Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser13059

incepe :)) macar asa o sa vada si colegii tai ce ai facut :D eu sincer sa fiu m-am distrat acolo la fel cum o fac si aici


aporpo , aici cu ce nume te gasim ? sau si tu esti ca sick&os ? undercover si doar daca va iese ceva iesiti din pestera ?
 

DeletedUser48274

stii ceva ursule..mai bine ai tacea ;)ca daca incep a vorbi te faci de ras

Dar daca începi a scrie, ce se întâmpla ? Ia foc serverul ? :)) auzi pe zmeu ca face si drege si el joaca undercover, bravo, "talent" vere, imi place de voi nu esti singurul care mi s-a laudat zilele astea cu reușita de a lua 2-3 sate, pai in ritmul asta dam ștergere ca na 2 sat pierdute e capăt de linie :))

PS: felicitări pt "noi" colegi săi stăpâniți sănătoși, sa le dați interne, deff si pp-uri sa crească zidurile repede altfel se supăra si pleacă si de la voi :))
 

DeletedUser47204

NEXTEL ?????????

A mai sarit unu afara :))

Tu cine mai esti ? trebuie sa te si prezinti cand nu te cunoaste lumea, nu poti sa scrii pur si simplu
 

DeletedUser47559

Deci cat de penibili pot fi astia din Dream Script:)))
Recruteaza fara sa le pese ca apoi vor pierde toate satele,asta da trib,mare DT ,oare cat veti mai recruta ca sa va ascundeti voi astia cu haine din china?!Oricat veti recruta amanati doar inevitabilul,tot vom ajunge langa voi la un moment dat,fiti fara grija,gogaia si alexutza voi astia cu texte din basme,tot ce ati facut pe lumea asta a fost sa fabricati mesaje,nu e problema...bafta,o sa aveti nevoie!
 

DeletedUser13059

27770dc2750344b9967e77de70c8cc0d.png


309c272e54b04515b2641d2f8b3d1c32.png


4b42b7bbc46547e58ed4935729e61856.png



6fb210f13e8a45c6885ca3c1c19d7f0e.png


si aceste conturi ce sunt pentru voi ? :)))
 

DeletedUser48274

Sa vina pisi yoyo cu dovezile, urla la luna ca noobul, conturi cumparate pe mii de "euroi" te pomenesti, ce noob penibil =)).
 

DeletedUser20519

Va salut dragi noobişori de pe 54 din Revo and Co.
In primul rand tu, cel care ai zis ca nu ai auzit de NEXTEL, inseamna ca joci triburile asa, cand ai pauza de masa:)
Dar nu e titularul aici:) Am intrat doar sa va las un mesaj la cei mai increzuti jucatori de pe L54 care au luat 3 sate din fostuk Circ si recrutat 3 playeri din fostul M18 si se cred zei. Asa o gura mare aveti pe forum...vai vai, si pe joc bateti campii:)) asa niste zmei va dati si vorbiti de DT ca si cum ar fi ultimii noobi dar ei defapt v-au scos pe toate lumile:) H-54 marele trib cu "B4eliciosul" a inceput sa dea inapoi deoarece lumea se prinde de tactica lui de a recruta prosti pentru a avea interne:) Revo...asa niste papagali penibili sunteti acolo, mari laudarosi si gauritori de macaroane si cand aveti adversar mai bun, dati inapoi si pierdeti lumile:) Eu zic ciocul mic zmeilor si jucati pe harta ca aici toti sunteti "pro" :) Ati luat bataie pe fiecare lume deci nu va asteptati la ceva mai bun aici. Cand o sa castigati O SINGURA LUME impotriva DTului si DKului atunci am sa am respect pentru voi. Pana atunci... imi pare rau si de aerul pe care il respirati cu aroganta voastra;) Bafta;) H-ul e apa de ploaie pentru mine, mi si mila de ei la cum le iau satele, incep sa ma plictisesc, astept sa ajung la marii zmei din Revo sa vad ei cat de "profesionisti" sunt;) Pe ztunoi2 l-ati innobilat internistilor in 2 zile, 100 de sate aproape:)) asa disperati si mancatori de interne sunteti:))Ajung si la voi noobişorilor;) Găuritori de macaroane ce sunteti:))
 

corli

member
Scor reacție
38
Ca tot aduci Revo in discutie si ziceai sa jucam pe harta, sa vezi si tu ce vorbeste harta. Ca sunt convins ca vezi o alta harta, decat e ea defapt la momentul actual
Parte 1:
Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO.
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., DT..., -DT-

Timeframe: Dintotdeauna
Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 491
Tabăra 2: 221
Diferență: 270
---------------------------------------------------------------------------------------

Parte 1:
Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO.
Parte 2:
Triburi: -DK-.., -DK- ., -DK-

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 227
Tabăra 2: 41
Diferență: 186

Asta in conditiile in care Dk-ul are o granita in care n-ar fi trebuit sa piarda nici macar un sat, la cum arata harta si la cat de bun si invincibil este acel trib :confused: .

Pana atunci, spor acolo la stiti voi ce :rolleyes:
 
Ultima editare:

DeletedUser39475

Nextel, nu te supăra pe mine, dar ce cauți tu în viața ta?
Îți autosugerezi eronat lucruri limpezi pentru un om care urmărește aceasta confruntare din exterior (obligatoriu și imparțial).
Cum poți sa aduci în discuție sintagma "hai sa jucam pe harta", cand harta vorbește mai mult ca niciodată. Probabil te uiți tu la alta harta sau la alte statistici.
Momentan se joaca pe harta. Și se joaca la un nivel înalt, din partea ambelor tabere. Dacă tu încerci sa convingi lumea ca DT este în avantaj și ca statistic, sunt superiori, mai bine ai încerca să pensezi boul. Vei avea șanse mai mari de reușită. Hai noroc!
 

DeletedUser47559

Va salut dragi noobişori de pe 54 din Revo and Co.
In primul rand tu, cel care ai zis ca nu ai auzit de NEXTEL, inseamna ca joci triburile asa, cand ai pauza de masa:)
Dar nu e titularul aici:) Am intrat doar sa va las un mesaj la cei mai increzuti jucatori de pe L54 care au luat 3 sate din fostuk Circ si recrutat 3 playeri din fostul M18 si se cred zei. Asa o gura mare aveti pe forum...vai vai, si pe joc bateti campii:)) asa niste zmei va dati si vorbiti de DT ca si cum ar fi ultimii noobi dar ei defapt v-au scos pe toate lumile:) H-54 marele trib cu "B4eliciosul" a inceput sa dea inapoi deoarece lumea se prinde de tactica lui de a recruta prosti pentru a avea interne:) Revo...asa niste papagali penibili sunteti acolo, mari laudarosi si gauritori de macaroane si cand aveti adversar mai bun, dati inapoi si pierdeti lumile:) Eu zic ciocul mic zmeilor si jucati pe harta ca aici toti sunteti "pro" :) Ati luat bataie pe fiecare lume deci nu va asteptati la ceva mai bun aici. Cand o sa castigati O SINGURA LUME impotriva DTului si DKului atunci am sa am respect pentru voi. Pana atunci... imi pare rau si de aerul pe care il respirati cu aroganta voastra;) Bafta;) H-ul e apa de ploaie pentru mine, mi si mila de ei la cum le iau satele, incep sa ma plictisesc, astept sa ajung la marii zmei din Revo sa vad ei cat de "profesionisti" sunt;) Pe ztunoi2 l-ati innobilat internistilor in 2 zile, 100 de sate aproape:)) asa disperati si mancatori de interne sunteti:))Ajung si la voi noobişorilor;) Găuritori de macaroane ce sunteti:))
:)))))ati luat bataie pe 34,pe speciala,pe 54 chiar si mai comentezi ma robotelule?:))ce sa ajungi tu ma langa noi,stai ca ne vedem noi pe harta sa vedem care cum,pana acum rercutati/cumparati conturi ca deh...sa aveti voi timp sa va faceti mari si sa ajungem cat mai tarziu langa voi
v-am scos triburile de cap peste tot,am zis mai sus unde,asa ca valea nobule,tu urmezi!!:)
 

DeletedUser41586

Asa a procedat si cu mine si cu multi!
Si ei au tupeu sa deschida gura, D4alicios e la fel ca si Cristi! Doi la leu.
 

DeletedUser48299

eu stau si ma gandesc , cum poti injura pe cineva de copil , de un copil de 1 an :-?? cat de mult te poate duce capul ? pentru un joc ... :)
 

DeletedUser48274

Va salut dragi noobişori de pe 54 din Revo and Co.
In primul rand tu, cel care ai zis ca nu ai auzit de NEXTEL, inseamna ca joci triburile asa, cand ai pauza de masa:)
Dar nu e titularul aici:) Am intrat doar sa va las un mesaj la cei mai increzuti jucatori de pe L54 care au luat 3 sate din fostuk Circ si recrutat 3 playeri din fostul M18 si se cred zei. Asa o gura mare aveti pe forum...vai vai, si pe joc bateti campii:)) asa niste zmei va dati si vorbiti de DT ca si cum ar fi ultimii noobi dar ei defapt v-au scos pe toate lumile:) H-54 marele trib cu "B4eliciosul" a inceput sa dea inapoi deoarece lumea se prinde de tactica lui de a recruta prosti pentru a avea interne:) Revo...asa niste papagali penibili sunteti acolo, mari laudarosi si gauritori de macaroane si cand aveti adversar mai bun, dati inapoi si pierdeti lumile:) Eu zic ciocul mic zmeilor si jucati pe harta ca aici toti sunteti "pro" :) Ati luat bataie pe fiecare lume deci nu va asteptati la ceva mai bun aici. Cand o sa castigati O SINGURA LUME impotriva DTului si DKului atunci am sa am respect pentru voi. Pana atunci... imi pare rau si de aerul pe care il respirati cu aroganta voastra;) Bafta;) H-ul e apa de ploaie pentru mine, mi si mila de ei la cum le iau satele, incep sa ma plictisesc, astept sa ajung la marii zmei din Revo sa vad ei cat de "profesionisti" sunt;) Pe ztunoi2 l-ati innobilat internistilor in 2 zile, 100 de sate aproape:)) asa disperati si mancatori de interne sunteti:))Ajung si la voi noobişorilor;) Găuritori de macaroane ce sunteti:))

Imi miroase a frustrare, nu fi "supi" nextel ca te faci "ciorbi", eu zic ca ajungem noi langa tine, nu invers, dupa ce terminam cu deteul va rog, va implor sa nu mai iesiti pe forum mai noobilor, sunteti penibili, tu nextel cel mai mare tradator ai uitat lumea aia unde jucai pe adryan90? Daca as fi in locul tau as tacea, sti cum e tacerea e de aur, daca taceai filozof ramaneai samd ;).

PS: E interesant ca tot vorbiti despre lumi demult inchise, oare de ce traiti in trecut, v-am dat prea mult fum in prezent ? =)). Pe ce cont joci? sa stiu personal unde sa fug, in diagonala, cat mai departe daca se poate ca vine zmeul de nextel si se lasa cu "bataie" =))
 

DeletedUser48274

De ce nu pui toate mesajele ? sau esti usa de biserica si numai el te-a injurat, asa e frumos sa pui numai ce iti convine, usi de biserica ce sunteti :p
 

DeletedUser48299

nu sunt usa de biserica :) chiar vrei sa postez tot ? roaga-l pe el , dar diferenta este ca eu l-am injurat dupa ce ma injurat de copil :) eu cred ca trebuie sa fii prea tampit sau prea batut in cap sa injuri copii cuiva .. indiferent ... esti asa bun , injura-ma pe mn personal , dar nu implica un copil care nu are treaba cu jocul tau tampit ... :)
 

DeletedUser41586

nu sunt usa de biserica :) chiar vrei sa postez tot ? roaga-l pe el , dar diferenta este ca eu l-am injurat dupa ce ma injurat de copil :) eu cred ca trebuie sa fii prea tampit sau prea batut in cap sa injuri copii cuiva .. indiferent ... esti asa bun , injura-ma pe mn personal , dar nu implica un copil care nu are treaba cu jocul tau tampit ... :)

Vezi ca oricum iti iei vacanta...
Mai bine sterge aia cu skype-ul
 

DeletedUser20519

Nextel, nu te supăra pe mine, dar ce cauți tu în viața ta?
Îți autosugerezi eronat lucruri limpezi pentru un om care urmărește aceasta confruntare din exterior (obligatoriu și imparțial).
Cum poți sa aduci în discuție sintagma "hai sa jucam pe harta", cand harta vorbește mai mult ca niciodată. Probabil te uiți tu la alta harta sau la alte statistici.
Momentan se joaca pe harta. Și se joaca la un nivel înalt, din partea ambelor tabere. Dacă tu încerci sa convingi lumea ca DT este în avantaj și ca statistic, sunt superiori, mai bine ai încerca să pensezi boul. Vei avea șanse mai mari de reușită. Hai noroc!
Cristi, daca ai fi citit atent ai fi observat ca s-a scris ca nu e titularul ;) Si data viitoare daca ai ceva de spus mie personal, o poti face pe skype. Si te sfatui sa mai alegi din cuvinte la adresa mea...ca eu nu am vb urat de tine.

P.s. la altii nu ma obosesc sa raspund, ca oricum majoritatea sunteti paralel cu jocul.
 
Sus