Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser47559

Tu tocmai cu mine te-ai gasit ma sa vorbesti de statistici?:))
asta a fost tare,e clar esti prea noob ca sa vezi realitatea
 

DeletedUser48274

putin conteaza ce a facut Real acu 50-80 ani in urma...e clar ca voi vorbiti doar ce va convine. Sau pe atunci Real tot vedete aveau in echipa? Esti penibil frate
Vedete au inceput sa cumpere de pe timpul lui Zidane...cate titluri are Real pana acum? Concluzia e aia, ca degeaba ai jucatori de elita daca nu castigi nimic...si pana acum voi nu aveti nimic in castig, decat diferenta de puncte...care poate fi intoarsa pana la final.

P.s. nu conteaza cum au castigat-o..conteaza ca au castigat-o. In dragoste si in razboi...totul e permis

Vorbim ipotetic aici :D, iar daca te uiti realul a castigat si in 2014 cand nu era zidane antrenor, oricum deviem de la subiect mi-a placut insa comparatia facuta de tine, fara sa vrei ne-ai laudat pe noi indirect :p. Vezi tu intr-o echipa ca realul sunt vedete multe dar cand e de castigat trofee joaca ca echipa altfel cum iti explici realizarile din ultimii ani, si ca sa iti fac o aluzie si la noi, om fi noi buni individual dar spre disperarea deteului jucam ca echipa aici, si vom juca pana la final, scopul nostru e bine definit nu trebui sa ti-l explic tie, urmaresti harta si mai vorbim in cateva luni :).

PS: "In dragoste si in razboi...totul e permis", tipic romanesc, nici n-are rost sa ma bag in polemice cu tine ca-mi pierd timpul degeaba. "Fortza" deteu, hai cu recrutarile =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47937

Nu inteleg de ce Revo / H da vina pe recrutari cand voi a-ti recrutat mai mult. trfik, lord edy11, makedeath ,ares30, pyty73 ( care din pacate ne-a si parasit ) sunt doar cativa iar lista ar fi lunga.
DT-ul joaca onorabil cu acelasi nume pentru ca este o familie, pe cand voi sunteti doar niste jucatori pusi la gramada care in loc sa jucati mai mult jigniti.

Spor la joc
 

DeletedUser48274

Nu inteleg de ce Revo / H da vina pe recrutari cand voi a-ti recrutat mai mult. trfik, lord edy11, makedeath ,ares30, pyty73 ( care din pacate ne-a si parasit ) sunt doar cativa iar lista ar fi lunga.
DT-ul joaca onorabil cu acelasi nume pentru ca este o familie, pe cand voi sunteti doar niste jucatori pusi la gramada care in loc sa jucati mai mult jigniti.

Spor la joc

=)) =)) =)) Ce glume avem pe sistem, sincer nu imi dau seama daca esti ironic(a) sau chiar nu sti despre ce vorbesti, inca plangi ca au plecat cativa jucatori la noi ? Atata va plangeti ca noi jignim ca va luam peste picior samd, pai normal ca facem asta cand voi recrutati aproape un trib intreg (TS\BI, ma intelegi), umblati cu miloaga la juma de harta + restul magariilor care le faceti, auzi onorabil era sa ma inec de ras =)). La voi lista chiar e lunga la cat ati recrutat, deci te rog sa bati coasa prin alte parti. Pusi la gramada zici ?, eu zic sa reformulezi ca te faci de ras, ai vrut si tu invitatie in Revo si nu ai fost primit(a) de aia te smiorcai pe aici ?

Spor la joc :p
 

DeletedUser41586

=)) =)) =)) Ce glume avem pe sistem, sincer nu imi dau seama daca esti ironic(a) sau chiar nu sti despre ce vorbesti, inca plangi ca au plecat cativa jucatori la noi ? Atata va plangeti ca noi jignim ca va luam peste picior samd, pai normal ca facem asta cand voi recrutati aproape un trib intreg (TS\BI, ma intelegi), umblati cu miloaga la juma de harta + restul magariilor care le faceti, auzi onorabil era sa ma inec de ras =)). La voi lista chiar e lunga la cat ati recrutat, deci te rog sa bati coasa prin alte parti. Pusi la gramada zici ?, eu zic sa reformulezi ca te faci de ras, ai vrut si tu invitatie in Revo si nu ai fost primit(a) de aia te smiorcai pe aici ?

Spor la joc :p

Tu învață să scrii și după comentează, ești paralel tu și nu e pentru prima oară când ți-o zic, terminați-vă cu aerele astea de vedetisme, sunteți aceleași caractere! Ce ați realizat ma pe 54? Ce ați realizat ma pe specială aia cu care vă lăudați? Ați stat ascunși pe conturile jucătorilor din loko și mai aveți tupeul sa deschideți gura, aveți atâta tupeu prostesc, vă dați mari zmei, faceți pe toți slabi și așa mai departe dar nu vedeți ce aveți în ogradă.
 

DeletedUser48274

Tu învață să scrii și după comentează, ești paralel tu și nu e pentru prima oară când ți-o zic, terminați-vă cu aerele astea de vedetisme, sunteți aceleași caractere! Ce ați realizat ma pe 54? Ce ați realizat ma pe specială aia cu care vă lăudați? Ați stat ascunși pe conturile jucătorilor din loko și mai aveți tupeul sa deschideți gura, aveți atâta tupeu prostesc, vă dați mari zmei, faceți pe toți slabi și așa mai departe dar nu vedeți ce aveți în ogradă.

Bai no name-ule cine esti tu, sau mai bine zis cine ti-a dat voie sa debitezi prostii pe extern ? Iti dai aere de profesor de romana cand defapt tu esti cel mai mare noob =)). Peste tot dai din gura, iar cand iesi pe harta te duci de nu te mai vedem, in jos bineinteles :). Ti-am zis si ieri dar vad ca e nevoie sa ma mai repet odata, de unde nu-i nici Dumnezeu nu cere, ma intelegi ? Asa de curiozitate, tu ce-ai realizat pe l54 ? =))

PS: Ti-am subliniat ceva profesore :p, eu zic sa te uiti la barna din ochiul tau, nu la paiul din ochii altora. Nough said.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

deteistii la atac :))

Pe data de 10 a fost organizatul DT pe H...
A doua zi intrebau baietii pe conferinta, " oare cand ataca DETEU " :))

Acum incearca pe mai multe zile atacurile , poate poate.. pica ceva, o ramasita

Nu inteleg de ce Revo / H da vina pe recrutari cand voi a-ti recrutat mai mult. trfik, lord edy11, makedeath ,ares30, pyty73 ( care din pacate ne-a si parasit ) sunt doar cativa iar lista ar fi lunga.
DT-ul joaca onorabil cu acelasi nume pentru ca este o familie, pe cand voi sunteti doar niste jucatori pusi la gramada care in loc sa jucati mai mult jigniti.

Spor la joc

ce rau e sa fii nesemnificativ :(
 

DeletedUser13059

si iuda zicea ca a fost o reusita :))) la ei este o mare reusita daca din peste 1000 fulluri inobilezi 20 sate :D


195bdd1677334779abf6f0e7bd28fff0.png


chinezule un script care baga atacurile direct la ignorare imi faci si mie ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser46863

Treaba cu conturile e irelevanta sincer sa fiu. Daca tot sunteti asa de buni ne puteti innobila si daca joc cu x sau cu z. De exemplu am jucat cu "varga14" ani de zile... poate m-am saturat de nick si mi l-am schimbat. Daca esti bun ma innobilezi cu orice nume as juca prietenas ;)
 

DeletedUser13059

c50749125a8b4733a83ed4a6642da1b4.png




560e00fd1b644e5cbd220debce53a31a.png




interesant , bine ca nu scrie ca ii bagati la interne pe cei care inobileaza barbare :D





-23.8%
rabe.png
klee_grau.png

Moral: 100%
Agresor: TigerYoyo89
Origine: O misiune si-o muza (491|442) K44

Număr: 0 0 5241 0 61 2111 252 0 939 93 0 0
Pierderi: 0 0 5241 0 2 2111 252 0 939 93 0 0
Bonusuri: Topor: +5% putere de atac
lCav: +5% putere de atac

ca un adevarat tigru .. eu zic sa faca 2000 berbeci , poate atinge zidu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

ce sa faci ... trebuie sa ii pregatim pentru cand vor ajunge la maturitate



Moral: 100%
Agresor: TigerYoyo89
Origine: O misiune si-o muza (494|456) K44

Număr: 0 0 7049 0 110 0 0 446 400 100 0 0
Pierderi: 0 0 7049 0 1 0 0 446 400 100 0 0
Bonusuri: Topor: +5% putere de atac
lCav: +5% putere de atac



:))))))))))))) doamne
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

DETEU nu e in stare sa ia sate nici de la un cont banat, in mijlocul lor cu toate satele :))))))

Ce amuzanti is baietii, mai ca le-as da o speranta.. le dam si noi un sat cadou ? sa ridicam moralu conducatorului lor alexutzu28 ?

sau la shaormar ?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Sa intelegem ca ti-ai iesit din mana chinezule ? deaia nu le faci la baietii din deteu un script care sa faca splituri cu intrerupere ?:))
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Tu esti capabil sa creezi un camp, sa-l ari si pe deasupra mai sari de pe aceasta aratura (daca tot zici ca intelegi) in acest mediu virtual
"deaia"
Tu si cine ti-a luat sapa din mana!
 

DeletedUser13059

Eu inteleg ca la atat te duce capul dar nu te mai baga aiurea in seama cu mine!

dar nu ii aiurea tinere , eu vreau sa imi usurezi "munca" sincer sa fiu ma plictisesc rau de tot cand vad asa tentative de atacuri pe care trebuie sa le ignor rand pe rand , de ai vreau ceva sa ignore automat , stiu ca in afara de fake nu sunteti capabili sa trimiteti pe mine dar si daca trimiteti pe alte conturi intru si pe acolo iar rezultatul este acelasi , de aia sa nu ne mai chinuim trimiteti la mine tot pentru ca deja ma simt aiurea sa vad ca nu imi faceti si mie inamici invinsi


df738b5656854451bfe2e9114bc2a202.png



acel moment cand te bat barbarele
 
Ultima editare de un moderator:
Sus