Gazeta tribala

Dilau

member
Scor reacție
0
Mesagerul. în data de 14.12. la ora 20:38
Am stat si m-am gandit,chiar e neimportant ce gandim noi,pentru ce jucam noi si e pierdere de timp sa dam interviuri.Consider ca "parteneri nostri de intrecere" nu merita nici o atentie. Sunt "dusmani" si nu merita sa ne pierdem timpul cu ei in povesti,e pacat sa nu alocam timpul prietenilor.
Poate te ajuta Alecu,in afara de el ca e diplomat ma voi asigura ca nimeni nu iti va da interviu printr-o circulara.
pokeball.jpg
 

Bolzanomila34

member
Scor reacție
0
Salutare tuturor,

Avand in vedere ca harixon a luat interviuri la doar cativa jucatori , am decis sa ii duc initiativa mai departe .
Pentru ai fi de ajutor am discutat cu Blacky Cainele lui Stou .

-----------------------------------------------------------------------
Numele : Blacky
Varsta
: aproximativ 3 ani
Culoarea blani : Negru cu mici pete albe
Sex : masculin


1. Spune-ne te rog in cateva cuvinte, cine esti tu ( daca jucati in sistem de player + coplayer).
R : Sunt coplayer pe contul lui Stou , Ala de se crede conducator DK :rolleyes:

2. Cum ai ajuns sa joci cu DK ?
R: Stapanul meu se chinuia sa joace si am zis sa il ajut , facea numai gafe pe joc ... ataca cu arcasi .

3. In trecut in ce triburi ai mai jucat ?
R: Pe lumea 1 si 2 dar nu mai imi aduc aminte triburile , eram pui mic , putin pe clasica , si apoi dupa lumile 60 incoace numai cu DK joc .

4. Ce ne poti spune despre tribul din care faci parte?
R: O echipa de slabi :mad:. Eu le dau tintele la organizate .
In trecut tribul era condus de unu CAVALERUL MORT , asta nu prea mai joaca triburile . Il banuiesc ca mai joaca doar la nunti si botezuri ... si atunci doar hora dreapta cred ca mai e in stare sa joace , la sarbe sta pe margine sau merge la tigare .:)

5. Ce ne poti spune despre batalia in care sunteti in acest moment implicati pe harta?
R: Le-am dat numai tinte blindate la organizate ca sa se rupa , ptr ca sunt suparat pe stapanul Stou ca ma castrat si nu mai pot sa fac nimic cu domnisoarele :(

6. Avand in vedere ca este o lume cu multe triburi puternice, ce crezi ca tribul tau va castiga ?
R: O sa piarda DK :p, numai un miracol ii mai poate duce la victorie , prea au castigat multe lumi .

7. Intrebarea speciala (Aceasta intrebare este diferita la fiecare jucator participant la interviu): Ai ros pantofi stapanului sau facut pisu pe covor in casa ?
R: He he he am facut de mai multe ori numarul unu pe covor , dar am facut si numarul 2 in pat la stapan :p .

8. Ce le transmiteti celor care citesc aceasta editie a interviurilor?
R: Sarbatori fericite ! HAM HAM HAM
Ptr autografe scrieti lui Stou , va saluta adevaratul conducator DK ;) .
 

harixon

Game Suport
Scor reacție
1
Salutare tuturor,
Avand in vedere ca harixon a luat interviuri la doar cativa jucatori , am decis sa ii duc initiativa mai departe .
Prima editie a incercat sa ajunga la intemeietori / conducerea triburilor, pentru a face initierea. Urmatoarele editii pot fi cu membrii in functie de inamici invinsi, pozitie pe harta, barfe, rasa canina, ce pedigree folosesc, etc :))

Lasand gluma deoparte pentru o secunda, va multumesc pentru feedback-ul primit care a fost unul majoritar pozitiv. O sa continui astfel aceasta serie a gazetei. As vrea sa tin cont si de parerea voastra in alegerea persoanelor implicate, asta daca si ei vor accepta. Asa ca lasati-mi intr-un comentariu aici sau mesaj privat pe cine vreti sa descos in urmatoarea discutie? Mi-am propus o discutie care sa fie focusata mai mult pe jucatori decat pe intrebari generale, asa ca suna destul de promitatoare.

Pana atunci nu uitati sa dati laic sher suscraib si sa va abonati la canalul meu.

bahoi-talking.gif


@harixon out.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Prima editie a incercat sa ajunga la intemeietori / conducerea triburilor, pentru a face initierea. Urmatoarele editii pot fi cu membrii in functie de inamici invinsi, pozitie pe harta, barfe, rasa canina, ce pedigree folosesc, etc :))

Lasand gluma deoparte pentru o secunda, va multumesc pentru feedback-ul primit care a fost unul majoritar pozitiv. O sa continui astfel aceasta serie a gazetei. As vrea sa tin cont si de parerea voastra in alegerea persoanelor implicate, asta daca si ei vor accepta. Asa ca lasati-mi intr-un comentariu aici sau mesaj privat pe cine vreti sa descos in urmatoarea discutie? Mi-am propus o discutie care sa fie focusata mai mult pe jucatori decat pe intrebari generale, asa ca suna destul de promitatoare.

Pana atunci nu uitati sa dati laic sher suscraib si sa va abonati la canalul meu.

bahoi-talking.gif


@harixon out.
Sat dea duomu lyce
 

Romeogsm.

member
Scor reacție
0
Felicitari pt initiativa,personal as dori insistent un interviu intre emblemele celor 2 triburi de top Watcher si Mihaita84,as vrea sa aflu din gura lor motivul divergentelor duse la extrem cateodata:))
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Frumos. Felicitari @harixon pentru idee si multumim ca ti-ai rupt din timp sa preiei si pe 85 ideea gazetei. Pacat ca exista unele personaje ca saracu' ala din RS care umbreste o lume frumoasa si challenging ca w85. Ca de altfel, orice lume pe care joaca RS, dar asta e alta poveste. Poate totusi gasesti intelegere si la alti membrii din trib de la ei. RS are si membri ok cu care poti purta discutii, numa' Mesageru isi cauta dusmanii de pe triburile pe la locul de munca. :)

In rest, sper sa mai tina razboiul pentru ca se anunta unul frumos si disputat de ambele tabere, iar gazeta sa aiba mai multe pagini decat mizeria aia de topic unde se cearta lumea pentru frustrarile traite pe alte lumi.

Spor la joc tuturor celor implicati real in razboaie si sarbatori fericite.
 
Sus