Atentie scripturi!!!

  • Autor subiect DeletedUser5809
  • Data de început

DeletedUser36071

imi dati si mie o lista cu scripturi ilegale si codul lor va rog? multumesc anticipat
 

DeletedUser36071

nunu , serios ... vreau sa testez si eu niste variante de auto-farm , auto-build , pt. splituri si alte chestii ... da nu stiu de unde le pot lua
 

DeletedUser

Intrebare pentru MAESTRUL SCRIPTURILOR :)
datele problemei:
1. Esti pe PRIVIRE GENERALA => TRUPE
2. Ai in fata lista satelor si trupele din fiecare sat
Intrebare:
Exista posibilitatea sa exporti intr-un csv sau text cu delimitarea "/" sa spunem urmatoarele date:
1. Coordonatele satelor
2. Trupele care se gasesc in fiecare sat (de preferinta doar trupele din satul respectiv, nu si sprijinul)??????????
Liniile din csv/txt ar trebui sa arate cam asa:
xxx|yyy/100/250/23/4/24/0/0/1/300/0/0/3
zzz|qqq/2/23/0/0/1/34/23/0/12/2/1/2
Multumiri anticipate!
 

DeletedUser

Nu este frumos ce faci si mie ca ne suparam.
Fa si lu' baiatu ca se supara la tine :D

Exact, mie nu imi plac asta. Ar fi trebuit sa fie banat din prima, dar sper sa ne intelegem ca oamenii si sa nu se mai intample.
Nici mie nu place asta :cool:

Intrebare pentru MAESTRUL SCRIPTURILOR :)
datele problemei:
1. Esti pe PRIVIRE GENERALA => TRUPE
2. Ai in fata lista satelor si trupele din fiecare sat
Intrebare:
Exista posibilitatea sa exporti intr-un csv sau text cu delimitarea "/" sa spunem urmatoarele date:
1. Coordonatele satelor
2. Trupele care se gasesc in fiecare sat (de preferinta doar trupele din satul respectiv, nu si sprijinul)??????????
Liniile din csv/txt ar trebui sa arate cam asa:
xxx|yyy/100/250/23/4/24/0/0/1/300/0/0/3
zzz|qqq/2/23/0/0/1/34/23/0/12/2/1/2
Multumiri anticipate!

Da, e posibil
Mai exact trebuie sa te duci in PRIVIRE GENERALA => TRUPE => PROPRIU
Apoi se face o scamatorie: hocus, pocus, match, regex, split si apoi abracadabra apare lista
Dar cum eu nu sunt MAESTRUL SCRIPTURILOR ma tem ca nu te pot sa fac asa ceva :D
Recomandarea mea este sa le salvezi in format array/object daca vrei sa le folosesti intr-un script:
trupe = [["xxx|yyy","100","250","23","4","24","0","0","1","300","0","0","3],["aaa|bbb","100","250","23","4","24","0","0","1","300","0","0","3],[],[],....[]];
sau
trupe = [{"xxx|yyy":["100","250","23","4","24","0","0","1","300","0","0","3]},{"aaa|bbb":["100","250","23","4","24","0","0","1","300","0","0","3]},{"ccc|ddd":[]},{"eee|fff":[]},....{"www|zzz":[]}];

P.S. Din seria hai sa ne distram: Nu te supara frate Jack :rolleyes:
 

DeletedUser5809

Fa si lu' baiatu ca se supara la tine :D

Nu am inteles.

Nici mie nu place asta :cool:

Era o regula cu gramatica, dar ca fapt divers, eu mai lucrez si sambata si duminica si de felul meu sunt grabit, imi cer scuze ca nu am timp sa citesc si a doua oara ca sa te multumesc si pe tine.
Daca te deranjeaza ca este scris gresit, te rog raporteaza topicul si o sa modific, nu cred ca este nevoie sa ne dam in barci.
 

DeletedUser40605

Jack ma ajuti si pe mine cu un script care sa faca ce a cerut baiatul mai sus? Sau vrei sa modifici scriptul facut de mine astfel in cat sa il faci legal?

Am facut un mic test. Am postat acelasi script si pe .net si pe .ro. Aveti mai jos ce s-a intamplat pe .net

capturejhj.png


Bineinteles ca postul meu a fost editat de catre moderator, iar scriptul a fost modificat pentru a fi legal.


Foarte amuzanta reactia ta jack.

PS: Nici mie nu imi place astea
 

DeletedUser5809

Jack ma ajuti si pe mine cu un script care sa faca ce a cerut baiatul mai sus? Sau vrei sa modifici scriptul facut de mine astfel in cat sa il faci legal?

Am facut un mic test. Am postat acelasi script si pe .net si pe .ro. Aveti mai jos ce s-a intamplat pe .net

capturejhj.png


Bineinteles ca postul meu a fost editat de catre moderator, iar scriptul a fost modificat pentru a fi legal.


Foarte amuzanta reactia ta jack.

PS: Nici mie nu imi place astea

Si totusi numai aici ai bunul simt sa iei un moderator peste picior si sa il si rogi sa il faca sa nu mai fie ilegal.

Vreau sa atrag atentia ca nu sunt obligat sa fac nimic la scripturi, daca le las balta nu inseamna ca nu o sa mai fiu moderator, asta o fac ca vreau eu si atat, dar na, nici nu ma astept la altceva de la voi.
 

DeletedUser40605

Si totusi numai aici ai bunul simt sa iei un moderator peste picior si sa il si rogi sa il faca sa nu mai fie ilegal.

Vreau sa atrag atentia ca nu sunt obligat sa fac nimic la scripturi, daca le las balta nu inseamna ca nu o sa mai fiu moderator, asta o fac ca vreau eu si atat, dar na, nici nu ma astept la altceva de la voi.

Cand iti cer sa ma ajuti cu ceva si sa faci acel script ca sa fie "legal" tu crezi ca te iau peste picior?
 

DeletedUser40605

ce parte? am spus ca nici mie nu imi place cand ma ameninti ("mie ca ne suparam.")
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser40605

1. de ce nu am voie sa il pun pe forum? Vreau sa dam un model cu "asa nu" ca sa stie lumea ce sa faca pe viitor, sau fa un set de reguli sa stim clar ce avem voie si ce nu.


2.Poate ne explici si de ce nu avem voie sa folosim USERSCRIPTS.

Motivul ala cu "simuleaza functiile premium" e fumat de mult.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser5809

Cel pus de tine era altceva, nu de ce vorbesti tu acum, userscripts.
 
Sus