Woc vs Mason

  • Autor subiect DeletedUser38581
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser2821

Da , dar sprijinul vine din toate nu doar din una , tinand cont ca nu aveti razboi si cu altcineva inafara de noi , pe cand la noi suntem mai putini i mai avem si 2 razboaie.
 

DeletedUser38569

Da , dar sprijinul vine din toate nu doar din una , tinand cont ca nu aveti razboi si cu altcineva inafara de noi , pe cand la noi suntem mai putini i mai avem si 2 razboaie.

Nu se poate..ce-mi vad ochii...michaela se plange. Pffffff...unde-i michaela aceea de pe piedestal...ups...o fi cazut de pe piedestal cand a fost refuzat de deo???
 

DeletedUser

Da , dar sprijinul vine din toate nu doar din una , tinand cont ca nu aveti razboi si cu altcineva inafara de noi , pe cand la noi suntem mai putini i mai avem si 2 razboaie.

Da, dar nici la noi nu este vina noastra ca ni s-a fost delcarat razboi de catre voi care sunteti mai putini si care mai au si doua razboiae, nu doar una :D
 

DeletedUser2821

Nu se poate..ce-mi vad ochii...michaela se plange. Pffffff...unde-i michaela aceea de pe piedestal...ups...o fi cazut de pe piedestal cand a fost refuzat de deo???

Nu ma plang deloc , prezentam situatia , ca am vazut ca va victimizati .

Si ca sa fiu refuzat eu stiu ca trebuie sa fac o propunere , ori nu vad ce propunere as fi facut deo-ului :))
 

DeletedUser

Nu se poate..ce-mi vad ochii...michaela se plange. Pffffff...unde-i michaela aceea de pe piedestal...ups...o fi cazut de pe piedestal cand a fost refuzat de deo???


ai sa fii tare surprins, se pare ca amatorul de bric va baga in razboi cu DEO :))
intreaba-l, sau intreaba 4-5 triburi din estul hartii cu care ia legatura de 2 zile ca disperatul,
mare pacalici ...
sau na, sinugicas
 

DeletedUser24440

E posibil ca Gibrail sa aiba dreptate, fiindca altfel nu se explica proaspata intelegere diplomatica (a se citi alianta) a Masonilor cu familia INQ. Probabil nici celor din DEO nu le convine.

Later edit: De abia acum am vazut postarea de la tema "Discutii libere". Ce am scris mai sus confirma, cel putin partial, cele scrise acolo.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40858

ai sa fii tare surprins, se pare ca amatorul de bric va baga in razboi cu DEO :))
intreaba-l, sau intreaba 4-5 triburi din estul hartii cu care ia legatura de 2 zile ca disperatul,
mare pacalici ...
sau na, sinugicas

reaaaallllyyyyy? woooow!
 

DeletedUser

Cam dramatizeaza Gibrail.Ar trebui intrebati alci,bogdan si ceilalti jucatori din conducerea DEO despre directia pe care o va lua tribul lor.Si nu cred ca cei din conducerea noastra s-ar arunca cu capul inainte,sau cel putin asta ar fi sfatul meu pentru ei,in cazul in care cei din DEO vor declara razboi celor din INQ.Oricum,suntem off aici pe tema asta.
La subiect,Mason are la randul sau 2 razboaie:unul cu Woc,celalalt cu NEM.
 

DeletedUser16966

Cam dramatizeaza Gibrail.Ar trebui intrebati alci,bogdan si ceilalti jucatori din conducerea DEO despre directia pe care o va lua tribul lor.Si nu cred ca cei din conducerea noastra s-ar arunca cu capul inainte,sau cel putin asta ar fi sfatul meu pentru ei,in cazul in care cei din DEO vor declara razboi celor din INQ.Oricum,suntem off aici pe tema asta.
La subiect,Mason are la randul sau 2 razboaie:unul cu Woc,celalalt cu NEM.

si sa nu uitam razboiul cu fostul mason5 :)))
 

DeletedUser

si sa nu uitam razboiul cu fostul mason5 :)))

ce va mai place sa spionati... :)
Saracul Mefisto, ce-ati avut cu el de l-ati bagat pe teava?!?

Aaa, si inca ceva. De ce nu mai posteaza nimeni din WoC (uite ca am reusit sa scriu corect) statistici?
Am intrat pe twstats si site-ul functioneaza!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2821

ce va mai place sa spionati... :)
Saracul Mefisto, ce-ati avut cu el de l-ati bagat pe teava?!?

Mefisto nu a fost spionul nostru si ce motiv as avea sa nu recunosc asta ca oricum vad ca deja l-ati innobilat =)) , dar nu pot sa nu ma bucur ca va innobilati aiurea membrii :))
 

DeletedUser

Mefisto nu a fost spionul nostru si ce motiv as avea sa nu recunosc asta ca oricum vad ca deja l-ati innobilat =)) , dar nu pot sa nu ma bucur ca va innobilati aiurea membrii :))

Daca raspunzi in 2 minute de la postarea mea, inseamna, cel putin, ca iti era cunoscut contul Mefisto si mai stii si ca il innobilam... Hmm, si vrei sa te cred ca nu era spionul vostru!

Hai mai, colegu, ce naiba, ca nu mai suntem clasa a 4-a.
 

DeletedUser2821

1. Am raspuns in 2 minute ca atunci eram online =)).
2. Stiu ca il innobilati incat m-a contactat atunci carla daimler cu niste aberatii si dupa am vazut pe twstats :)) .
3. Nu vreau sa ma crezi nimic , nu am nimic de castigat sau pierdut , eu v-am zis ca s-ar putea sa fi gresit cu el :)
 

DeletedUser16966

1. Am raspuns in 2 minute ca atunci eram online =)).
2. Stiu ca il innobilati incat m-a contactat atunci carla daimler cu niste aberatii si dupa am vazut pe twstats :)) .
3. Nu vreau sa ma crezi nimic , nu am nimic de castigat sau pierdut , eu v-am zis ca s-ar putea sa fi gresit cu el :)

Nu le mai da explicatii, oricum nu le inteleg :))
 

DeletedUser29592

Parte 1:
Triburi: .MASON, Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason6
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Ultimele 48 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 3
Diferență: 8

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 105,499
Tabăra 2: 29,949
Diferență: 75,550

chart





Parte 1:
Triburi: .MASON, Mason, Mason1, Mason2, Mason3, Mason4, Mason5, Mason6
Parte 2:
Triburi: WoC, WoG

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4
Tabăra 2: 0
Diferență: 4

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,598
Tabăra 2: 0
Diferență: 39,598

chart




asta vrea sa vada dma??
 

DeletedUser40829

Editat
ca sa inteleg si eu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser29592

Nu cred ca te priveste pe tine de la ce vine D1000 si nici ce poze am eu chef sa imi tin la avatar, am zis clar ca nu mai joc pe lumea asta si contul meu se afla in sitter la un conducator din tribul ~se~ si am mai spus ca am tot dreptul sa postez aici nu cred ca exista vro regula in regulamentul forumului care sa spuna ca daca nu joc pe lumea x n-am voie sa postez pe lumea x, mai lectureaza si tu acel regulament, apoi vino si scrie-mi daca am voie sau nu sa postez, ti-am zis si in mesaj sa ma ocolesti atata timp cat nu ma cunosti, mi-ai pus o intrebare ti-am raspuns apoi ai afirmat ca am apelat la goagal (asa cum spune marian vanghelie) insa nu ai nici un fel de dovada ca am facut asta, intrebarea mea este tu ai cautat pe goagal inainte de a ma intreba?? ca sigur ti-a fost greu sa imi pui o asemenea intrebare... am impresia ca te bagi ca musca-n lapte in seama cu mine...
si ce mare lucru am facut am pus o statistica daca te uiti cu cateva pagini in urma ai sa vezi ca am mai pus statistici te-ai atacat prea tare cand ai vazut cum arata statistica? vorba lui michelle2007 mai au inca 200 de sate pe plus.:)...
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus