Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47204

Tu esti capabil sa creezi un camp, sa-l ari si pe deasupra mai sari de pe aceasta aratura (daca tot zici ca intelegi) in acest mediu virtual
"deaia"
Tu si cine ti-a luat sapa din mana!

Deci sa inteleg ca ti-ai iesit din mana ? acum ce mai face DETEU ????
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Ba da mami, e aiurea sa ma pomeniti atat cat timp eu imi vad de treaba mea
Te simti aiurea? poate esti ;)

Aaaa si uite, pentru ca noi tinem cont de dorintele tale, am vazut ca pe skype cautai ceva
Am strans toti cate putin si ti-am facut rost

2422e00c627d409faaf67c6ab76678c2.png


Pentru flori e perfecta ;)
 
Ultima editare:

DeletedUser13059

slaba editare ... eu zic sa lasi originalu


iar vaza aia daca tot ii pentru flori , la finalul lumii 54 numai bine stiu unde sa o pun , la monumentul deteu unde o sa apereti toti la istoric

eroi%20sambata.jpg



doamne ce idei bune ai cateodata :) asa imi place de tine , cand colaborezi ... sa nu uiti de scriptu ala ce ignora atacurile , youyou inca ma plictiseste cu cate 5 spioni odata la 3 ore
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Pai esti vedeta chinezule, fara tine nu exista DETEu sa batem cu ei de pamant
 

DeletedUser13059

felicitari deteu pentru jocul pe "harta" care il aratati , acuma cu ocazia asta aveti si voi ocazia sa luati sate moca cum va place voua ;) altfel este cam greu sa luati
 

DeletedUser48274

Mai conteaza ? eu zic sa-ti vezi de satele tale, sa le cresti frumos ca venim dupa ele :p
 

DeletedUser48274

Și o să vă întoarceți la fel cum ați venit sau ma rog, un pic mai rău.

Ai vrut sa pari inteligent dar ti-a dat cu rest ? =))

Ai dreptate insa, ne intoarcem "time and time again" sa ti-o dam peste nas, ceva stand up comedy te-ar interesa ? =)) Rolul de bufon iti sta bine :)
 

DeletedUser41586

Ai vrut sa pari inteligent dar ti-a dat cu rest ? =))

Ai dreptate insa, ne intoarcem "time and time again" sa ti-o dam peste nas, ceva stand up comedy te-ar interesa ? =)) Rolul de bufon iti sta bine :)

Te bate grav astfel de comentarii din câte observ
 

DeletedUser48274

Ce sa zic... nu m-am antrenat destul, "profesore", esti un bufon cu experienta ce mai =))
 

DeletedUser13059

inca nu stiu daca voi concurati cu noi sau cu limba romana ...


529c4c579074411c95b6a9ccafffc5e1.png


chiar esti o adevarata provocare ... daca tot ai obiectiv pe aceasta luma (distanta fata de granita 30 ore) stai linistit acolo in centrul tribului pentru ca esti doar un noob care doar trimite deff , in rest cam degeaba ... dar stai linistit ca nu esti singurul , sunteti o gramada asa
 

DeletedUser48143

Mai conteaza ? eu zic sa-ti vezi de satele tale, sa le cresti frumos ca venim dupa ele :p
am mai auzit replici de genu si de la altii "revolutionari" , deci stiu ce puteti. De aceea nu prea ma obosesc cu voi.
Vorbim la sfarsitul lumii daca mai doriti nu acuma cand toti sunt zmei.
Daca vreti puteti intra si pe topicul de la lumea 48 sa mai vorbim, caci acum un an tot cu zmeii de genul ne confruntam.
 

DeletedUser48143

529c4c579074411c95b6a9ccafffc5e1.png


chiar esti o adevarata provocare ... daca tot ai obiectiv pe aceasta luma (distanta fata de granita 30 ore) stai linistit acolo in centrul tribului pentru ca esti doar un noob care doar trimite deff , in rest cam degeaba ... dar stai linistit ca nu esti singurul , sunteti o gramada asa
Sunt noob dar nu la fel de mare ca tine.
tu oricum la fiecare postare imi pui acest print. sa stii ca nu ma deranjeaza. Chiar ma bucur ca ai invatat sa faci si alte chestii in plus inafara sa consumi oxigenul. Chiar ma simt mandru de tine ai invatat sa faci print-uri, re-posturi. Mai vine sickoss si te mai invata o replica. Credca datorita lui alexutzu o sa inveti si tu sa combini :d. Credca de la fiecare din Dt ai ce invata.
Va doresc o zi frumoasa REVOltatilor!
 

DeletedUser48274

am mai auzit replici de genu si de la altii "revolutionari" , deci stiu ce puteti. De aceea nu prea ma obosesc cu voi.
Vorbim la sfarsitul lumii daca mai doriti nu acuma cand toti sunt zmei.
Daca vreti puteti intra si pe topicul de la lumea 48 sa mai vorbim, caci acum un an tot cu zmeii de genul ne confruntam.

Deci zici ca sti ce putem, ma bucur ca ne apreciezi ai multe de învățat :). Pana una alta eu zic sa te mai gândești de câteva ori, sa reflectezi asupra "talentului" ca jucător pe care îl ai, sau nu-l ai depinde de zi am înțeles :)) iar dupa aia iti propun sa mergi tu singurel la topicul de pe l48, noi jucam pe 54 nu 48 :p. Iar daca chiar vrei sa vb la sfârșitul lumi revenim in câteva luni maxim, învățați colegi sa fac splituri pana una alta, la cât CG am omorât azi imi este mila de voi :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

singura ta bucurie pe acest joc este ca te baga in seama unu ca mine , restul ii can can


4f3af6b638194534ab6981f6117144e9.png



este noua formula de sprijin in deteu ? ce sa zic , un adevarat MWP
 

DeletedUser13059

e2aa9c4afb164aaa8a627017fa0edecb.png


sykos mama tu esti asa harnic aici ?


E potent nukeul ala, face cat 20 de ferme deff =))

da , macar acel nuke sa fie ...

dar te rog data viitoare sa bagi si traducerea pentru ca din cate vezi pe aici ii sikos , nebun31 ... ei nu stiu ce ii ala nuke si probabil o sa trimita circulara in trib sa intrebe ce inseamna
 
Sus