Discutii libere L75

Deleted User - 743788713

daca bate cum iei tu bataie e clar :)))))))))) acum esti motorul romei, bine ce iai salvat din dizgratie
 

cata1011

member
Scor reacție
0
V-am văzut pe 73 ce talentați sunteti :)))

Nu prea are rost comentariul asta. El nici nu a jucat cu Roma pe 73. Iar pe 73 oricum au intrat doar o parte din jucatorii roma care nu erau nici 30% din numarul pe care il avea Mnk in momentul ala(ca sate si jucatori). Nu caut scuze sau ceva, dar nu prea are rost sa te lauzi cu ce s-a intamplat vs Roma pe 73. Noi ne-am tinut partea cat am putut in conditiile date. Ce au facut celelalte triburi si cum au reactionat la lupta cu voi.. aia nu mai e treaba noastra.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Bai lesinatilor :))
De la A-Z, care vorbesc in fel si chip de mine. Voua nici daca va arata cineva negru pe alb nu ati crede. Va intereseaza doar polemica, barfa de 2 lei, chestii gen A1 care va mentin la un nivel mic fata de restul.
Ca jucator, sunt exemplar, n-are nimeni ce sa-mi reproseze. Chestia cu Vali ce s-a intamplat este un conflict intre mine si el. Nu are treaba nimeni cu nimic altceva. Sunt oameni care joaca cu mine de 11 ani si ma stiu de la diferitele intalniri ce le-am facut de-a lungul timpului in Bucuresti sau la mare si stiu toti ce am, ce fac, ce gandesc, ce misc, ce joc si va demonteaza tot ce postati pe aici.
Nu am iesit aici ca sa va dau apa la moara...am iesit doar sa va arat inca o data care va este nivelul, care va sunt limitele, pentru ca 90% de aici sunt limitati din toate punctele de vedere. Lume de lume va modificati doar ochelarii de cal, care va mentin cu un grad ridicat de Glaucom, cataractă, AMD, etc.



Nu are nimeni agentii de it, publicitate. Nu se lauda nimeni cu nimic. Dar nici nu poti sa nu dai peste nas unuia care este mitoman si bipolar si care ma acuza si arunca cu vorbe despre mine gratuite. dicksie...nici ca jucator, nici ca om, nici ca orice, nu te poti compara cu mine. Minti in continuare cu nerusinare si expui niste chestii care sa te puna intr-o lumina buna pe aici, cand tu de fapt esti bolnav de pseudologie fantastica. Ai spus tuturor ca ai fost de acord cu cei ce am fost la acea intalnire, impreuna cu dark, king, papaya, mihaela, catalin, augustyn si multi altii, ca ne-ai invitat la tine, sa venim la tine sa vorbim. Ne invitai langa groapa de gunoi de la Popesti Leordeni, unde nivelul de poluare este mai mare ca in centrul Bucurestiului, refuzand sa iesi cu noi la o bere, un brifcor sau o cafea, orice ai fi baut cu noi. In fine...parintii tai sunt bine?
Eu nu am evitat niciun conflict cand am stiut ca am dreptate, nu am refuzat niciun dialog, nu am cautat sa induc in eroare sau sa spun despre mine ca sunt in fel si chip. Am cautat doar sa pun totul in ordine si tot adevarul ce a fost a fost etalat. M-ati acuzat ca am furat eu pp de la nu stiu cine. Gresit, incorect, deplasat... Eram in concediu, cu siter pe ro53, cand s-a dat acea circulara. Siter fiind din conducerea Gentle :) Aici acuzatiile au fost demontate in momentul in care am reintrat pe cont, am anuntat ceea ce s-a intamplat iar acele pp ce fusesera trimise catre contul meu au fost retrase de admini. Nu mai stiu cine a fost atunci pe ro53 ca sa va confirme.
Apoi conflictul cu Vali-Sephiroth...Vali imi era prieten bun, la fel ca si papaya, ricautza sau ceilalti apropiati. A fost o chestie negativa, pe care eu nu o suport, facuta de Vali, si am considerat ca dupa ceea ce a facut, sa nu ii mai dau niciun ban din cei ce ii imprumutasem de la el pana nu-si cere scuze. Pot confirma si oamenii Romei ca ma intelegeam cu el ca si cu Matei, eram pe aceeasi lungime de unda si nu anunta nimic acest conflict intre mine si el. Nu a cerut scuze, fiind un caracter puternic si orgolios si el si lucrurile au luat intr-o intorsatura pentru amandoi. Amandoi am pierdut iar lucrurile sunt iremediabile.
Nu este nimeni care sa fi avut neplaceri din cauza mea in afara de cele expuse de mine aici in tot timpul de cand joc iar voi, voi sunteti de o penibilitate rar intalnita si mizeria ce a ajuns serverul asta din cauza celor ca voi, celor care va sustin ideile si ceea ce expuneti pe aici este greu de descris.

P.S. : Nu inteleg totusi ce inseamna ca am pierdut 4 lumi consecutive ? Am anuntat de mult timp ca nu am timp sa mai joc. De aceea am ales sa impart un cont cu cineva ca sa pot juca la un anumit nivel. Enyx, dark, rica, oricine din anturajul Romei nu are niciodata cum sa se planga de jocul meu, de ceea ce gandesc pe joc sau altele ce tin de joc pe lumea asta sau oriunde activez. Sunt oameni care sunt intr-un continuu esec de cand joaca...10-11-12 ani si comenteaza la adresa mea ca si cand ar putea vreodata sa ajunga la realizarile mele pe jocul asta.

Nu stiu ce sa va mai zic, sa mai evidentiez sau sa mai aduc in discutie incat sa va spun sa nu mai aveti comentarii deplasate, sa invatati ce este echilibrul in gandire/postarile voastre pe aici.

Este o postare pusa dupa mult timp, dupa ce am vazut ca, repet, penibilitatile unora nu au limite si consider ca nu am ce cauta aici sa postez ceva in apararea mea sau a echipei din care fac parte.

Spor la treaba, succes pe harta pe lumile unde activati si aveti grija de mitomanul de dicksie, are nevoie de o imbratisare dupa pierderile ce le-a avut.
Tin sa te anunț ca l20 nu a fost câștigat de tine ,când am închis l20 Just-Elite nu avea coplayer și nimeni nu stia cine e James pe vremea aia .
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Mai usor cu intalnitu' in Cluj si inghititul cuvintelor ca poate te trezesti legat de pancarta de intrare in Cluj, asta asa, ca sa vezi ca pentru unii fraieri intratu' in Cluj e scump. Arogante pe burta goala din cauza unui joc am mai vazut. Sarakii ca tine care ameninta in real life sunt la tot pasul, dar comenteaza de pe Anglea de la mii de km departare.
Hai, fa foamea inca o luna sa strangi bani de bilet Londra - Cluj, sarakie.
Du-te la școala agramatule :))))
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
V-am văzut pe 73 ce talentați sunteti :)))

Bai "Brandusa"...
In lupta echilibrata pe harta, 1 vs 1, echipele voastre celebre nu au nici o sansa nici macar in fata unei echipe de mana a doua cu o minima organizare.
Voi nu ati batut niciun James, niciun Mnk, niciun Roma, nimic...voi ati batut doar prin "recrutat" si "tradat".
Nu zic ca este ceva anormal, dar totusi, sa te lauzi cu niste chestii de genul, crede-ma ca e rusinos.
Dar daca atat se intelege pentru tine toata treaba asta, nu-ti mai raspund.
Vezi ce bataie ati luat de la mine si baietii mei pe speciala unde va dadea toata lumea castigatori din start. Acolo ai fost fetita noastra. Si tot acolo a fost o lupta egala, jumi-juma harta, si nu ati facut fata deloc unei echipe improvizate de mine si cu o organizare si eficienta pe aparare/atac care cam greu mai gasesti pe aici.
Dar, ca sa nu mai existe dubii referitor la acea lume, noi am avut o strategie care a dat roade. Vezi aici multiplele demolari si atacuri la rupere pe sageata voastra. Vezi cine a preluat loc 1 individual si nu l-a mai lasat pana la final de lume. Vezi cum ai bagat coada intre picioare si v-ati dat stergere :)
Cand sunteti multi, cand recrutati pana la marginea hartii, cand cumparati conturi si va ies toate smecheriile astea care nu ar trebui sa faca parte din joc, spuneti ca ati rupt capul cuiva, ca ati dat cu harta in cap sau eu mai stiu eu ce.
Zmeilor ! Pe mine m-ati batut peste tot doar prin tradari. Aveti noroc de jucatori ca Mister3, ca toti aia care va vand conturi si care apoi se mai si lauda ca ce bine au facut ei :)
Mi-e jena de realizarile voastre...sincer. Daca s-ar face un audit pe lumile unde ati activat si unde ati castigat cred ca nici loc 3 nu prindeti.
Repet, pentru unii dintre voi, eu sunt monstru la jocul asta si nu aveti ce sa spuneti despre mine sau echipele mele.
Si hai gata ca v-am bagat prea mult in seama si iar va luati nasul la purtare pe aici.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Tin sa te anunț ca l20 nu a fost câștigat de tine ,când am închis l20 Just-Elite nu avea coplayer și nimeni nu stia cine e James pe vremea aia .

Ro20 a fost castigata de Adi, titularul contului unde eu jucam impreuna cu el. Tin sa te anunt ca Adi imi este prieten si acum si activeaza pe .ro doar pentru pp sau in diferite triburi unde merita. Gen cum este acum pe lumea clasic condusa de Mario.
Nu ma mai anunta ceea ce stiu, cunosc. Sunteti dezechilibrati si prost informati.
Deschideti gura doar cand aveti certitudini, nu doar zvonuri sau dezinformari.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Ro20 a fost castigata de Adi, titularul contului unde eu jucam impreuna cu el. Tin sa te anunt ca Adi imi este prieten si acum si activeaza pe .ro doar pentru pp sau in diferite triburi unde merita. Gen cum este acum pe lumea clasic condusa de Mario.
Nu ma mai anunta ceea ce stiu, cunosc. Sunteti dezechilibrati si prost informati.
Deschideti gura doar cand aveti certitudini, nu doar zvonuri sau dezinformari.
Am închis l20 alături de el ,nu mănâncă cacat ca nu avea coplayer ,nu accepta Caius pe nimeni cu coplayer pe vremea aia ... nu te mai lauda cu reușitele altora
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Am închis l20 alături de el ,nu mănâncă cacat ca nu avea coplayer ,nu accepta Caius pe nimeni cu coplayer pe vremea aia ... nu te mai lauda cu reușitele altora

Bai gura bogata...taci si nu mai vorbi prostii.
Munceam cu Adi impreuna pe ture inverse. El ziua, eu noaptea. Am impartit multe lumi cu el pe cont.
Tu mie imi spui unde am jucat?
Taci si lasa-ma dreaq de anonim ce esti si tu ca n-aveti o treaba.
Cand v-am zis ca vorbiti mult, prost si degeaba, nu m-ati crezut.
Continuati asa :)
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Cand ieseam eu cu tictac si Adi vineri de vineri la bere unde se faceau intalnirile inainte la Dristor inca de la ro3 cand am jucat cu yneman si toti baietii din Scitii si eram prieteni chiar daca ne razboiam pe harta, voi nu intelegeati jocul sau relatiile de joc.
Inca o data, te rog...abtine-te daca habar nu ai ce vorbesti.
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Dar când te rugai de mine pentru 200 de lire nu eram anonim ? Sau când te rugai sa sun pe la spitale in UK ? Tu tot ce ai făcut ,ai făcut pe spatele altora ,nu te mai da mare cocos ca mulți intra pe lumi doar sa te scoată pe tine ,iar legat de echipa nu mai se pune problema de așa ceva in cazul tău ,au mai rămas alături de tine doar o echipa care poate fi cel mult academie la academie
 

Marky.

member
Scor reacție
0
Bai "Brandusa"...
In lupta echilibrata pe harta, 1 vs 1, echipele voastre celebre nu au nici o sansa nici macar in fata unei echipe de mana a doua cu o minima organizare.
Voi nu ati batut niciun James, niciun Mnk, niciun Roma, nimic...voi ati batut doar prin "recrutat" si "tradat".
Nu zic ca este ceva anormal, dar totusi, sa te lauzi cu niste chestii de genul, crede-ma ca e rusinos.
Dar daca atat se intelege pentru tine toata treaba asta, nu-ti mai raspund.
Vezi ce bataie ati luat de la mine si baietii mei pe speciala unde va dadea toata lumea castigatori din start. Acolo ai fost fetita noastra. Si tot acolo a fost o lupta egala, jumi-juma harta, si nu ati facut fata deloc unei echipe improvizate de mine si cu o organizare si eficienta pe aparare/atac care cam greu mai gasesti pe aici.
Dar, ca sa nu mai existe dubii referitor la acea lume, noi am avut o strategie care a dat roade. Vezi aici multiplele demolari si atacuri la rupere pe sageata voastra. Vezi cine a preluat loc 1 individual si nu l-a mai lasat pana la final de lume. Vezi cum ai bagat coada intre picioare si v-ati dat stergere :)
Cand sunteti multi, cand recrutati pana la marginea hartii, cand cumparati conturi si va ies toate smecheriile astea care nu ar trebui sa faca parte din joc, spuneti ca ati rupt capul cuiva, ca ati dat cu harta in cap sau eu mai stiu eu ce.
Zmeilor ! Pe mine m-ati batut peste tot doar prin tradari. Aveti noroc de jucatori ca Mister3, ca toti aia care va vand conturi si care apoi se mai si lauda ca ce bine au facut ei :)
Mi-e jena de realizarile voastre...sincer. Daca s-ar face un audit pe lumile unde ati activat si unde ati castigat cred ca nici loc 3 nu prindeti.
Repet, pentru unii dintre voi, eu sunt monstru la jocul asta si nu aveti ce sa spuneti despre mine sau echipele mele.
Si hai gata ca v-am bagat prea mult in seama si iar va luati nasul la purtare pe aici.
Hahahah, baietas, ti-am dat o bătaita cam grava de esti asa frustrat:)) si nu doar pe 73. Cum a fost harta pe speciala? Jumi juma? Ba esti nebun? Na ma cocosatule sa vezi cum a fost harta. Nu mai tot minți.

În schimb, ti-am demonstrat si pe speciala 19 unde ati facut caca pe voi si pe 73 ca nu ai nicio șansă împotriva noastră oricât ai încerca. Pe speciala 17 a fost o întâmplare.. toata harta împotriva noastră, setări nașpa.
Am crezut ca ti-a venit mintea la cap si nu mai intri pe extern cu gura mare. Am crezut ca ti-ai dat seama ca esti sub nivelul nostru.


Bai "Brandusa"...
In lupta echilibrata pe harta, 1 vs 1, echipele voastre celebre nu au nici o sansa nici macar in fata unei echipe de mana a doua cu o minima organizare.
Voi nu ati batut niciun James, niciun Mnk, niciun Roma, nimic...voi ati batut doar prin "recrutat" si "tradat".
Esti singurul jucător de triburile care spune prostiile astea.. de crezut nu cred ca le crezi nici tu. Iti dam bătaie unde vrei. Tu deocamdată nu ai cum să te prezinți asa in fata noastra, cu bani furați, pp-uri furate, cu minciunile astea si cu caracterul asta mizerabil, în ultimul hal pe care-l ai. Esti paleta, vorbim cand mai joci si tu ceva pe harta.

P.S.: mergi cumpăra-ti o personalitate moșule.
 

vMaxXx

member
Scor reacție
0
Repet, pentru unii dintre voi, eu sunt monstru la jocul asta si nu aveti ce sa spuneti despre mine sau echipele mele.

amaratule, esti un bufon si un tepar nefiind la prima abatere. Inceteaza sa te mai dai in spectacol pe aici si fugi inapoi in groapa ta.
Comunitatea tribala stie cine esti si ce ai facut pe unde ai jucat asadar inceteaza sa mai dezinformezi pe aici.
 

samY.

member
Scor reacție
0
Tot acest server știe ca trăiești în filmul tău.
Bineînțeles, nu sunt vreun sfant și nu dețin adevărul absolut, însă având în vedere ca virusul asta a fost atat de necruțător cu tine și te-a lovit și el, îți aduc la cunostinta urmatoarele:

1. Lumea 60:
Desfășurată în compania aliaților din green, inamici fiind DT & DK.
Harta aproximativ echilibrata, câștigată de prima alianta menționată.
Nu mai am poze de pe lumea respectiva.

2. Speciala 16:
Lumea pe care se înființează tribul Jderii. În alianta cu tribul Horde, ne războim cu REVO & SN, noi având un continent, luptând împotriva a 3 continente. Lume câștigată la pas de noi.
Argument:

3. Speciala 17:
Prima și ultima înfrângere, lume la finalul căreia te-am si felicitat, deși calitatea noastră e net-superioara ati știut sa va aliați cu toată lumea(fiind lume cu moral) și ati reușit sa învingeți. Pe lumea respectiva în caz ca îți aduci aminte ati avut ceva spioni la noi pe care i-ati scos la un moment dat și nu cred ca cineva de la noi a dat vina pe asta, e un joc de strategie.
Totuși, sa nu ne păcălim singuri. Harta nu era 50/50.
Argument:
4. Speciala 19:
În urma revanșei oferite de tine la finalul speciale 17, am întrat pe lumea asta pentru o bătălie "finala". Noi, cu echipa noastră, tu, cu tot serverul romanesc. Când spun tot serverul romanesc ma refer la circularele date de tine în toate triburile, pe toate lumile active:

Odată întrați acolo, ne-am trezit cu REVO peste noi în continent, trib cu care ati avut o alianta sub acoperire la început, după care ati oficializat-o. Cam târziu, REVO erau deja maturati de pe harta.
Harta în startul lumii:
Rezumatul lumii:
V-am maturat cu mic, cu mare, fără drept de apel.

5. Lumea 73:
O lume pe care mare parte din noi nu am dorit sa jucam, fiind sătui de joc după speciala19. Totuși, am jucat.
Echipele au fost asa: MnK.s + RS vs United + Shock + Woc + Roma.
Harta în mid-game arata cam asa:
https://imgur.com/tEodwls
Albastru: MnK.s
Verde: RS
Restul, dușmani.
Aici mie harta îmi arata un 60/40 procent al hartii în favoarea voastră. Asta după ce încercările voastre cu trădările triburilor SN și Haita au fost dejucate și ati rămas doar cu planurile de viitor, din păcate nerealizate. După ce United a căzut și voi ati înnobilat jumătate din RS, harta era undeva la 55/45 în favoarea noastră, dar ati luat-o la sănătoasa instant. :)
Când câștigi împotriva a 4 puteri ale serverului și încă se găsesc scuze, e jenant.

Cam astea au fost lumile jucate de noi, cu echipa actuala. A mai fost lumea 56, acolo s-a format practic noua echipa, pana atunci jucam fiecare pe unde apucam.
Fiecare echipa, pe fiecare lume își joaca sansa. De la tine nu am pretenții, ești doar un țepar și un roboțel care trăiește în propriul univers. Și eu le am pe ale mele, nu sunt un om perfect, dar tu n-ai termen de comparație.
Oridecate ori a fost nevoie, am demonstrat ca suntem cei mai buni, și asta e indiscutabil.

Cred ca de-a lungul ultimilor ani am demonstrat ca avem cea mai unita și frumoasa echipa. Ceva de adăugat pentru Enyx, am văzut ca intr-un mesaj spunea ca noi nu avem aceeași echipa mereu și ca integram jucători noi.. asta e secretul, sa integrezi oameni cu caracter, oameni de echipa, oameni cu care sa iti facă placere sa joci. Jucatori precum Doctorash nu mai pot juca. Dacă noi nu integram alți playeri, rămânea un mare gol iar echipa noastră era mult mai fragila. Eu nu am jucat niciodată pentru trofee, am jucat mereu pentru echipa pe care am reușit sa o formez aici, sunt un om emotiv și cei care ma cunoașteți știți asta.

În proporții foarte mari eu nu voi mai activa pe vreo lume. Las asta aici ca un ultim mesaj.
Dacă eu mi-am atras asupra mea multe păreri negative, poate de la oameni care nici nu au schimbat doua vorbe cu mine, nu trageți aceleași concluzii despre toată echipa pe care am condus-o.
Mulțumesc tuturor partenerilor de concurs de pe toate lumile, a fost o adevărată provocare orice lume și toate amintirile mai frumoase sau mai puțin frumoase cu fiecare adversar le privesc zâmbind și bucurandu-ma ca pentru o perioada am jucat impreuna acest joc. Am concurat sau am avut ca aliati mai mereu echipe foarte puternice precum RS, DK, DT, green, Revo, Nip, United, Roma, Woc, echipe care unde întra sunt favorite la câștigarea lumii.

Amintiti-ne frumos!

Îmi cer scuze pentru off-topic, spor la joc tuturor și toate cele bune atat aici cât și în viata reala.

Respect tuturor, aveți grija de voi. Mi-a făcut placere!
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
A revenit mascota pe extern...

Apoi conflictul cu Vali-Sephiroth...Vali imi era prieten bun, la fel ca si papaya, ricautza sau ceilalti apropiati. A fost o chestie negativa, pe care eu nu o suport, facuta de Vali, si am considerat ca dupa ceea ce a facut, sa nu ii mai dau niciun ban din cei ce ii imprumutasem de la el pana nu-si cere scuze.
Cine mai are dubii, chiar el a recunoscut mai sus ca nu i-a dat banii inapoi lu' sepiroth pe motiv "mi-a facut un gest urat", la fel cu pp-urile "un admin ii le-a luat" dar nu poate sa aduca o dovada care ar exista in sistem.
Nu s-a plans nimeni de mine cum expui tu aici si toti la momentul cand aveam timp de joc pana la ro60 stiu ca poate eram egalul sau peste Coco-Pietraru la nivel de organizare si viziune de joc.

Imi e si rusine pentru tine sa comentez acest lucru... Niciodata n-ai cum sa te compari cu Pietraru. Pietraru unde si-a facut trib a castigat, tu in schimb ai pierdut 10 din ultimele 20 de lumi jucate si pe celelalte n-ai intrat:))



Dar, ca sa nu mai existe dubii referitor la acea lume, noi am avut o strategie care a dat roade. Vezi aici multiplele demolari si atacuri la rupere pe sageata voastra. Vezi cine a preluat loc 1 individual si nu l-a mai lasat pana la final de lume. Vezi cum ai bagat coada intre picioare si v-ati dat stergere
Nici nu poti sa compari, speciala cu viteza 3 unde ti-a pus samy poza mai sus eram cam 66-33 pt voi si nu puteati sa ne scoateti:)))Am cerut sa prelungim speciala sa va aratam ca va batem si asa, din pacate nu s-a putut acest lucru si am stiut ca n-are rost sa jucam cand voi doar cresteati barbarele in spate. Mario, locul 1, saracul ii stateam sitter pe speciala 16, pe speciala 19 ii luau baietii satele cu full-urile in deplasare iar pe 73 a zis ca intra el, ca arata el mnk-ului ce inseamna sa joci si cand am ajuns langa el statea cu 3 ferme in mijlocul tribului:)))stii dupa continuarea ca v-am executat de nu mai stiati cum sa va banati mai repede.



Pentru baietii mei, incercati sa nu ii mai raspundeti mascotei. El oricum vorbeste in nume propriu, nici nu isi da seama de respectul pe care il au jucatori din conducerea Mnks si jucatori din conducerea Romei. Atat Roma cat si Mnk au demonstrat ca sunt 2 din cele mai bune triburi din comunitatea asta.

Cineva mi-a zis odata "Superioritatea absoluta presupune printre altele si modestia", dar tie pot sa-ti zic sincer ca nu reprezinti o provocare pentru noi dar in cazul in care vrei sa intri unde jucam noi sa stii ca tot batut si la margine o sa ajungi.

Spor celor ce joaca aici
 
Ultima editare:

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Ca o mica paranteza, ca vad ca se discuta aprins pe aici. Din intamplare, am activat pe L20 pe la inceputurile ei, si pot spune ca acea lume a fost castigata prin recrutari si fuziuni plus alte magarii. Numai bine!
 

Deleted User - 743788713

bhai gainiat unde ai jucat tu pe 3 si pe 5 baaahhh, ia zi ba ca sigur suferi de tine grav tatal al minciuni ce esti
cica el e motorul daca nu merge el nu merge nimic, atunci rroma si enix sunt degeaba acolo, bine ca ai aparut tu sa ii salvezi, dar la cum vorbesti pe aici o sa va fugareasca toate triburile pe harta multumita tie :))))))) mare achizitie a facut rroma cu tine
esti un afurisit care incearca sa faca lumea sa creada ca ai viata lu fracto, care o duce bine prin doha dar tu esti vai capu tau, daca pun poze din apartamentul tau te faci de ras, cu peretii aia cazuti si mizeria de acolo, la munca cu tine ca banii aia i ai cerut ca nu aveai bani de chirie florine, nu mai vraji lumea pe aici ca sa nu pun eu niste discutii pe colea
 

MariusBr97

member
Scor reacție
0
Nu
Ca o mica paranteza, ca vad ca se discuta aprins pe aici. Din intamplare, am activat pe L20 pe la inceputurile ei, si pot spune ca acea lume a fost castigata prin recrutari si fuziuni plus alte magarii. Numai bine!
nu știu pe ce l20 ai jucat tu, dar o lume nu se câștiga la început
 
Sus