Conținut recent de anomaly23

  1. anomaly23

    Spam

    Ce vremuri frumoase :)
  2. anomaly23

    Discutii libere L85 !

    Sarbatori fericite alaturi de cei dragi !
  3. anomaly23

    Gazeta tribala

    Foarte frumos ! Felicitari pentru initiativa, harixon si ingerasa ! Keep it up !
  4. anomaly23

    Echilibru in joc (sanse de supravietuire)

    O sa ne trezim peste ceva timp ca vei putea sa cumperi si armata pe pp-uri ca sa fie jocul complex :)))
  5. anomaly23

    propuneri setari lumea 85

    +1
  6. anomaly23

    Stiri Degeaba 01 - Analizam harta si numarul jucatorilor

    Foarte buna initiativa, frumos scris.Asteptam mai multe postari de genul acesta.
  7. anomaly23

    focushor News: Editia #5 - Linistea colibei noastre

    Forumul asta mai are moderatori ? :))) Acum cativa ani, luai ban sau avertisment pentru chestii minore.Acum e alta viata, gen jos cenzura :)))
  8. anomaly23

    Discutii libere L78

    Hahahahh Prea tare ! =)))))
  9. anomaly23

    Discutii libere L76

    =))))))
  10. anomaly23

    MONDIALE 2020

    Cand se va juca meciul ? Se poate vedea undeva ?
  11. anomaly23

    Razboaiele micilor nebuni

    danimaxxx, legenda vie =)))
  12. anomaly23

    Discutii libere L76

    Daca citesti mai atent am scris acolo pentru inchiderea unui server ai de nevoie de timp, echipa si skill.La inceput de lume toti jucatorii pot sa investeasca bani in joc si sa domine zona. Dupa cateva luni de zile harta se schimba mult si degeaba ai multe puncte daca iti lipseste skillul.Am...
  13. anomaly23

    Discutii libere L76

    Nu le mai da idei in legatura cu trupele si viteza de recrutare ca ne trezim in cateva luni si cu astea :))) Este foarte adevarat ca jocul a devenit pay to win dar pentru a inchide un server ai nevoie de timp, echipa si skill.Cat despre ce era jocul acum cativa ani, nu cred ca are sens sa mai...
  14. anomaly23

    Discutii libere L76

    Interesant raport.Nu cred ca se astepta atacatorul sa aibe atat succes. Dimineata, somnul e prea dulce si poti sa te alegi cu surprize de astea neplacute.
Sus