Confruntare deschisă

  • Autor subiect DeletedUser39475
  • Data de început

DeletedUser48274

asa e ai dreptate, tot uit ca jucam cu cei mai mari noobi de pe ro, deci pt "tovarasii" sick and os si nebunu31, nuke inseamna una bucata full de atac, daca nu stiti ce inseamna sau cum arata un full de atac, nu-i bai va pot arata colegii, aia care au pierdut sate azi la organizat :). Acuma e drept ca nukeurile care le veti vedea sunt din revo, deci au valoare si talent, in deteu probabil ca sunt mai mici, mai demoralizate de cand tot dau cu capul in zid =))
 

DeletedUser47204

Doamneee sufletu si inima, toate fullurile cu catapulte mi se intorc acasa, sa vedem prietenasul S o r e w h y, ce va fi de el in 3 zile
 

DeletedUser13059

8eb4a799b6d34ae6bf4cc07094d32cec.png

690912a3f0d24e43ae2d294bb5d75476.png



nene burger , tu nu ai vrea sa ceri de acum incolo deff unde vezi fake ? :)))
 

DeletedUser13059


am auzit melodia asta la yoyo azi , sincer sa fiu chiar mi-a dat lacrima , fiecare vers este pura realitate :(
 

DeletedUser48274

e bun baiatul, le are cu tocatul de deff inutil si pierdutul de sate, "valoare si talent" ce mai.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser47204

Se vede ca e carne de tun.. recrutat expre :)

Sunt blindati jucatorii DT in mislocul marii albastre, el pe granita , in voia sortii lu ursu :D
 

DeletedUser13059

Distrugere prin foc de catapultă: Fermă distrus de la nivelul 22 la nivelul 6
Distrugere prin berbeci: Zidul a fost distrus de la nivelul 4 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă:
Magazie distrus de la nivelul 30 la nivelul 23
Distrugere prin berbeci:
Zidul a fost distrus de la nivelul 1 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă:
Fierărie distrus de la nivelul 19 la nivelul 6
Distrugere prin berbeci:
Zidul a fost distrus de la nivelul 11 la nivelul 0
Distrugere prin foc de catapultă:
Magazie distrus de la nivelul 30 la nivelul 21




etc etc etc

most wanted player ? :))))

la 2 ore in dreapta lui la fake ne aparam cu 20-25k iar in granita avem ferma 1 ... most powerful cat i ever see!!!
 

DeletedUser13059

6cc633ce385a4ca9a86c327893e5ee49.png


chinezule , hai si editeaza putin aici la fratele mwp sa ii ridici minele la 30 :( momentan sunt inexistente
 

DeletedUser48274

Se vede ca e carne de tun.. recrutat expre :)

Sunt blindati jucatorii DT in mislocul marii albastre, el pe granita , in voia sortii lu ursu :D

Pai trebuie facuta si realizarea de demolator pe cineva, aia de spart zidurile o are deja :))

se blindeaza "strategic" e greu de inteles pentru noi....

E strategie prin invaluire, noi nu stim ce vor sa faca dar nici ei nu stiu =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

99848c85a49145b6858c9d0f4ba7d7de.png


ce pot sa zic ... un adevarat MWP


Sunt noob dar nu la fel de mare ca tine.
tu oricum la fiecare postare imi pui acest print. sa stii ca nu ma deranjeaza. Chiar ma bucur ca ai invatat sa faci si alte chestii in plus inafara sa consumi oxigenul. Chiar ma simt mandru de tine ai invatat sa faci print-uri, re-posturi. Mai vine sickoss si te mai invata o replica. Credca datorita lui alexutzu o sa inveti si tu sa combini :d. Credca de la fiecare din Dt ai ce invata.
Va doresc o zi frumoasa REVOltatilor!

sickoss momentan peste tot a fost inbilat deci nu are ce replici sa ma invete in afara de cele folosite de el si toti ca el " SUNT ATACAT < VREAU DEFFFF"

iar despre alexutu ce pot sa zic , chiar am auzit ca ii un adevarat combinator , din cate am inteleg a vrajit-o pe thumper deja :D problema ii ca daca afla mwp-ul o sa fie grav si se lasa cu un duel la categoria "grea" ... si de la noi din revo + h , toate fetele cand au vazut poze cu alexutu si yoyo erau deja in extaz si vroiau sa intre in dt , noroc ca le-am aratat poze cu posteriorul meu si dupa si-au dat seama ce ii mai atragator ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13059

tu nu aveai cumva interzis la extern ? parca asa ti-a ordonat micutul goloie , cat despre "paleolitic" ce pot sa zic , auzi si tu un cuvant nou si incepi sa il folosesti in orice discutie
 

DeletedUser48274

Ai uitat sa pui ghilimelele la "micutul" goly :D, auzi la el paleolitic, din era glaciara facem rost de niste glume? Reduceri de primavara la glume, ca alea de la profilul unor membri din deteu =))
6.png


Am ras cu hohote cand am vazut gluma aia de la sfarsit, bune domne mai vrem. Pt protectia "autorului" am optat sa-i pastrez numele anonim =))
 

DeletedUser41586

99848c85a49145b6858c9d0f4ba7d7de.png


ce pot sa zic ... un adevarat MWP




sickoss momentan peste tot a fost inbilat deci nu are ce replici sa ma invete in afara de cele folosite de el si toti ca el " SUNT ATACAT < VREAU DEFFFF"

iar despre alexutu ce pot sa zic , chiar am auzit ca ii un adevarat combinator , din cate am inteleg a vrajit-o pe thumper deja :D problema ii ca daca afla mwp-ul o sa fie grav si se lasa cu un duel la categoria "grea" ... si de la noi din revo + h , toate fetele cand au vazut poze cu alexutu si yoyo erau deja in extaz si vroiau sa intre in dt , noroc ca le-am aratat poze cu posteriorul meu si dupa si-au dat seama ce ii mai atragator ;)


Tu in 99,9% din cazuri ești doar ironic, faci comentarii de batjocură, am fost innobilat pe toate lumile? Mergi și dă-i cu sapa că vine vara,știi ce zic... Termina-te in a mai vorbi despre alții când tu habar ai cine sunt și ce au realizat, în afară de lumea 42 ce ai realizat ma ??? Până și acolo au măturat harta cu tine cei din green pana sa faceți alianță, cum spunea un mare intelectual, pa, fluture.
 

DeletedUser13059

Tu in 99,9% din cazuri ești doar ironic, faci comentarii de batjocură, am fost innobilat pe toate lumile? Mergi și dă-i cu sapa că vine vara,știi ce zic... Termina-te in a mai vorbi despre alții când tu habar ai cine sunt și ce au realizat, în afară de lumea 42 ce ai realizat ma ??? Până și acolo au măturat harta cu tine cei din green pana sa faceți alianță, cum spunea un mare intelectual, pa, fluture.


te citez : tu habar ai cine sunt și ce au realizat, în afară de lumea 42 ce ai realizat ma ???


ce a fost asta ? :))))


cat despre L42 nu stiu ce sa zic dar singurul care a fost acolo maturat esti tu , intre mine si green nu a fost razboi , deci de ce vorbesti din proprie experienta ? tu ai fost pe zona lor , inseamna ca ai ramas cu sechele , inca o lume in care marele jucator sick&os ajunge sa dispara miracul&os ...
 
Sus