Conținut recent de corli

  1. Discutii libere L63 !

    Postările mele de mai devreme nu făceau referire la ceea ce ai spus tu, ci la o afirmație făcută de către un alt jucător despre Revo, în care a adus în discuție o lume unde am jucat și eu. Se pare că respectivul a încurcat triburile la care făcea referire. Legat de ce se întâmplă pe ro63, nu mă...
  2. Discutii libere L63 !

    Să îmi arăți și mie, te rog, unde am făcut eu vreo afirmație legată de dt sau de faptul că am fost membru al acelui trib. Mulțumesc :)
  3. Discutii libere L63 !

    E normal să vorbesc la modul "noi" despre acel trib, atâta timp cât au trecut ani de zile petrecute împreună pe acest joc. Grave sunt afirmațiile nefondate care le aduci tu tribului respectiv, punând oamenii de acolo (cei ce joacă, dar și cei ce au activat acolo, într-o imagine proastă din...
  4. Discutii libere L63 !

    Dacă tot ai atâtea informații despre Revo, pe următoarea lume unde și dacă vom intra, vei avea onorea de a purta titlul de purtător de cuvânt al tribului. Măcar scutești membrii tribului în a-și pierde timpul pe extern, comentând aberațiile unora :D
  5. TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

    Nu știu despre ce split vorbești, când eu la organizate trimiteam doar curățari pentru colegi. Folosești expresia de "primul organizat" când doar ăla a și existat :)). Ti-as sugera să verifici twstats, să vezi până în momentul în care ai jucat tu, ce am înnobilat amândoi. E cel mai simplu :)...
  6. TB & 4Fun vs CARTEL Mamut Family

    Alo, "domnu" cu lecțiile, păi tu unde ne-am întâlnit pe hartă te uitai mereu în sus spre noi, iar acum că ai prieteni noi, ăia de au tot fugit până au trecut și granița, ai făcut și tu o jucărie, două și ai prins glas? Păi atât tu, cât și tribul tău ați fost scoși dintr-un singur organizat și...
  7. Confruntare deschisă

    Felicitari din nou "celui mai bun trib de pe .ro" pentru inca un organizat dus la rangul de harta (citand o "legenda" a acestui joc). Un nou organizat care s-a lasat cu mult "fum" scos de calculatoarele de 5000 euro a unora, dar din pacate cam atat. Felicitari si pentru noile achizitii facute...
  8. Confruntare deschisă

    Pai si inainte nu tot atatea sate erau ? Nu tot la fel erau gestionate ? Fuziunea s-a facut pentru a vi se da voua ocazia sa dati din nou mesaje, ca tot n-ati mai facut-o de mult timp, da de mai recrutati ceva. Insa sa fiti pe faza, mereu, spre deosebire de voi inca noi avem multe surprize de...
  9. Confruntare deschisă

    Noobi, nenoobi se roaga deteu de toti astia "noobi" sa intre si sa joace in deteu. Concluziile le tragi tu. Nu esti destul de important sa mai fi bagat in seama. Esti exact ca altu de se da cocos pe aici ca a castigat fiecare lume unde n-a jucat
  10. Confruntare deschisă

    Parte 1: Triburi: -DK-, -DK- . Parte 2: Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO. Timeframe: Dintotdeauna Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 86 Tabăra 2: 111 Diferență: 25 Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 672,506 Tabăra 2...
  11. Confruntare deschisă

    Nu, ca au zis ca dk si academiile dt nu fac parte din razboi :)) Deci asta e motivul pentru care mwp-urile au inceput deja operatiunea de recrutare a satelor mixte ? :confused:
  12. Confruntare deschisă

    Sa-ti ceri scuze public, pentru faptul ca ai bagat la interne jucatori din deteu fara permisiunea lor :rolleyes:
  13. Confruntare deschisă

    Vezi ca iara apar jucatorii sa spuna ca ne batem cu academiile deteu, nu cu deteul :)) . Sau popicu sa ii linisteasca in urma esecului, sa le spuna ca zecile de trenulete lansate la organizatul lor, au fost defapt demolari :))
  14. Confruntare deschisă

    Parte 1: Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO., H-54, H-54a Parte 2: Triburi: DT, DT., DT.., DT..., -DT-, -DK-, -DK- ., -DK-.. Timeframe: Dintotdeauna Cuceriri totale: Tabăra 1: 13,198 Tabăra 2: 10,954 Diferență: 2,244 Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 1,187 Tabăra...
  15. Confruntare deschisă

    Ca tot aduci Revo in discutie si ziceai sa jucam pe harta, sa vezi si tu ce vorbeste harta. Ca sunt convins ca vezi o alta harta, decat e ea defapt la momentul actual Parte 1: Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO. Parte 2: Triburi: DT, DT., DT.., DT..., -DT- Timeframe: Dintotdeauna Număr total...
Sus