • Autor subiect DeletedUser40629
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser40629

Nu e prea devreme , s-au făcut declaraţii de război , deci spor la postat declaraţii !
 

DeletedUser40629

Tribul Reintoarcerea Samurailor a declarat război tribului United Sexy Boyz!

Nume război: SemperVeritas si Requiem for light.

Declaraţie:
Cu parerere de rau,atat timp cat in tribul vstru vor fi doi jucatori(exceptionali) si ii apreciati pe ei mai mult decat 100 de jucatori care pun semn de intrebare asupra integritati lor morale,nu putem avea altceva decat razboi.Voi sa incercati sa ne scoateti pe noi de pe harta,iar noi pe ei.Cu respect pentru restul ingenios2


» Arată statistica războiului
» Anunţă declaraţia de război neadecvată
 

DeletedUser

Am citit și eu declarația.
Sper să dea tot ce au mai bun din ei.
 

DeletedUser

Baai da ce mai razboi :))
USB bate oricum,asta daca nu cumva e adevaratul R.S. condus de adinamo.Altfel,n-au sanse.



Bafta ambelor tabere!
 

DeletedUser

Baai da ce mai razboi :))
USB bate oricum,asta daca nu cumva e adevaratul R.S. condus de adinamo.Altfel,n-au sanse.



Bafta ambelor tabere!

ce tot atata tevatura? o adunatura de .... prosti (ca jucatori ma refer bineinteles) care joaca si ei de 2-3 lumi si se cred mari ...fasuri...

un lider frustrat care in loc sasi vada de vacanta prefera sa ste pe triburi si sa emita sunete stridente ce suna a amenintari; aliati (ai lor)pe masura (decat o sa mentionez numele lui karate2010 restu e de la sine inteles)

in rest ce sa zic... astept cu ardoare sa fiu pe locu 1 la inamici invinsi ca aparator....nam avut onoarea prin alte locuri pe unde am jucat...sper ca o sa va tineti de aceasta promisiune :D
 

DeletedUser34671

Buna ziua

As dori sa nu mai comentati asa aiurea daca aveti chef de spam infiintati un nou topic sau puteti vorbi si aici dar nu despre tribul USB:).


Multumesc
O zi buna!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40047

Domnul ingenios si-a dovedit dinou inteligenta, ce sa-i faci e un om frustrat care atunci cand nu obtine ce vrea incepe sa ameninte si sa injure, in ultima vreme nu prea a obtinut ce a vrut :))))))

si nenea adinamo la fel un monument de "inteligenta", e foarte revoltat ca i-am furat numele de r.s si a facut tiket si adminii nu au binevoit sa-i returneze numele, desigur domnul are drepturi de autor pe numele asta, plateste taxe si impozite la stat, na prostia face ravagii prin r.s :D
 

DeletedUser

Domnul ingenios si-a dovedit dinou inteligenta, ce sa-i faci e un om frustrat care atunci cand nu obtine ce vrea incepe sa ameninte si sa injure, in ultima vreme nu prea a obtinut ce a vrut :))))))

si nenea adinamo la fel un monument de "inteligenta", e foarte revoltat ca i-am furat numele de r.s si a facut tiket si adminii nu au binevoit sa-i returneze numele, desigur domnul are drepturi de autor pe numele asta, plateste taxe si impozite la stat, na prostia face ravagii prin r.s :D



Nu are drepturi asupra numelui,dar e cretin si ala care nu poate sa gaseasca un nume singur(mai cretin e sa se si laude ca n-a putut).Plus ca adinamo iti da clasa la orice ora la jocul asta cel putin.
C-o fi frustrat sau nu,asta tine de viata reala.Dar la joc ti-am spus,iti da clasa.Nu te stiu personal,defapt nu te stiu deloc dar cred ca ti-ar da clasa :D.

Acum incepeti sa sariti pe mine ca mi-am spus parerea,asa e la moda pe serverul nostru.

1.1. Trataţi-i pe ceilalţi membri cu respect şi menţineţi discuţiile în limitele bunului simţ. Este indicat să tineţi cont că pe forum sunt membri de vârste diferite şi a căror experienţă de joc diferă de la caz la caz, motiv pentru care vă rugăm să fiţi răbdători dacă uneori apar întrebări care pot părea "stupide" sau "infantile".


EDIT by Ploscnicu:E asa de grav sa folosesc cuvantul cretin?:))
Mai ales ca nu ii era adresat cuiva anume,era adresat oricui se simtea.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40762

daca de pe acum faceti razboaie, sunteti mari razboinici , imi place de voi tineti-o tot asa si pregatiti-va lancile,sa va razboiti .mor de ras nu alta
 

DeletedUser40762

pai putini din ei au topoare , pana ajungem la nobili se vor desfiinta de doua trei ori
 

DeletedUser39099

Mie nu a indraznit sa imi declare razboi si nici nu o sa indrazneasca niciodata pentru ca stiu toti ce ii asteapta... Eu sunt intemeietorul tribului Rvansa ceea este un lucru exorbitant!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus