Atentie scripturi!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser

script de incoming cu backtime exista ?

era si un incoming care iti spunea cand ajung trupele agresorului inapoi in sat.. ptr backtime..

Exista script pentru backtime ? Nu ma refer la Excel-ul ala, care e bun, dar nu suficient de comod.

Un incoming cu backtime ar fi super, daca nu se considera ca ar fi ilegal.
 

DeletedUser

Vad ca pe L23 s-a facut update la versiunea 8.
Printre imbunatatiri am vazut si linkul "» Anterior" din Piata care introduce coordonatele ultimului sat atacat/sprijinit ... script facut de mine la cererea unui jucator care facea acelasi lucru.
Nu stiu daca sa ii felicit sau sa ii dau in judecata pentru incalcarea dreptului de autor ... mai ma gandesc.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18437

Vad ca pe L23 s-a facut update la versiunea 8.
Printre imbunatatiri am vazut si linkul "» Anterior" din Piata care introduce coordonatele ultimului sat atacat/sprijinit ... script facut de mine la cererea unui jucator care facea acelasi lucru.
Nu stiu daca sa ii felicit sau sa ii dau in judecata pentru incalcarea dreptului de autor ... mai ma gandesc.

:))) si crezi ca ai rezolva ceva ? max ai avea u de platit :))
 

DeletedUser18437

doar mi numi merge scriptul pt outband sau nici pentru voi ? :-??
 

DeletedUser29872

Stie cineva de ce nu mai merge T-Train?:(
Trimit doar 3 atacuri in loc de 4 :(
 

DeletedUser36071

si la mine se intampla la fel , se bifeaza unul din taburi automat si imi trimite doar 3
 

DeletedUser35131

Vad ca pe L23 s-a facut update la versiunea 8.
Printre imbunatatiri am vazut si linkul "» Anterior" din Piata care introduce coordonatele ultimului sat atacat/sprijinit ... script facut de mine la cererea unui jucator care facea acelasi lucru.
Nu stiu daca sa ii felicit sau sa ii dau in judecata pentru incalcarea dreptului de autor ... mai ma gandesc.

Numai eu stiu cat mam rugat de unul.. altul sa faca script pentru ultima comanda.. si aqm au facut butonul magic.. anterior.. oriqm mersi ptr script si acum il folosesc ca e mai la indemana acolo sus..
 

DeletedUser39703

Stie cineva de ce nu mai merge T-Train?:(
Trimit doar 3 atacuri in loc de 4 :(

si aici dau de tine boss???
:))) pai de la introducerea versiunii noi enshpe.zero.... se centreaza automat butonul ok... asa ca "decentreaza-l"...:))) apasa si tu boss pe langa buton la ultimu tab sau la toate 4 si apoi foloseste cu incredere t trainu...:)))
 

DeletedUser36069

salutare
voua va mai merge scriptul de balance resurse?
eu am un mesaj : wait for the page to fully load si pa! nu se mai intampla nimic.
avansatii poate ne depaneaza si pe noi :D
 

DeletedUser

salutare
voua va mai merge scriptul de balance resurse?
eu am un mesaj : wait for the page to fully load si pa! nu se mai intampla nimic.
avansatii poate ne depaneaza si pe noi :D

merge . e ceva de le tine din pc , probabil browserul ori cookie
 

DeletedUser

vreau si eu un script sa imi cante paladinul melodia asta de :

[YOUTUBE]E8gmARGvPlI[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Cod:
javascript:function fnExecuteScript(){var mask="{continent} {index} Put your text here";var padding=4;var randomRange={'min':0,'max':1000};function zeroPad(number,length){var n=number.toString();while(n.length<length){n="0"+n;}return n;}function Point(x,y){return {'x':x,'y':y};}function Rect(top,left,bottom,right){return {'top':top,'left':left,'bottom':bottom,'right':right};}function pointInRect(point,rect){return(point.x>=rect.left&&point.x<=rect.right&&point.y>=rect.top&&point.y<=rect.bottom);}function fnExtractDetails(x,y){var location={'continent':(Math.floor(y/100)*10)+Math.floor(x/100),'direction':'','sector':((Math.floor(y/10)%2510)*10)+(Math.floor(x/10)%2510),'field':((y%2510)*10)+(x%2510)};var position=Point(Math.floor(x/10)%2510,Math.floor(y/10)%2510);var continent_map={'NW':Rect(0,0,4,4),'NE':Rect(5,0,9,4),'SW':Rect(0,5,4,9),'SE':Rect(5,5,9,9)};for(var direction in continent_map){if(continent_map.hasOwnProperty(direction)){if(pointInRect(position,continent_map[direction])){location.direction=direction;break;}}}return location;}var eleDoc=(window.frames.length>0)?window.main.document:document;var inputs=eleDoc.getElementsByTagName('input');var ii,id,index,str,mid,x,y,details,newName;var count=1;for(ii=0;ii<inputs.length;ii++){id=inputs[ii].id;index=id.indexOf('edit_input');if(index>=0){id=id.substring(index+11);str=$('#label_text_'+id).html();mid=str.lastIndexOf('|');x=str.substring(str.lastIndexOf('(')+1,mid);y=str.substring(mid+1,str.lastIndexOf(')'));details=fnExtractDetails(x,y);newName=mask.replace(/\{continent\}/i,details.continent).replace(/\{direction\}/i,details.direction).replace(/\{sector\}/i,details.sector).replace(/\{field\}/i,details.field).replace(/\{index\}/i,zeroPad(count++,padding)).replace(/\{x\}/i,x).replace(/\{y\}/i,y);while(newName.match(/\{random\}/i)){newName=newName.replace(/\{random\}/i,Math.floor(Math.random()*(randomRange.max-randomRange.min))+randomRange.min);}inputs[ii].value=newName;inputs[ii+1].click();}}void(0);}fnExecuteScript();

un script cum imi doresc eu pt.redenumire sate,insa as vrea sa dispara cifra din fata care arata k-ul si numerotarea satelor,sa imi ramana doar denumirea aleasa de mine....si inca ceva,am observat ca daca ai sate intr-unul din k-urile 1-9,nu ti le pune primele....probabil trebuie modificat undeva in script 01,02,03,04...etc.....daca se poate....multumesc!
 

DeletedUser39777

javascript:var%20text='pL@x';var%20doc=document;if(window.frames.length>0)doc=window.main.document;var%20inputs=doc.getElementsByTagName('input');for(i=0;i<inputs.length;i++){if(inputs.id.indexOf('edit_input')!=-1){inputs.value=text;inputs[i+1].click();}}end();

Modifici ''pL@x'' si cred ca este ceea ce vrei...
 
Sus