Conținut recent de Last Pharaoh

  1. Last Pharaoh

    Propuneri setari L101

    - Depozit premium: NU (ca pe 98) - Turn : Da - Biserica : NU sau fara turn si biserica
  2. Last Pharaoh

    Moderatorii va raspund (discutii libere)

    cand apare urmatoarea lume casual ?
  3. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    Parte 1: Triburi: Wind, Green, Grey, Red Parte 2: Triburi: AM, FOA-C Timeframe: 08/02/2019 00:00:00la08/02/2019 23:59:00 Cuceriri totale: Tabăra 1: 61 Tabăra 2: 33 Diferență: 28 Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 37 Tabăra 2: 3 Diferență: 34 Numărul total de...
  4. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    da.. http://prntscr.com/miih11
  5. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    a spus omul pararea lui despre tine..e jalnica :)) cica ne-am rugat noi de foa ? =))))) buna asta :)))))))
  6. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    http://prntscr.com/migx0b mai merg pp-urile ? =))))))))))))
  7. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    ciocul mic cap de bivol
  8. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    zise 2peleu si mai lua o gura de fân :))) altceva ? mai adu-ti aminte de vreo lume sa te mai bagi in seama cu mine :)
  9. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    te-ai bagat si tu ca musca in c..r la cal...dupa ce ca esti sti tu cum... mai si semnalizezi..atat de nob esti de nu mai vezi poza de profil =))) doamnee..dar voi astia din braila pe ce planeta sunteti ? poza mea nu o vad toti necalificatii :))
  10. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    tocmai, tu esti in lumea ta .. sau in lumile tale cum vrei tu sa le spui :)) esti un noob care a tradat si si-a vandut contul si mai ai curaj sa mai iesi pe extern ? si stai linistit ca in DT este organizare nu ca in gentle..cel mai dezorganizat trib in care am jucat vreodata. numai gura de voi...
  11. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    =)) ma bucur ca totusi stai si admiri cum luam satele =))) ce ma daca nu am stat sitter inseamna ca nu stiu sa joc ? =))) asa ceva nu am mai vazut...normal ca ceream deff daca eram atacat..tu nu aveai cum sa fi atacat ca doar nu ar fi dat green atacuri in mijlocul tribului...eu am fost pentru ca...
  12. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    de ce ? iti este rusine cu statistica aia ? ca voi ati luat 1 sat la toate organizatele care le-ati dat pana acum ?
  13. Last Pharaoh

    Discutii libere L67 !

    what ? te simti ? am zis ceva de tine ?
Sus