Discutii libere L100 !

Scor reacție
1
Mai jos avem statistici de la majoritatea razboaielor de pe harta. Daca unele le-am scapat, imi cer scuze acelor triburi.
Momentan alianta Roma + Legen stau mai bine in statistici dar cu siguranta si celelalte triburi vor ridica nivelul in curand.
AAO sunt trib nou format prin fuziunea ambelor triburi ce se regaseau in sud vest. Va dura putin pana se vor omogeniza si vor mai scapa de academii.

Roma, dupa cum mi-a demonstrat si mie personal pe 90, stie de ce a intrat si stie ce are de facut.

BMB pleaca cu sansa a doua in confruntarea cu Legen dar sunt sigur ca se mai pot intampla multe acolo si cu siguranta nu e jucat.

Razboaiele sper sa fie mai lungi pe aceasta lume si sa nu fie abandonate odata cu iesirea lumii 101.

Pe lumi ca astea atat jucatorii cat si conducatorii de triburi pot arata cu adevarat ce stiu.


S.T. F vs Roma F


Parte 1:
Triburi: S.T., S.T.., S.T..., S.T.C, S.T.S
Parte 2:
Triburi: Roma, R-EBUT, R-AUG, R-MCDN, R-SCYT

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,722
Tabăra 2: 2,609
Diferență: 887

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
38
Tabăra 2: 50
Diferență: 12

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
1,942,747
Tabăra 2: 2,761,282
Diferență: 818,535

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
149,106
Tabăra 2: 181,282
Diferență: 32,176

chart




S.T. F vs FIIND!


Parte 1:
Triburi: S.T., S.T.., S.T..., S.T.C, S.T.S
Parte 2:
Triburi: FIIND!

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,722
Tabăra 2: 235
Diferență: 1,487

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
40
Tabăra 2: 14
Diferență: 26

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
1,942,747
Tabăra 2: 255,089
Diferență: 1,687,658

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
144,441
Tabăra 2: 45,240
Diferență: 99,201

chart




-AAO- F vs Roma F


Parte 1:
Triburi: -AAO-, -AAO4-, AAO 1, AAO 2, AAO 3, AAO 4, AAO 5, AAO 6, Aao 7
Parte 2:
Triburi: Roma, R-EBUT, R-AUG, R-MCDN, R-SCYT

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,641
Tabăra 2: 2,608
Diferență: 967

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
8
Tabăra 2: 66
Diferență: 58

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
1,958,145
Tabăra 2: 2,757,933
Diferență: 799,788

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
16,968
Tabăra 2: 200,173
Diferență: 183,205

chart




S.T. F vs Legen F


Parte 1:
Triburi: S.T., S.T.., S.T..., S.T.C, S.T.S
Parte 2:
Triburi: LEGEN., LEGEN-, LEGEN,, LEGEN!, LEGEN=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
1,722
Tabăra 2: 964
Diferență: 758

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
13
Tabăra 2: 32
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
1,942,747
Tabăra 2: 1,604,372
Diferență: 338,375

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
30,846
Tabăra 2: 83,733
Diferență: 52,887

chart





BMB F. vs Legen F


Parte 1:
Triburi: BMB, BMB A, BMB C
Parte 2:
Triburi: LEGEN., LEGEN-, LEGEN,, LEGEN!, LEGEN=

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
575
Tabăra 2: 964
Diferență: 389

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
23
Tabăra 2: 101
Diferență: 78

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
728,329
Tabăra 2: 1,604,372
Diferență: 876,043

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
69,466
Tabăra 2: 389,464
Diferență: 319,998

chart


 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pentru astia buni care au fost carati de altii prin razboaie ori ale caror singure realizari sunt cele unde s-au batut si au castigat cu triburi de duzina sau fara prea mare experienta, care au avut cam singura sansa sa ma atace cu ceva cand din motive personale a trebuit sa renunt la L90, lume care prin definitie m-a facut sa renunt la joc, si mi-am asumat orice lucru spus sau scris pe aici. Ori ca am dat inceput nou cand aveam 700 puncte si in 12 h aveam sat deja de 6k…aveti si voi mare lucru cu care sa va laudati.

Fiindca aveti sifon si stiti ca joc pe Puiu4, intr-o seara mi-a scris si m-a intrebat daca as vrea sa joc la el, stiind ca eu pe contul meu deja mi-am dat catre colegi o parte din steaguri si chiar si pp-urile de le mai aveam, am decis ca joc la el doar cand am vazut ca se afla langa acest mare jucator Vndhl, ca nu stateam acum sa cer steagurile cat joc. Pentru mine a fost ocazia perfecta sa vad ce joaca razboinicul asta gard in gard de ia ban ca el lanseaza cu multi tab si se da curat. Zis si facut, restul e istorie si o sa vedem in continuare pe harta.

Legat de crescatorul de barbare suprem de 1.60 cm Divino. Ti-am fost sitter pe 73 si am vazut ce joci.

Ne-am batut pe 79 aproape gard in gard, unde ai facut alianta cu tot ce se putea, ai luat bataie, erai pe sittere din NOM si ai pierdut sate ca un incepator.

Pe 90 n-am putut onora invitatia, poti considera ca ai o victorie fata de mine daca asa te crezi jucator, ca am dat eu inceput nou doar ca sa imi aleg o pozitie care consideram ca e mai buna pentru mine. Mare realizare. Ai facut alianta cu tot ce se putea, aveati 3k vs 1k, ai luat bataie ca ultimul incepator. Stim, erati doar o mana de oameni bla bla bla, pe extern da bine asta, pe harta stiu restul de colegi cate maini de oameni erati, cam 3 k.

Pe 100, parca e un deja vu…doar ca acum cu toata echipa ta. Intri, cresti barbare, faci alianta cu tot ce poti…oare care o sa fie desfasurarea?

Am acceptat sa joc la Puiu special pentru tine si Vndhl, din aprilie timpul o sa imi fie foarte limitat, sper sa nu mi-l irositi degeaba pana atunci. Apropo, e curios cum nu se inchide nu stiu ce lume cu BMB doar de frica sa nu va lase la greu aici, oare sa fie alt deja vu ca pe 88?

In alta ordine de idei, am schimbat multe mesaje cu Ioan Botezatorul de pe contul lui Puiu4, si mi-a zis de ce nu vrea sa joace in Roma, si n-o sa-ti zic eu de ce, intreaba-l daca ai curaj, dar nici nu mai umblati cu prostii ca joaca prin Roma.

Cand am renuntat am invatat un lucru, multi jucatori pe extern, putini pe harta. Acum ca nici nu mai am functie de conducere sa ma enervez pt ca x sau y nu lanseaza la organizate, cum probabil ai observat, am venit pe langa tine, o sa ne vedem curand pe harta, si fiind in echipa completa si tu si noi, iti urez sincer sa nu faci un 3-0 vs Roma ca e deja a 3-a lume pe care o pierzi din pozitia asta de 3k-uri.

Da, scuze sunt, dar nu e problema noastra cum v-ati jucat diplomatia. Ca legend sigur era o partida mai buna ca AAO, oare de ce nu i-ati abordat?

N-am o problema daca e sa pierdem aici, ca lumea e inca la inceput si foarte disputata, aveti sansa voi astia buni sa-mi aratati ce stiti pe jocul asta, cand nu sunteti carati de altii.

Cel mai bun sa castige. Este singura urare si mesaj pe care consider ca-l merita astia de i-am tinut minte ca m-au provocat.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Opriți puțin cearta și dați-i un pahar cu apă bombardierului Cont blocat, c-a luat-o razna și vrea să cucerească toate barbarele de pe K. Tactică desăvârșită, pricepere și multi bani la mijloc. Ce bună era Fifa '08. ‍
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Fiind 14 februarie Oblivion se preface pe contul lui Gabi922 ca este o doamna blonda, leoaica tânără și iubitoare.
Pe aceasta Gabi922 a recomandat-o Watcher ca este disponibila. Vedeți cum se tine un imperiu? Cu iubire!
Numai ca am analizat și joaca de pe lumea 1 matusica. Pai eu chiar sunt tânăr și bestial.:)
Dacă ar fi sa iert o inamica, aceea ar fi maram :)
 
Scor reacție
0
Fiind 14 februarie Oblivion se preface pe contul lui Gabi922 ca este o doamna blonda, leoaica tânără și iubitoare.
Pe aceasta Gabi922 a recomandat-o Watcher ca este disponibila. Vedeți cum se tine un imperiu? Cu iubire!
Numai ca am analizat și joaca de pe lumea 1 matusica. Pai eu chiar sunt tânăr și bestial.:)
Dacă ar fi sa iert o inamica, aceea ar fi maram :)
Ce sa fac mai leutule daca nu stii sa vorbesti cu o doamna..apai vrei sa fac eu toata treaba, tu sa iei doar prada? E vina mea ca nu te pricepi la leoaice?
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Ce sa fac mai leutule daca nu stii sa vorbesti cu o doamna..apai vrei sa fac eu toata treaba, tu sa iei doar prada? E vina mea ca nu te pricepi la leoaice?
Asa cum ti-am spus de la inceput. Mie-mi plac brunetele, negre unde trebuie si o poți pastra ptr. tine sau pentru voi.
Tu fiind dolofan, ea în etate. Sa fiți intr-un ceas bun, din acela cu cuc.
:)
 
Ultima editare:

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Pentru astia buni care au fost carati de altii prin razboaie ori ale caror singure realizari sunt cele unde s-au batut si au castigat cu triburi de duzina sau fara prea mare experienta, care au avut cam singura sansa sa ma atace cu ceva cand din motive personale a trebuit sa renunt la L90, lume care prin definitie m-a facut sa renunt la joc, si mi-am asumat orice lucru spus sau scris pe aici. Ori ca am dat inceput nou cand aveam 700 puncte si in 12 h aveam sat deja de 6k…aveti si voi mare lucru cu care sa va laudati.

Fiindca aveti sifon si stiti ca joc pe Puiu4, intr-o seara mi-a scris si m-a intrebat daca as vrea sa joc la el, stiind ca eu pe contul meu deja mi-am dat catre colegi o parte din steaguri si chiar si pp-urile de le mai aveam, am decis ca joc la el doar cand am vazut ca se afla langa acest mare jucator Vndhl, ca nu stateam acum sa cer steagurile cat joc. Pentru mine a fost ocazia perfecta sa vad ce joaca razboinicul asta gard in gard de ia ban ca el lanseaza cu multi tab si se da curat. Zis si facut, restul e istorie si o sa vedem in continuare pe harta.

Legat de crescatorul de barbare suprem de 1.60 cm Divino. Ti-am fost sitter pe 73 si am vazut ce joci.

Ne-am batut pe 79 aproape gard in gard, unde ai facut alianta cu tot ce se putea, ai luat bataie, erai pe sittere din NOM si ai pierdut sate ca un incepator.

Pe 90 n-am putut onora invitatia, poti considera ca ai o victorie fata de mine daca asa te crezi jucator, ca am dat eu inceput nou doar ca sa imi aleg o pozitie care consideram ca e mai buna pentru mine. Mare realizare. Ai facut alianta cu tot ce se putea, aveati 3k vs 1k, ai luat bataie ca ultimul incepator. Stim, erati doar o mana de oameni bla bla bla, pe extern da bine asta, pe harta stiu restul de colegi cate maini de oameni erati, cam 3 k.

Pe 100, parca e un deja vu…doar ca acum cu toata echipa ta. Intri, cresti barbare, faci alianta cu tot ce poti…oare care o sa fie desfasurarea?

Am acceptat sa joc la Puiu special pentru tine si Vndhl, din aprilie timpul o sa imi fie foarte limitat, sper sa nu mi-l irositi degeaba pana atunci. Apropo, e curios cum nu se inchide nu stiu ce lume cu BMB doar de frica sa nu va lase la greu aici, oare sa fie alt deja vu ca pe 88?

In alta ordine de idei, am schimbat multe mesaje cu Ioan Botezatorul de pe contul lui Puiu4, si mi-a zis de ce nu vrea sa joace in Roma, si n-o sa-ti zic eu de ce, intreaba-l daca ai curaj, dar nici nu mai umblati cu prostii ca joaca prin Roma.

Cand am renuntat am invatat un lucru, multi jucatori pe extern, putini pe harta. Acum ca nici nu mai am functie de conducere sa ma enervez pt ca x sau y nu lanseaza la organizate, cum probabil ai observat, am venit pe langa tine, o sa ne vedem curand pe harta, si fiind in echipa completa si tu si noi, iti urez sincer sa nu faci un 3-0 vs Roma ca e deja a 3-a lume pe care o pierzi din pozitia asta de 3k-uri.

Da, scuze sunt, dar nu e problema noastra cum v-ati jucat diplomatia. Ca legend sigur era o partida mai buna ca AAO, oare de ce nu i-ati abordat?

N-am o problema daca e sa pierdem aici, ca lumea e inca la inceput si foarte disputata, aveti sansa voi astia buni sa-mi aratati ce stiti pe jocul asta, cand nu sunteti carati de altii.

Cel mai bun sa castige. Este singura urare si mesaj pe care consider ca-l merita astia de i-am tinut minte ca m-au provocat.


Bine ca nu a jucat serios Lady Mony, varsatoarea, sa te trimita la margine. Si eu sa te concediez pentru trădare, marele conducător. Sa stai ascuns :)
 
Ultima editare:

H I G H M A N

member
Scor reacție
0
ESTI UNICUL GANDAC SOBOLAN INCA NU AI AJUNS LA NIVELUL ALA RAMAI LA SOARECE DE TOMBERON ... iar eu ma multumesc sa fiu sobolan ca sa fac pisu pe gunoaie ca tine :))))))))))))))))))
Te- ai oficat ca v-am dat backstab si ati dat toti ca ultimi retardati pe mine cu toate fulurile si v-ti spart toti ca ultimi noobi si nu ati putut sa mi luati un sat, marsh drequ de aici, v-ati aliat tot K- u si ati facut fuziune cu Hools, dupa alianta cu ST sau academie ce draqu sunteti, ca sa da-ti toti pe ROMA, iesi dreq u de slab ca ai 5 sate pe lumea asta, credeam ca ai iesit la pensie...
 
Ultima editare:
Sus