Conținut recent de catallinu

  1. Discutii libere L100 !

    Cel mai probabil un bug, asteptam roll back 24 ore :)
  2. Discutii libere L100 !

    Commentul va fi sters in 5..4…3..2
  3. Discutii libere L100 !

    Ca tot am ajuns la discutiile astea legate de orice e permis, voiam doar sa spun ca tine de oameni in final. Nu e razboi adevarat sa fie pe viata si pe moarte si caracterul omului se vede dintr-un joc. Si pentru ca de-a lungul anilor Roma a fost acuzata de tot felul de nenorociri, uite ca...
  4. Discutii libere L100 !

    Ati ras toti de Leut, da uite ca a avut dreptate poetul. Leule, acum cu un sat o sa-ti apara pe stats ca ai stat mai mult pe harta decat oblivion. Ce e amuzant e ca au fost multe voci care au zis ca o sa fie tradarea asta. Ca doar asa joaca omul asta. Roma a mers pe cuvantul omului dar aparent...
  5. Discutii libere L100 !

    Eu nu-l cunosc pe baiatul asta care a scris mai sus, dar pare ca a suferit mult in viata din cauza jocului astuia, daca o fi avut vreo viata.
  6. Discutii libere L100 !

    “Au facut istorie”….eu sper ca realizati ca e un joc de copii asta, si “istoria” n-o sa va consemneze :)))
  7. Discutii libere L90

    Doamne cata drama si cata jale e aici. Asa fac mereu pierzatorii
  8. Discutii libere L90

    O lume frumoasa la inceput. Nu stiu cate triburi ar fi stat dupa momentul aliantei tuturor triburilor impotriva Romei. Cand de pe o zi pe alta ai organizat pe tine de la 70% din harta, multi ar fi zis ca e gata. Iese Roma de pe harta. Dar uite ca Roma a facut ce stie ma bine, sa joace pe harta...
  9. Discutii libere L90

    -Ahmed- asta nici nu joaca pe 90….nu stiu de ce se baga in seama
  10. Discutii libere L90

    Nu mai cautati cele 70 de virgine pure si inocente. Sunt in TSL adunate. Grija mare la bagabontii astia din Roma
  11. Discutii libere L90

    Urati oameni
  12. Discutii libere L90

    E perfect ca si el e sudat din parti. Faci un transformers wannabe fain
  13. Discutii libere L90

    Am vrut sa-l vand pe 91 darvinteleg ca acolo nu mai vine iarna. Cat te lasa sufletul. E facut din parti si are mai multe chipuri montate de cateva zile. Posibil sa se mai dea cap in cap intre ele in perioada urmatoare. Ah, merge mai bine cu spatele decat cu fata, am uitat sa mentionez
  14. Discutii libere L90

    Vand golf 4, cu anvelope de iarna
  15. Discutii libere L90

    Pai normal….cine a mai vazut un leu albastru si bestial pe deasupra
Sus