DEO vs INQ

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser28194

Felicitari Sysylik!


Trofee zilnice obţinute
4x Apărătorul zilei
Ai învins în 27.12.2011, ca apărător, cele mai multe trupe de pe lumea aceasta (10.556.461 de trupe)!


Fara sa piarda nici un sat :)
 

DeletedUser30525

cu sau fara ajutor de la o anume admina ?

daca era ** de altcineva nu as fi zis nimic chevyx
dar pe dana (sysylik) o cunosc si aluzia ta e nefondata
daca spionii inq nu au vazut pe forum sau circulare mobilizare pt ea asta nu inseamna ca nu sunt alte mijloace de comunicare intre jucatori
mai ales intre cei care se cunosc si in viata reala
iar acolo pe granita e un grup de jucatori care chiar s-au imprietenit si in real si se cunosc
nu e nevoie de admini ca sa va faca zile amare mai ales ca daca o intrebi pe sysylik cine sunt adminii pe l23 sigur iti zice ca nu stie :D
sincer nici eu nu stiu care sunt pt ca nu m-a interesat si nici nu ma intereseaza
 

DeletedUser

n-am zis ca a fost ajutata de x pe baza de prietenii sau ca ar fi vina ei , n-o lua asa ca nu am acuzat-o de asta . am doar 15k pct , nu prea merit sa fiu luat in seama . daca as sti concret ca are pile la cineva as spune-o fara retinere insa chiar a fost ajutata , poate nici ea ( sysylik ) nu stie asta . nu pot / nu vreau sa spun cum a fost ajutata insa nu acuz pe nimeni pentru ca nu-s convins ca la mijloc exista vreo relatie nelalocul ei intre player si admin .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser30525

n-am zis ca a fost ajutata de x pe baza de prietenii sau ca ar fi vina ei , n-o lua asa ca nu am acuzat-o de asta . am doar 15k pct , nu prea merit sa fiu luat in seama

oricum ai mai multe decat krius
:D
n-am zis ca ai acuzat-o direct
dar aluzia era acolo in postarea ta
altfel nu ai fi scris nimic
eu am vrut doar sa lamuresc treburile
fata si-a aparat contul foarte bine (normal ca a avut suport din trib dar asta nu e nimic daca nu stai pe cont cand vin atacurile si au fost destule sate rupte de inq numai ca nobilii s-au imbatat pe drum; ce sa facem daca i-ati trimis acuma in perioada sarbatorilor si nu i-ati lasat sa se trezeasca din mahmureala :D )
 

DeletedUser

pai tocmai asta e ca ajutorul a venit exact cand trebuiau trimisi nobilii
oricum ocazii vor mai fi si de-o parte si de cealalta , sper ca nu aveti de gand sa faceti pace curand :p
 

DeletedUser30525

pai tocmai asta e ca ajutorul a venit exact cand trebuiau trimisi nobilii
oricum ocazii vor mai fi si de-o parte si de cealalta , sper ca nu aveti de gand sa faceti pace curand :p

daca te referi ca au fost banati jucatori la voi nu are nici o legatura cu sysylik
asa cum cei din inq au facut ticket la unii jucatori din deo ex maciucambo pt o denumire la sate sau mai stiu eu ce alte prostii probabil asa au fost facute si la voi
ca sa nu mai vorbim de incercarile de a cumpara sate de la noi
nu e greseala noastra ca in disperare de cauza unii jucatori (si specific unii pentru ca in inq sunt si jucatori foarte buni si care joaca corect si am tot respectul pentru ei) recurg la orice metoda pentru a lua un sat doua
astfel de jucatori nu fac cinste inq-ului si fac din jocul asta o taraba in piata
si slava domnului aveti astfel de jucatori
vreo cativa au fost pusi si pe extern
nu vreau sa vorbesc de pedepsele care le-au primit, asta e treaba adminilor dar ar trebui (si asta e parerea mea personala) facut ceva mult mai drastic la acest capitol nu numai sa li se ia cateva sate in mijlocul tribului unde oricum le recupereaza (asta e ca si cum i-ai lua rotile la masina si i le-ai pune alaturi cu tot cu cric :D)
dar asta e alta discutie si n-are legatura cu asta
ideea mea finala e ca dana si-a aparat corect contul
a stat pe el si nu a pierdut nici un sat (si nobili au fost destui iti spun eu) si pentru asta are tot respectul nostru
 

DeletedUser

uite m-ai facut curios , o sa citesc topicul asta si mesajele funny sa vad de cine este vorba
 

DeletedUser2821

Toti cu care am avut noi razboi au avut banati cu gramada, pentru ca obisnuim sa punem regulat tickete, daca noi jucam corect sa o faca si restul, asta inseamna ca eu sau altcineva de la noi avem pile la admini :)? Nu, inseamna ca inamicii incearca sa triseze dar nu ii duce si capul sa o faca cum trebuie, deci pe langa trisori mai sunt si penibili :) mai ales cand incep sa acuze, daca accepta, asta este, invata din greseli !
 

DeletedUser

cine a zis de pile la admini ori de trisat ? banari nu se dau doar pentru trisat si stii bine asta . in rest reciteste inca o data ce am scris eu
 

DeletedUser28194

cine a zis de pile la admini ori de trisat ? banari nu se dau doar pentru trisat si stii bine asta . in rest reciteste inca o data ce am scris eu

Mai termina cu acuzatiile astea nefondate ca ne plictisesti.
Dupa ce ca aveti admin de partea voastra, mai ai curajul sa acuzi pe deo...
Baga capu in perna si plangi pana va refaceti iar atacul.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus