Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser41586

te citez : tu habar ai cine sunt și ce au realizat, în afară de lumea 42 ce ai realizat ma ???


ce a fost asta ? :))))


cat despre L42 nu stiu ce sa zic dar singurul care a fost acolo maturat esti tu , intre mine si green nu a fost razboi , deci de ce vorbesti din proprie experienta ? tu ai fost pe zona lor , inseamna ca ai ramas cu sechele , inca o lume in care marele jucator sick&os ajunge sa dispara miracul&os ...

Ok, te iau că pe aia mici.
"Tu habar ai cine sunt" Ma refeream la aia de vorbești tu fara sa-i cunoști.
"Și ce au realizat" Ca vorbești doar baliverne, fără să știi ce au realizat.

E greu?E greu!

Acum te citez eu pe tine:"intre mine si green nu a fost razboi , deci de ce vorbesti din proprie experienta"

Fără cuvinte.
 

DeletedUser13059

da stiu cine esti , esti cel care te baga neatache pe conferinta sa ne radem putin de tine si aberatiile tale

esti fara cuvinte mereu , cand ai avut tu de spus ceva interesant pe acest joc ? in afara de cererile alea clasice (deff , interne , sitter ca sunt noob si nu stiu sa apar contu) ..
 

DeletedUser41586

da stiu cine esti , esti cel care te baga neatache pe conferinta sa ne radem putin de tine si aberatiile tale

esti fara cuvinte mereu , cand ai avut tu de spus ceva interesant pe acest joc ? in afara de cererile alea clasice (deff , interne , sitter ca sunt noob si nu stiu sa apar contu) ..

Că sa te mai fac inca o data de râs, noi doi nu ne-am intersectat niciodată până acum, inca o data ne demonstrezi că vorbești doar în necunoștință de cauză, ești același caracter alaturi de aceleași caractere, revino la realitate în ce lume trăiești?
Mă lași tu fara cuvinte, râd și totodată mă îngrijorează faptul că te comporți in halul asta, de fapt e ceva firesc nici colegii tăi nu-ți sunt mai prejos, ce se aseamănă se adună. Și sunt convins că nici acum nu înțelegi nimic, când te trezești la realitate sa ne dai și nouă un semn că să știm dacă te-ai făcut bine sau ai rămas pe cearceaful alb(m-aș bucura să înțelegi)
 

DeletedUser13059

atata timp cat ai pierduta in fata tribului in care faceam eu organizatele este irelevant daca ti-am luat eu sate sau a fost alt coleg ... cand ai o responsabilitate in trib ca ceea in care faci tu organizatele iar tribul tau inobileaza inamicul chiar este egal cu 0 daca la finalul lumii tu ramai cu 10 sate si restu pe care i-ai condus spre aceea victorie au sate la greu iar tu nu .. dar chestiile astea degeaba le spun unuia care nu stie sa faca un split , dapai sa faci atacuri organizate si alte chestii ce se fac pe acest joc , imi arati tu o lume pe care ai intrat si ai ramas pana la final ? imi arati unde a venit un trib sa spuna "sick&os , joci cu noi pe lumea x ? avem nevoie de tine acolo" .. sigurat nu o sa vezi asa ceva

voua care voua ? ca tu esti singurel aici cu inca un noob din dt care vad ca posteaza fara acordul sefului sau si nah , poate intra la interne pentru asta :D iar tu de jucat aici nu joci sau daca joci iar o sa stai ascuns pe nush ce cont la 30 ore de granita si de acolo tot postezi aici pe extern , iar cand ajungem langa tine o sa se faca liniste si pe extern asa cum a inceput sa faca si trupa veche din dt ... de ce nu vine goloita si acuma sa ne spuna ca dt vine peste noi ? :))) de ce iuda nu mai posteaza statistici cu 5 sate pe + ? nici macar astea nu mai sunt valabile pe acolo ... ieri de ex pe "organizatu" dt am luat aparatoru zilei si agresoru zilei + marea putere in H pe sate din dk . deci sa tot vina deteul peste noi , momentan ei cauta pe alte lumi oameni si incearca sa scoata oameni din h sa fuga la ei , dar din cate se pare nu vrea nimeni sa isi piarda vremea pentru niste oameni cum sunt in dt , fapt pentru care se explica si aparitia ta aici , slabii trag mereu la aia slabi cu toate ca asta este putin amuzant , pentru cine cunoaste deteul cred ca il apuca rasul cand vede asta cu slabii trag la slabi :D :D
 

DeletedUser41586

atata timp cat ai pierduta in fata tribului in care faceam eu organizatele este irelevant daca ti-am luat eu sate sau a fost alt coleg ... cand ai o responsabilitate in trib ca ceea in care faci tu organizatele iar tribul tau inobileaza inamicul chiar este egal cu 0 daca la finalul lumii tu ramai cu 10 sate si restu pe care i-ai condus spre aceea victorie au sate la greu iar tu nu .. dar chestiile astea degeaba le spun unuia care nu stie sa faca un split , dapai sa faci atacuri organizate si alte chestii ce se fac pe acest joc , imi arati tu o lume pe care ai intrat si ai ramas pana la final ? imi arati unde a venit un trib sa spuna "sick&os , joci cu noi pe lumea x ? avem nevoie de tine acolo" .. sigurat nu o sa vezi asa ceva

voua care voua ? ca tu esti singurel aici cu inca un noob din dt care vad ca posteaza fara acordul sefului sau si nah , poate intra la interne pentru asta :D iar tu de jucat aici nu joci sau daca joci iar o sa stai ascuns pe nush ce cont la 30 ore de granita si de acolo tot postezi aici pe extern , iar cand ajungem langa tine o sa se faca liniste si pe extern asa cum a inceput sa faca si trupa veche din dt ... de ce nu vine goloita si acuma sa ne spuna ca dt vine peste noi ? :))) de ce iuda nu mai posteaza statistici cu 5 sate pe + ? nici macar astea nu mai sunt valabile pe acolo ... ieri de ex pe "organizatu" dt am luat aparatoru zilei si agresoru zilei + marea putere in H pe sate din dk . deci sa tot vina deteul peste noi , momentan ei cauta pe alte lumi oameni si incearca sa scoata oameni din h sa fuga la ei , dar din cate se pare nu vrea nimeni sa isi piarda vremea pentru niste oameni cum sunt in dt , fapt pentru care se explica si aparitia ta aici , slabii trag mereu la aia slabi cu toate ca asta este putin amuzant , pentru cine cunoaste deteul cred ca il apuca rasul cand vede asta cu slabii trag la slabi :D :D

Iar te-ai pocit in scris, iar te-ai pocit in exprimare...
E egal cu 0 când faci organizate bla-bla:))))))))LOL
Ești frustrat rău:))
Nu stiu sa fac un split?Așa e cum zici tu,din nou vorbești aiurea, întrebarea mea este din nou aceeași CAND TE TREZEȘTI?
Am câștigat 3 lumi, și nu pe loc 30 ca și tine, dar iar vorbești aiurea, te trezești?
Îmi place să-mi aleg singur tribul in care sa joc decât să dau curs unei invitații din partea unui trib că Revo.

Nu cred că îi ia dreptul de a se exprima niciodată,nimeni!
Din nou demonstrezi că nu ai ce raspunde și continui cu mitocanii prin care îți arăți frustrarea..
"Nu joci aici și dacă joci..."
Daca te uiți înapoi prin răspunsuri o să-ți găsești unul din posturile tale in care zici că sunt eu și că sunt harnic,in fine.. Deci, te trezești?
De ce nu vine goloita? Pai ce să facă? Să își toace creierul cu tine pe aici? Oricât de mult ar încerca cineva să-ți spună că nu e așa, tu o tii pe a ta și ești paralel cu situațiile, cu tine trebuie răbdare multă!!! Asta cu slabii trag la slabi:)) Nu a fost o replică prea bună!

Ți-am răspuns din nou la bazaconiile tale de doi lei, am sa te rog sa te informezi când faci anumite afirmații, nu ai argumente, nu ai nimic.. Ești doar un simplu pion folosit pe harta dar din cate vad sunt probleme mai mari cu tine, control!
 

DeletedUser13059

Iar te-ai pocit in scris, iar te-ai pocit in exprimare...
E egal cu 0 când faci organizate bla-bla:))))))))LOL
Ești frustrat rău:))
Nu stiu sa fac un split?Așa e cum zici tu,din nou vorbești aiurea, întrebarea mea este din nou aceeași CAND TE TREZEȘTI?
Am câștigat 3 lumi, și nu pe loc 30 ca și tine, dar iar vorbești aiurea, te trezești?
Îmi place să-mi aleg singur tribul in care sa joc decât să dau curs unei invitații din partea unui trib că Revo.

Nu cred că îi ia dreptul de a se exprima niciodată,nimeni!
Din nou demonstrezi că nu ai ce raspunde și continui cu mitocanii prin care îți arăți frustrarea..
"Nu joci aici și dacă joci..."
Daca te uiți înapoi prin răspunsuri o să-ți găsești unul din posturile tale in care zici că sunt eu și că sunt harnic,in fine.. Deci, te trezești?
De ce nu vine goloita? Pai ce să facă? Să își toace creierul cu tine pe aici? Oricât de mult ar încerca cineva să-ți spună că nu e așa, tu o tii pe a ta și ești paralel cu situațiile, cu tine trebuie răbdare multă!!! Asta cu slabii trag la slabi:)) Nu a fost o replică prea bună!

Ți-am răspuns din nou la bazaconiile tale de doi lei, am sa te rog sa te informezi când faci anumite afirmații, nu ai argumente, nu ai nimic.. Ești doar un simplu pion folosit pe harta dar din cate vad sunt probleme mai mari cu tine, control!


Daca te uiți înapoi prin răspunsuri o să-ți găsești unul din posturile tale in care zici că sunt eu și că sunt harnic,in fine.. Deci, te trezești?

pocit in scris , pocit in exprimare :)))

bravo , ai castigat 3 lumi (nu te intreb ce lumi ai castigat pentru ca stim cu totii raspunsul tau :))) ) , esti un semi zmeu acuma.. pana atunci te rog fa pasi pentru ca si asa ii greu sa ai loc pe aici avand in vedere ca ne batem cu categoria grea ;)

pana atunci sa mai vedem o statisticica in ultimele zile sa vedem cum se descurca fetilii


Parte 1:
Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO.
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., DT..., -DT-

Timeframe: Săptămâna trecută



Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 52
Diferență: 84

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:


doar 84 sate ? ma asteptam sa abandonati ceva mai muti circari
 

DeletedUser41586

Daca te uiți înapoi prin răspunsuri o să-ți găsești unul din posturile tale in care zici că sunt eu și că sunt harnic,in fine.. Deci, te trezești?

pocit in scris , pocit in exprimare :)))

bravo , ai castigat 3 lumi (nu te intreb ce lumi ai castigat pentru ca stim cu totii raspunsul tau :))) ) , esti un semi zmeu acuma.. pana atunci te rog fa pasi pentru ca si asa ii greu sa ai loc pe aici avand in vedere ca ne batem cu categoria grea ;)

pana atunci sa mai vedem o statisticica in ultimele zile sa vedem cum se descurca fetilii


Parte 1:
Triburi: REVO, REVO., REVO.., .REVO.
Parte 2:
Triburi: DT, DT., DT.., DT..., -DT-

Timeframe: Săptămâna trecută



Tabăra 1: 136
Tabăra 2: 52
Diferență: 84

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:


doar 84 sate ? ma asteptam sa abandonati ceva mai muti circari

Deci tu chiar ai probleme grave băi băiatule!!!!
Ma dau cu capul de pereți când văd, vorbesc serios acum, te rog eu mult, din suflet fa ceva și rezolvă că nu e de bine!

Așa ai scris tu ba, sau tu nu ai habar de ce scrii??
Ai zis așa "Sickoss ești pe contul asta așa harnic?"
Inca o data te-ai făcut de râs =)))))))) Ferească Dumnezeu!
Ma expediezi? Vezi că nu-ți mai merg aiurelile și încerci să te retragi? Ce statistică ma, nu ma mai interesează, singurul lucru care mă interesează este sa te faci tu bine!

Altul la rand, de asta m-am convins, s-a făcut și singur de râs.
 

DeletedUser13059

nu iti fa griji pentru mine .. si ca tot ai aparut iar , imi zici lumile alea 3 castigate si conturile pe care ai fost la castigarea lor ? sa vedem inca odata cine se face de ras , pentru ca in dreptul numelui sick&os nu apare nimic , nici macar pe aproape de a castiga vre-o lume
 

DeletedUser41586

nu iti fa griji pentru mine .. si ca tot ai aparut iar , imi zici lumile alea 3 castigate si conturile pe care ai fost la castigarea lor ? sa vedem inca odata cine se face de ras , pentru ca in dreptul numelui sick&os nu apare nimic , nici macar pe aproape de a castiga vre-o lume

Tipic vouă, te-ai făcut de râs pana acum și vrei sa te faci de ras prin schimbările de subiect?
Nu-ți voi zice nimic, nu meriți și nici nu vreau sa ma 'laud' că și tine marele organizator al SH-ului, sunt curios cat timp vei face că un Ariel la gură pe acest subiect, te iau altfel, sub numele de ușor elegant nu apare că ai câștigat vreo lume, numele conturilor se schimba, fluture.. vorba unui mare intelectual..

Altul la rând am zis!
 

DeletedUser48274

Sikoso pe ce cont joci in deteu ? Esti cumva in top "undercover" si nu știm noi asta ? Esti un semi "zeu", ăla de buget, dai din gura degeaba iar pe harta esti egal cu zero. Pana una alta revo conduce topul relaxat iar voi zmei aia de la naftalina va multumiți cu locul 2 dar nu pt mult timp, in ritmul asta nu prindeți vara pe harta dragii mei. Hai cu glumele sa mai radem si noi unpic, eu zic sa iti păstrezi rolul de bufon ăla ti-se potrivește cel mai bine ca in rest bat vântul :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser41586

Sikoso pe ce cont joci in deteu ? Esti cumva in top "undercover" si nu știm noi asta ? Esti un semi "zeu", ăla de buget, dai din gura degeab iar pe harta esti egal cu zero. Pana una alta revo conduce topul relaxat iar voi zmei aia de la naftalina va multumiți cu locul 2 dar nu pt mult timp, in ritmul asta nu prindeți vara pe harta dragii mei. Hai cu glumele sa mai radem si noi unpic, eu zic sa iti păstrezi rolul de bufon ăla ti-se potrivește cel mai bine ca in rest bat vântul :p

Uite ursulețule prieten adevărat a venit să de-a cu mine de pământ:)))
La închiderea lumii am sa schimb numele contului in Sickoss și o să vezi atunci, sunt un zeu nu semizeu, nu mai fi modest..Cred că te scot de pe harta până în vară, deci o să ai timp de mare, nu-ți fă griji,fluture... Vorba unui mare intelectual
 

DeletedUser33394

Veke

te cam repeti, puteai spune si tu altceva.

mars
, ca e mai bine! Fluture, ca tot citezi atata:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48274

Uite ursulețule prieten adevărat a venit să de-a cu mine de pământ:)))
La închiderea lumii am sa schimb numele contului in Sickoss și o să vezi atunci, sunt un zeu nu semizeu, nu mai fi modest..Cred că te scot de pe harta până în vară, deci o să ai timp de mare, nu-ți fă griji,fluture... Vorba unui mare intelectual

Zi zau, am mai vazut zmei ca tine care mi-au promis tot felul de ghidusi si culmea majoritatea deja nu mai sunt pe harta, e interesant ca dai din gura ca papagalul iar cand vom ajunge langa tine am un "feeling" ca se va lasa tacerea ;).
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

Tipic vouă, te-ai făcut de râs pana acum și vrei sa te faci de ras prin schimbările de subiect?
Nu-ți voi zice nimic, nu meriți și nici nu vreau sa ma 'laud' că și tine marele organizator al SH-ului, sunt curios cat timp vei face că un Ariel la gură pe acest subiect, te iau altfel, sub numele de ușor elegant nu apare că ai câștigat vreo lume, numele conturilor se schimba, fluture.. vorba unui mare intelectual..

Altul la rând am zis!


contul asta "usor elegant" este doar pentru extern , nici nu cred ca a fost folosit pe vre-o lume ... deci nu are rost sa te agiti atat :D

cum ti-am zis alea 3-lumi de care vorbesti nu exista :))) esti doar un noob care inca viseaza sa termine o lume , restul este can can , eu zic sa mergi in deteu sa faceti trib de visatori


Uite ursulețule prieten adevărat a venit să de-a cu mine de pământ:)))
La închiderea lumii am sa schimb numele contului in Sickoss și o să vezi atunci, sunt un zeu nu semizeu, nu mai fi modest..Cred că te scot de pe harta până în vară, deci o să ai timp de mare, nu-ți fă griji,fluture... Vorba unui mare intelectual

momentan esti un nimeni fara identitate , iar daca esti pe harta tot un nimeni esti pentru ca cei de teapa ta nu fac probleme nici triburilor gen dk .. deci nu are rost

apropo hai arata mesaju dat azi de mafeoso la cei din h cum se milogea de ei sa intre in dt pentru ca vine revo pe satele lor in granita si deteul este incapabil sa inobileze sate de la cei activi :( si inca odata a fost refuzata super oferta lui de 10 drumuri gratis cu taxi daca trece de partea deteului :(
 

DeletedUser48274

E undercover, o sa ne uimeasca cu contul lui de "zeu" cand "castiga" deteul l54, la pastele cailor din pacate =))
 
Sus