Triburi de viitor

  • Autor subiect DeletedUser6077
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Din greseala, am descoperit si eu un trib ce se anunta promitator. Regal. Succes baietilor la farmat.

Multumim. Te asteptam cu bratele deschise, de dragul vremurilor de mult apuse.. :)

E posibil sa ajunga si REGAL departe ca trib dar pt asta au nevoie de o conducere mult mai buna ca cea de pana acum

Am avut cateva tangente cu unul din conducatorii acestui trib si cam lasa de dorit

O sa dam niste circulare prin triburile vecine - se cauta sefi de trib mult mai buni decat astia care-s acuma.. :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tinere nu stiu ce conducatori mai aveti voi pe acolo...eu am facut referire numai la unul
 

DeletedUser

apelativul "tinere" poti il folosesti tu cu prietenii tai, eu am cativa ani peste varsta ta, mie poti sa-mi zici "nene" :D
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Robert, din pacate nu am cum sa joc cu voi in trib. Nu am cum sa joc pe L27, dar...cine stie pe o viitoare alta lume cu cea mai mare placere.
In ceea ce priveste conducerea Regal, dupa cum prea bine spunea si profilul pe L13, singurul trib care nu a facut compromisuri. :)
 
Ultima editare:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Ca sa nu se ajunga mai departe, eu spun sa punem punct argumentelor ad-hominem. :) Sunt inca trecute in regulament. :D
 

DeletedUser

Eu am zis-o in spirit de gluma, va dati seama ca nu aveam de gand sa aprofundez discutia, e treaba lui ce considera, doar ca si-a dat cu parerea referitor la conducerea Regalului, si e evident faptul ca nici nu stie macar cine e in conducere, da' cu siguranta trebuie schimbata! :p
 

DeletedUser

Eu am zis-o in spirit de gluma, va dati seama ca nu aveam de gand sa aprofundez discutia, e treaba lui ce considera, doar ca si-a dat cu parerea referitor la conducerea Regalului, si e evident faptul ca nici nu stie macar cine e in conducere, da' cu siguranta trebuie schimbata! :p

Tie iti da inteligenta peste...daca ai sti sa citesti de la inceput pana la sfarsit nu te-ai mai fi facut de cacao
Oricum ramai in intuneric...e ultimul meu post la tema asta :)
 

DeletedUser

haha2i.jpg
hah1.jpg

... restu e cancan
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18502

.......

vrei sa`ti spun cine esti? :))

nu de altceva, dar am vazut ca ai sters anumite chesti.. :D
 

DeletedUser

R h o d d w e n 519|414, ai uitat sa stergi de jos, acuma e usor trebuie doar sa caute cu sitter de control sa vada cand a fost sitter 519|414 la cineva din trib si iaca spionul
 

DeletedUser18502

...

of of, si io care voiam sa fiu dragut sa nu il dau in vileag :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

R h o d d w e n 519|414, ai uitat sa stergi de jos, acuma e usor trebuie doar sa caute cu sitter de control sa vada cand a fost sitter 519|414 la cineva din trib si iaca spionul

Poate nu o fii sitter.:p

Mama esti nebun cate PNA-uri.

Fara suparare "familiei" TRANC, dar aici jucam triburile si jocul este cu si despre razboi, nu despre dezvoltarea pacii mondiale.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus