Conținut recent de Gabyy89

  1. Gabyy89

    Discutii L92 !

    Eu i am scris mesaj si nu am ajuns la profilul lui :(
  2. Gabyy89

    Discutii L92 !

    Imi aduce aminte de sabiile si dragonii de acum 10 ani,ascunse prin spoilere.. asta in loc de sabii si-a pus un sezon din tanar si nelinistit :))
  3. Gabyy89

    Discutii L92 !

    Ati vazut ce profil are leul ala? Bestial sau nu stiu cum ii zice :))
  4. Gabyy89

    Discutii Libere L91 !

    Iar va certati care cum si pe cine a batut acum 10 ani? Zici ca e ca la gradinita aici
  5. Gabyy89

    Discutii libere L89!

    Bate vantul...
  6. Gabyy89

    Discutii libere SP27 !

    Sunt aici mah, prima logare dupa nu stiu cati ani care mai e mersul?
  7. Gabyy89

    Discutii libere L79 !

    nu ati murit de covid ? :confused::rolleyes:
  8. Gabyy89

    Discutii libere L75

    nu am zis ca s-a castigat la inceput, e greu sa citesti cum trebuie? am zis ca eu am jucat pe la inceput..pana pe la vreo 2,5-3 mil pct, nu imi mai amintesc exact
  9. Gabyy89

    Discutii libere L75

    Ca o mica paranteza, ca vad ca se discuta aprins pe aici. Din intamplare, am activat pe L20 pe la inceputurile ei, si pot spune ca acea lume a fost castigata prin recrutari si fuziuni plus alte magarii. Numai bine!
  10. Gabyy89

    Discutii libere SP21 !

    cine cu cine se bate aici?
  11. Gabyy89

    Discutii libere SP21 !

    mah, nu avem paladin? :))
  12. Gabyy89

    Discutii libere L76

    bai ciumpalacilor, sunteti plictisitori :D vedeti ca va lasa astia sa iesiti din case, mai lasati dq cearta asta de acum un secol :)) alte subiecte interesante, alte dezbateri, alte barfe, alte caterinci nu mai gasiti?
  13. Gabyy89

    Sunteti multumiti de sistemul actual de adminaj al jocului?

    Legat de forum, cred ca am cel mai "sanctionat" cont din istorie, banat definitiv la un momentdat, dar s-a revenit asupra deciziei, pe langa alte zeci de conturi inchise forever. Marea majoritate a sanctiunilor, probabil peste 90% au fost justificate dar am mai avut momente cand m-am simtit...
  14. Gabyy89

    Discutii libere L75

    pune mana si invata :cool:
  15. Gabyy89

    Discutii libere L Clasic !

    sokeres :cool:
Sus