Conținut recent de B0gdanutzu

  1. B0gdanutzu

    Speciala 33

    +1
  2. B0gdanutzu

    Discutii Libere L101 !

    Ce?=)))
  3. B0gdanutzu

    Discutii Libere L101 !

    Nu voiam sa vin cu acest mesaj asa de rapid, fix dupa o luna de la deschiderea lumii, dar felicitari MnT pentru castigarea lumii 101 :) Ca un mic rezumat, fara sa fie atac la o anumita persoana(ca se supara xeler0), in familia SCITII hype-ul e mare doar in early, prima saptamana, poate si a2-a...
  4. B0gdanutzu

    Discutii Libere L98

    @Rakanishu Atacurile in trib - vizite ( ridicare restrictie in data de 14 Decembrie
  5. B0gdanutzu

    Discutii Libere L93

    Din cate imi aduc aminte, un singur atac ma prinsese fara biserica, unde tot vandam imi luase satu cu biserica, nu fa tam tam pt asta ca era perioada in care voiam sa ma las(tot din cauza voastra ca n-ati putut sa-l controlati pe vandam). O sa te las sa aberezi incontinuare pe aici ca de cand...
  6. B0gdanutzu

    Discutii Libere L93

    Cu asta ai spus tot, eu am fost victima lui vandam :) s-a facut alianta cu voi, am trimis deffu acasa si mi-a luat sate fiind aliat. Atatea triburi mnt si ati stat intr-un singur jucator, jalnic...ce sa va spun mai mult? Iar acum, urmeaza intrebarea rosie pt vandam, ca ati recunoscut ca ati vrut...
  7. B0gdanutzu

    Discutii SP30 !

    Jucati pe harta...dar din pacate unii nu pot(nu dau nume ca se supara dmn si t1) pentru ca au 6-7 triburi si toti sunt recrutati de pe harta, au acolo trib, n-au echipa
  8. B0gdanutzu

    Discutii SP30 !

    Prietene, sa nu mai zic de tribu in care erai, K-53, de l-ai dat afara pe ins1de, ti-a declarat yoda notry razboi si ai fugit repede sa dai mesaje in stanga si in dreapta ca sa se rezolve situatia sa te ia si pe tine baietii in fame:))) Primul organizat pe mine, nu? Inainte nu au fost acelasi...
  9. B0gdanutzu

    Discutii SP30 !

    -Vii pe speciala? -"N-am timp, Bogdane." :))) fir intins
  10. B0gdanutzu

    Discutii SP30 !

    Tin sa felicit si eu Fame-ul...dupa 300atacuri zilnic pe mine au inceput si ei sa ia sate, in conditiile in care au bagat ca disperatii 8nobili pe aproape fiecare sat de-al meu Lasand astea deoparte, nu pot sa inteleg cum oamenii accepta sa joace cu ei, au facut alianta cu HAOS ca acum sa...
  11. B0gdanutzu

    Discutii SP30 !

    Daca tot e liniste... PS:asta a fost primu nobil, nicidecum nu s-a gandit sa bage deff pe ultimu nobil.
  12. B0gdanutzu

    Discutii Libere L93

    Te las in lumea ta
  13. B0gdanutzu

    Discutii Libere L93

    Am intrat din nou pe extern sa te mai fac inca o data ceea ce esti...un c*c*t cu ochi. Daca aduci o persoana din SCITII care sa ma faca "tradator" sau ce baliverne zici tu acolo, iti cedez satele mele pe orice lume ne intalnim de acum incolo.
  14. B0gdanutzu

    Discutii Libere L93

    Bai c*c*t cu ochi, tu vorbesti de fete de 12-13ani? Tu care esti cea mai mare fetita de pe toata harta si iti ataci aliatii? Iar cand incep si ei sa dea pe tine spui ca te potolesti, iar a2-a zi incepi iar? Pacat de baietii din mnt, care oricum sunt de aceeasi parere cu mine, ca ai probleme la...
Sus