Discutii concurs - Ziua Romaniei

DeletedUser

sonor n-au dat ca palavragea roporterul dar am vazut exact momentul aruncarii in gol
 

DeletedUser41052

n-am inteles ceva . cum trimitem lucrarile ? vedem unde jucati dvs adminii si intram pe lumea respectiva si va trimitem , sau se pot trimite de aici de pe foum ? va rog lamuriti-ma si pe mine
 

DeletedUser

aici, pe forum. Ii trimiti mesaj privat cu lucrarea. Dai click pe numele lui
 

DeletedUser

Supărat!

Eu nu mai particip la nici un concurs pe triburi până adminii nu formează un juriu pentru vot.

Mi se pare prostesc să fac o creaţie care poate e cea mai bună şi cea mai muncită şi vine un alt jucător cu o porcărie şi roagă toţi colegii să-l voteze. Eu nu mă duc pe triburi să rog toate triburile aliate să mă voteze. (gen cum a fost la Halloween,nici măcar nu ştiu cine a câştigat,oricum nu mă interesează dar ştiu sigur că au fost mulţi care au făcut o nimica toată..plus că gramatica,ortografia le-au lăsat acasă.


Aşa că..luaţi aminte şi la calitate.. voturile date de vizitatori sunt date aiurea după părerea mea.

 

DeletedUser

Intr-un fel ai dreptate, adun idei DAR atunci ce fel de concurs ar fi? E ca la televizor (scuza-mi exemplul, prost ales), publicul decide. chiar daca publicul e o adunatura de .... Cel putin cred ca asta se incearca. Ar fi binevenita o chestie gen:
-exista juriu ale carui voturi sa conteze in proportie de 50%
-la fel si membrii forumului, tot 50.
asa ar fi impacata toata lumea...cred
 

DeletedUser

Intr-un fel ai dreptate, adun idei DAR atunci ce fel de concurs ar fi? E ca la televizor (scuza-mi exemplul, prost ales), publicul decide. chiar daca publicul e o adunatura de .... Cel putin cred ca asta se incearca. Ar fi binevenita o chestie gen:
-exista juriu ale carui voturi sa conteze in proportie de 50%
-la fel si membrii forumului, tot 50.
asa ar fi impacata toata lumea...cred

mă gândesc că până la urmă organizatorii trebuie să aibe o soluţie pentru corectitudine.Aşa ar fi normal,să ia în considerare asta.
sincer la hallowen a fost tare aiurea.

Eventual ar putea fi luat în considerare şi ideea asta: cel care votează să spună motivul pentru care votează. cei care verifică să ştie ce fac ,să depisteze dacă votul e dat la vrăjeală ca să fie acolo sau pe merit.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

doar unuia andusi. preferabil plesuv zic eu ca rakanishu are multe mesaje (cred) si poate ti-l rataceste :D
 

mamulus

member
Scor reacție
0
adica trebuiesc trimise alora 2? ei hotarasc sau se pun la vot aici?..sunt interesat deoarece am stat toata noaptea si putin din zi sa fac ceva grozav, e fain tare de tot, are si o scena de dragoste patriotica pe undeva cu CVT.
 

DeletedUser

Trimiti unuia din ei, la are vrei tu. Si va fi votat de membrii forumului mai vechi de o luna :) citeste topicul mai atent :)
 
Sus