Discutii libere L100 !

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
Doar pentru a calma spiritele si a nu va mai avanta in speculatii, mai toate banarile s-au efectuat automat de catre sistem. Ne uitam si vedem ce si cum.

EDIT: Dupa cum stiti nu ne luam la tranta, ca sa lasa cu vacanta.
se poate spune cand se rezolva problema sau nu se stie inca?
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
Selectionata Romei :))))))
puiu4
Darkz00R
KingWeeman
razvan.dm23
Black MamBa
Flavy1
cata1011
Enyx88
I am Grooot
azakaru
getbetterr * hermano
nuyonu
Andrei Mir
coolplay
HannibaI
adinetoiu
bebesan
Diana Șoșoacă
Darth Kenzo
willy38
Facsala123
50BIG
asasin100
SenorLeon
Waxios
danuivil
osvald cel mare
Shurubel
darkrobeen3
Scama.
MariusNZR
diabolicklol
LordSadness
Lista tribului final ROMA pe L100
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Doar pentru a calma spiritele si a nu va mai avanta in speculatii, mai toate banarile s-au efectuat automat de catre sistem. Ne uitam si vedem ce si cum.

EDIT: Dupa cum stiti nu ne luam la tranta, ca sa lasa cu vacanta.

Nu ma mir ca Inno va plateste doar in pp-uri
 

nuyonu

member
Scor reacție
0
@Rakanishu , @alex02dsa
Cred că valul actual de interdicții a avut un impact masiv asupra jocului. În astfel de momente, consider că este esențial modul în care se gestionează situația.
Consider că pentru un ban wave atât de mare ar fi trebuit luată o decizie înțeleaptă, să se impună o pauză în lumile afectate până când toate verificările necesare au fost efectuate în mod corect. Cred că așa s-ar putea evita nedretățile asupra unor playeri.
De asemenea, în cazul unui ban wave atât de mare, mă așteptam ca motivele să fie identificate rapid pentru fiecare player în parte și fiecare player să fie ținut la curent cu statusul banului său. Adică dacă sistemul a dat ban, mă aștept să vină cu un motiv temporar care să fie transmis către player astfel încât fiecare să fie informat.

Spor și o seară frumoasă,
nuyonu
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
@Rakanishu , @alex02dsa
Cred că valul actual de interdicții a avut un impact masiv asupra jocului. În astfel de momente, consider că este esențial modul în care se gestionează situația.
Consider că pentru un ban wave atât de mare ar fi trebuit luată o decizie înțeleaptă, să se impună o pauză în lumile afectate până când toate verificările necesare au fost efectuate în mod corect. Cred că așa s-ar putea evita nedretățile asupra unor playeri.
De asemenea, în cazul unui ban wave atât de mare, mă așteptam ca motivele să fie identificate rapid pentru fiecare player în parte și fiecare player să fie ținut la curent cu statusul banului său. Adică dacă sistemul a dat ban, mă aștept să vină cu un motiv temporar care să fie transmis către player astfel încât fiecare să fie informat.

Spor și o seară frumoasă,
nuyonu

II dau dreptate colegului meu Waxios
(insa nu am citit mesajul)
 

catallinu

member
Scor reacție
3
@Rakanishu , @alex02dsa
Cred că valul actual de interdicții a avut un impact masiv asupra jocului. În astfel de momente, consider că este esențial modul în care se gestionează situația.
Consider că pentru un ban wave atât de mare ar fi trebuit luată o decizie înțeleaptă, să se impună o pauză în lumile afectate până când toate verificările necesare au fost efectuate în mod corect. Cred că așa s-ar putea evita nedretățile asupra unor playeri.
De asemenea, în cazul unui ban wave atât de mare, mă așteptam ca motivele să fie identificate rapid pentru fiecare player în parte și fiecare player să fie ținut la curent cu statusul banului său. Adică dacă sistemul a dat ban, mă aștept să vină cu un motiv temporar care să fie transmis către player astfel încât fiecare să fie informat.

Spor și o seară frumoasă,
nuyonu
Cel mai probabil un bug, asteptam roll back 24 ore :)
 
Sus