Discutii libere

DeletedUser

gingi....la voi prostia e ereditara?eu sincer cred ca da
unu ii sa nu ii placa jocul si alta ii sa nu ma lase sa intru pe joc
deocamdata la mine curge ceva prin instalatie nu ca si la voi.....gingi sa nu uitam de cate ori striga nora la tine ca iar esti pe joc si nu ai grija toata ziua de copil....esti varza la treaba asta....stai si lingei anusul la john si lasa sa planga copilu ca el mai poate astepta.....johny.....tu ai uitat cand nu puteai sa intri voce cu noi daca tot ai adus in discutie convorbirile de pe skype? trebuia sa taci chitic ca daca se trezea din somn si te auzea ca tu te joci iti umfla cabina.....hai taceti ca ma plictisiti
dan si titibat isi fac o noua lista de comenturi si va pun pe voi sa tastati pe aici? sunteti jalnici.....imi este scarba sa vad ce ati ajuns....vai de mama voastra
de ce intri pe joc doar de la munca pe joc?? si vz ca il cam lingi tu pe pampalyuka ca ii cam furi vorbele,macho care te crezi daca nu eram langa tine te facea neoplatina de coma,asa ca lasa ciocu mic ca esti varza ca jucator,cand ai atacuri lasi sitter si mai intri cand se tremina....sau astea se uita?.....apropo unde aveai trupele cand ai dat stergere(mai ai tupeu sa amintesti ca se face un an de la ultima intanlire)deci intrebarea mea e CE AI AJUNS TU????
 

DeletedUser

gingiuta hai ca dai din prosteala in prosteala....neoplatina mi-a luat sate pt ca tot sprijinul imi era trimis din sate si aveam apararea doar de pe satele de acolo...daca tin bine minte aveam cateva zeci de sate si la tine....ai uitat stirbitura?hai sa nu ne deschidem gura mai tare....sunt varza ca jucator?mai vedem noi....sunt varza pt ca nu am stat in cardasia voastra sa fiti toti lingaii acolo
si pot sa ** de intalnirile din adhd...tu poti?nu tare cred...
 

DeletedUser22839

rigi de ce ma musti tu pe mine de buca nu stiu!!
te-am mai bagat sau vam mai bagat eu in seama pe aici?
te rog sa lasi impresiile astea deoparte ca nu tine cu mine sti foarte bine ;).
asa ca ciocul mic si joc de glezne tati nu ma mai plictisiti si va rog.si sa ma scuzati dar eu am treaba pe joc si dupa cum se vede am mare spor dupa munca depusa.
hai pa si pu... la revedere
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

rigi de ce ma musti tu pe mine de buca nu stiu!!
te-am mai bagat sau vam mai bagat eu in seama pe aici?
te rog sa lasi impresiile astea deoparte ca nu tine cu mine sti foarte bine ;).
asa ca ciocul mic si joc de glezne tati nu ma mai plictisiti si va rog.si sa ma scuzati dar eu am treaba pe joc si dupa cum se vede am mare spor dupa munca depusa.
hai pa si pu... la revedere

imi cer scuze ca te-am scos din vitrina(poate ai ratat vreun client) dar te copiaza un lingau si am fost obligat sa te bag in discutie.....imi cer scuze inca o data divortatule
 

DeletedUser

gingiuta hai ca dai din prosteala in prosteala....neoplatina mi-a luat sate pt ca tot sprijinul imi era trimis din sate si aveam apararea doar de pe satele de acolo...daca tin bine minte aveam cateva zeci de sate si la tine....ai uitat stirbitura?hai sa nu ne deschidem gura mai tare....sunt varza ca jucator?mai vedem noi....sunt varza pt ca nu am stat in cardasia voastra sa fiti toti lingaii acolo
si pot sa ** de intalnirile din adhd...tu poti?nu tare cred...

daca incepem cu jigniri hai sa ne aducem aminte,,,cine il calarea pe dany mai mai sa il violeze?????TUTII scumpa ta nevasta,culmea de fata cu tine.....ups un punct slab.....ciocul mic sa nu scriu ceea ce nu trebuie sa afle toti......FRUNTE LATA,mai lucreaza putin la limba romana ca sa te inteleg din prima pt ca citesc de 2-3 ori ca sa imi dau seama ce zici
 

DeletedUser

intradevar esti mai prost decat poti duce bai vali
sunt cursuri de locopedie....fa ceva ca rade lumea de tine ca nu stii sa citesti,ba mai si te lauzi,mai citeste o carte,fa ceva
era o simpla poza mai desteptule....mintea iti sta in dinti?pt ca nu ai deloc atunci....esti bun de jucat in filme horror ca nu mai trebuie sa strice astia machiaj pe tine....esti natural
 

DeletedUser

intradevar esti mai prost decat poti duce bai vali
sunt cursuri de locopedie....fa ceva ca rade lumea de tine ca nu stii sa citesti,ba mai si te lauzi,mai citeste o carte,fa ceva
era o simpla poza mai desteptule....mintea iti sta in dinti?pt ca nu ai deloc atunci....esti bun de jucat in filme horror ca nu mai trebuie sa strice astia machiaj pe tine....esti natural

ce poza???? era ** de ce sa intamplat in masina cand ati plecat de la paltinis si de revelion la utu acasa ,eu nu vorbesc din poze(faptele vorbesc).....eu nu te -am facut prost pe tine pt ca te-a facut dumnezeu destul(analfabetule)
 

DeletedUser

cum sa nu te fac prost mai cand iti bagi telefonu mobil in cuptorul cu microunde? poti sa te numesti destept? poate la tine asta ii inteligenta
 

DeletedUser28191

ce poza???? era ** de ce sa intamplat in masina cand ati plecat de la paltinis si de revelion la utu acasa ,eu nu vorbesc din poze(faptele vorbesc).....eu nu te -am facut prost pe tine pt ca te-a facut dumnezeu destul(analfabetule)

moama bogdane...asa face tzutzi a ta? sa-l chemi pe lunganu ala de la 'tradati in dragoste' si sa-l pui sa o urmareasca frate, daca cu tine de mana face asa...ma gandesc cand nu esti tu pe acasa ce se intampla.....:confused::confused::confused::eek:
 

DeletedUser

cum sa nu te fac prost mai cand iti bagi telefonu mobil in cuptorul cu microunde? poti sa te numesti destept? poate la tine asta ii inteligenta

bag telefoane la microunde pentru ca imi permit financiar....cand vreau alt telefon il stric pe cel vechi:))
dar tu cum te numesti cand nevastata trage de altu cu tine de mana??? aaaaaa gata stiu si asta ,,nevasta ta tarfa tuturor,,:))
apropo cum se numeste cel care la jocul,, mima,, pune sa o imite pe nevastasa ca sa o ghiceasca dany???? ,,destept foc se numeste,, ....si cum iti zice ti-e tuti,,iesi bogdane de sub pat,nu ies nevasta ca sunt barbat,, inteligentule:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

daca esti asea dotat financiar si nu iti mai incap banii in portofele si dau doldora pe afara de ce arati ca si cand ai fi avut un accident frontal cu un TIR? mai baga ceva bani si in "FILDESII" tai ca arati ca si unu din ceva trib de prin mijlocul africii.
la astea cu nevasta nu tine bulangiule ca stiu mai bine ce am acasa...poate ai si tu ceva fantezii?la ce ai acasa nu stiu cum mai ai tragere sa mergi....stiti cu cine semanati?....cu aia din filmul "WRONG TURN" :)
 

DeletedUser22839

etafe
Member

Adaugă data: 16.01.2010 #625 15.03.2012, 23:49:19 Sus
nu trebuie sa iti ceri scuze vali

tu cine amarul tau esti anonimule ca zau nu te-am mai observat pe aici sau pe harta? :)
 

DeletedUser

cine sa fie mai inafara de amaratul de titicaca....ala pe care il bate nevastasa daca nu executa ce ii spune :)
 

DeletedUser

observ ca sunt si fratii printreusi ( palyuka si bogdan)! nu va mai luati de ei ca sunt raritati....sunt pe cale de disparitie.....deja exemplare rare ca nuincerkti si andrey sergiu au disparut!
 
Sus