Conținut recent de Jason.Statham

  1. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    Vezi ca iti bate lantu. ;) Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 596 Tabăra 2: 503 Diferență: 93 Statistici puse de colegul tau pe celalalt topic de razboi. Sau tu zici ca ati luat 600 si ati pastrat 93? Wow ce motiv de lauda. o_O
  2. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    M-am bucurat cand am vazut 3 pagini noi de comentarii, credeam ca-s pline de m3m3uri Lumea asta au facut organizat adminii pe noi si au luat mai multe sate ca ST si AAO la un loc
  3. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    Felicitari castigatorilor lumii. Au meritat pe deplin. Ca si in fotbal, si-au dorit mai mult victoria. :) Bafta pe viitor. Cat despre fosti playeri Roma care apar acum la final, sa se abtina ca implicarea in timpul jocului a fost 0. Este irelevant ce mai cred unii sau altii acum, motivele au...
  4. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    Vand platforma, al 2-lea proprietar. Accept ticket la rabla.
  5. Jason.Statham

    Discutii Libere L101 !

    Felicitari MNT pentru castigarea L101. Spor la facut steaguri.
  6. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    Vrem sa Joga Bonito si la event, @inno.
  7. Jason.Statham

    Razboi Mondial Lumea 100

    Nu te-am jignit, am facut o constatare. Care e reala prin prisma faptului ca nu ai fost atent la informatiile pe care le transmiti pe un forum public.
  8. Jason.Statham

    Razboi Mondial Lumea 100

    Cum sa vin ma ametitule din AAO in Roma, in conditiile in care joc in Roma de 6-7 ani?!
  9. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    Spui redemption/oblivion si tragi apa. ;)
  10. Jason.Statham

    Discutii libere L100 !

    @alex02dsa salut, ne ajuti te rog cu hartile online?
  11. Jason.Statham

    Discutii Libere L98

    Scuza-ma ca am ocazia sa iti dau feedback real din joc, pe timpul meu. Cat tupeu am. Am impresia ca noi nu facem nota discordanta la mai nimic, atitudinea voastra cu privire la orice gen de feedback sau discutii constructive, e sa luati pe NU in brate si sa ne ziceti "descurcati-va". Sunt si eu...
  12. Jason.Statham

    Discutii Libere L93

    Cea mai mare mizerie inventata vreodata pe jocul asta. Doamne si fereste ce decizii complet aiurea se iau.
  13. Jason.Statham

    Discutii Libere L98

    "Bug-ul" cu steagurile care nu se mai primesc in urma realizarilor pe lumi > 6 luni, cu razboaie active, cand il rezolvati?
  14. Jason.Statham

    Discutii Libere L93

    La ce succes a avut azi xeler la organizat, il poate inlocui pe n00bster ca organizator de atac cu brio.
  15. Jason.Statham

    Războiul final L93

    Salut, Ar fi fain sa vedem si cum evolueaza harta din cand in cand. Am vazut ca puneai dincolo harti. Le pui aici? Ar fi util.
Sus