Discutii libere L100 !

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
ai bagat bine splituri, de ti-am luat aproape toate satele in 24 de ore dupa ce a inceput sa delirezi pe forum =))
hai ca ti le iau si pe alea 2 pe care le mai ai, desi as prefera sa le mai cresti putin...
Ai luat ca ti-a dat capri sos-urile de le trimiteam la Crocodile. De aia ai luat, altfel nici tu nu luai nimic. Si nu ai atacat singur, ai atacat în haita cu valetii tai.
Dacă observi rapoartele nici nu m-am mai aparat dupa ce am pierdut cele 2 sate din cauza unui parsiv ca tine.
Dacă nu ai remarcat tu, poate remarca stou ca 100 de rapoarte le-am trimis și lui sa știe unde ai satele de atac și ce trupe ai. Rapoarte sunt mai multe din noaptea aceea.
Asa cum am mai spus pe extern, am intrat aici cu gândul sa execut Roma. Dacă ai insistat sa fim camarazi de arme, alta opțiune mai buna nu aveam deși te-am mirosit din primele mesaje ce fel de om esti.
Bine ca ai demonstrat acum și nu am pierdut mai mult timp ca asa îl făcusei pe leu sa lupte alaturi de tine pana la capat.
Eu nu am intrat pe lumea asta cu speranta ca-mi fac adminii monumente sa raman cu ele. Am intrat singur, voi iesi singur. Macar un om sa-l fi remarcat ca omenia nu costa nimic.
:)
 
Ultima editare:

Deleted User - 743845308

Pentru o viata sanatoasa este obligatoriu sa nu treaca o zi din viata fara sa razi! Cu acest forum plin de eroi si antieroi, prinzi garantat suta de ani sanatosi! :))
 

PLOWMAN

member
Scor reacție
0
1707743947218.png

Leule te cauta Romeo sa ti-l dea pe Vandam
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Eu ti-am dat cârlanul tie, leule, ca am vazut ca-ti place.
mai vrei sa-ti dau iar cârlanul ?
Tu ai grija acolo cu Enyx88 ce faci, sa nu iesi din cuvantul lui. Te poti juca acolo cu toți armăsarii, pune-ti si tu un avatar mai sexi decat al lui CAPRI. :)
 
Ultima editare:
Scor reacție
1
Nu ii de mirare de ce nu mai foloseste nimeni forumul extern.

Pe harta ne mai spune cineva cum se desfasoara razboaiele? Din ce observ pana acum toate triburile au cel putin doua granite pe care se razboiesc, ceea ce face lumea mai interesanta zic eu.
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Nu ii de mirare de ce nu mai foloseste nimeni forumul extern.

Pe harta ne mai spune cineva cum se desfasoara razboaiele? Din ce observ pana acum toate triburile au cel putin doua granite pe care se razboiesc, ceea ce face lumea mai interesanta zic eu.
Eu va dăruiesc înapoi doar ce ati dăruit. Nu-i vina mea că, voi vreti doar latura întunecată.
Cum exista în întuneric un pic de lumină asa exista și în lumină întuneric. Voi știți ce vreți sa descoperiți. :)
 

PLOWMAN

member
Scor reacție
0
Eu va dăruiesc înapoi doar ce ati dăruit. Nu-i vina mea că, voi vreti doar latura întunecată.
Cum exista în întuneric un pic de lumină asa exista și în lumină întuneric. Voi știți ce vreți sa descoperiți. :)
Am gresit si eu dar cine nu greseste, ai gresit si tu greseala se plateste.
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
y2UV2bI.png
Merci pt harta :) !
Nu ii de mirare de ce nu mai foloseste nimeni forumul extern.

Pe harta ne mai spune cineva cum se desfasoara razboaiele? Din ce observ pana acum toate triburile au cel putin doua granite pe care se razboiesc, ceea ce face lumea mai interesanta zic eu.

Buna observatie. Cam despre asta ar trebui sa se discute pe forumul extern. E o lume disputata, cum se si anunta.
 
Scor reacție
0
Ce trist e sa fi in pielea lu hardy..pana si aliatii pleaca de pe K. Centaury fra nu ti place cu hardy in echipa?
Trist ca n o sa castige echipa tepelor, as fi fost curios de pretul locurilor finale pe partea ex ram, mai ales cu adaosul de 10% pt stou..ca vad ca i place sa se asocieze cu negustori d astia online.
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Ce trist e sa fi in pielea lu hardy..pana si aliatii pleaca de pe K. Centaury fra nu ti place cu hardy in echipa?
Trist ca n o sa castige echipa tepelor, as fi fost curios de pretul locurilor finale pe partea ex ram, mai ales cu adaosul de 10% pt stou..ca vad ca i place sa se asocieze cu negustori d astia online.
Nu înțeleg de ce mă bagi pe mine în discuții. Îmi dai mesaje pe joc, vorbești despre mine pe extern … Chiar nu te poți limita la alte persoane?
 
Scor reacție
0
Nu înțeleg de ce mă bagi pe mine în discuții. Îmi dai mesaje pe joc, vorbești despre mine pe extern … Chiar nu te poți limita la alte persoane?
nu am vorbit despre tine man..te am intrebat direct..e normal sa ma amuze situatia, din prisma lui hardy..pe tine te inteleg ca nu joci cu gunoiu ala;)
 
Sus