Discutii libere L67 !

Alex2peu

member
Scor reacție
9
de ce ? iti este rusine cu statistica aia ? ca voi ati luat 1 sat la toate organizatele care le-ati dat pana acum ?
Te faci de ras, faci pe altii noobi dar tu n-ai stat pe vreun sitter sa aperi, cat ai stat la caldura in Wanted. Doar plangeai dupa def. Dar nah, lasa ca esti mare jucator acum. Vezi ca ai setat platforma gresit.
GN, Vin cu botezu! (558|540) , K55 Vin cu botezu! (558|540) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:533 Ioan Botezatorul
attack.png
001 satul lui Last Pharaoh (555|537) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:536 Last Pharaoh
attack.png
GN, Vin cu botezu! (558|540) , K55 Vin cu botezu! (558|540) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:633 Ioan Botezatorul
attack.png
001 satul lui Last Pharaoh (555|537) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:636 Last Pharaoh
attack.png
GN, Vin cu botezu! (558|540) , K55 Vin cu botezu! (558|540) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:733 Ioan Botezatorul
attack.png
001 satul lui Last Pharaoh (555|537) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:736 Last Pharaoh
attack.png
GN, Vin cu botezu! (558|540) , K55 Vin cu botezu! (558|540) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:833 Ioan Botezatorul
attack.png
001 satul lui Last Pharaoh (555|537) K55 --> Ora de sosire: feb 08, 2019 15:05:40:836 Last Pharaoh

Nici pe 60 nu te-am vazut sa misti ceva. Mai stii cand imi spuneai ca tu il asculti pe goloie si dai stergere? Dar la 2 ore distanta spuneai ca tu daca aveai cont ca al meu nu dadeai stergere :D.
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
=))
ma bucur ca totusi stai si admiri cum luam satele =)))
ce ma daca nu am stat sitter inseamna ca nu stiu sa joc ? =))) asa ceva nu am mai vazut...normal ca ceream deff daca eram atacat..tu nu aveai cum sa fi atacat ca doar nu ar fi dat green atacuri in mijlocul tribului...eu am fost pentru ca m-am dus pe bonusuri langa ei le-am crescut..am mai luat si 2-3 sate pe langa...in schimb tu ? ce ai facut ? nici sa imi trimiti deff sa tin satele alea nu ai fost in stare..trebuia sa ma rog de voi intruna sa pot acoperi macar 2 sate ..nici alea nu erati in stare sa fie blindate...cand dadeam mesaj la stamatescu citea dupa 2 zile si nici nu raspundea..

ce legatura acum 60 ? ce legatura are cand am zis ca dau stergere si dupaia ca nu mai dau ? ..chestia aia ca daca aveam si eu cont mai mare nu dadeam stergere nu cred ca am zis...sau daca am zis am zis doar sa ma scap de voi care spuneati sa las contul in dk..
decat ca tine sa ma vand mai bine stergere...nici in halul ala n-am ajuns sa ma vand.

asa ca te rog nu mai veni la mine cu afirmatii de pe alte lumi..eu n-am adus in discutie alte lumi...sau nu sti cu ce sa te mai bagi in seama...
 

DeletedUser46527

M-am uitat si mai jos braila si tot interne si barbari am vazut :))
 

DeletedUser46527

noi nu avem interne ;) din cate se vede suntem cativa membri care va scot jocul din cap ;) deci nu ai fost in stare sa imi arati ce sate ai luat tu de la jucatori activi :))) felicitari acum esti oficial un 0.
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
=))
ma bucur ca totusi stai si admiri cum luam satele =)))
ce ma daca nu am stat sitter inseamna ca nu stiu sa joc ? =))) asa ceva nu am mai vazut...normal ca ceream deff daca eram atacat..tu nu aveai cum sa fi atacat ca doar nu ar fi dat green atacuri in mijlocul tribului...eu am fost pentru ca m-am dus pe bonusuri langa ei le-am crescut..am mai luat si 2-3 sate pe langa...in schimb tu ? ce ai facut ? nici sa imi trimiti deff sa tin satele alea nu ai fost in stare..trebuia sa ma rog de voi intruna sa pot acoperi macar 2 sate ..nici alea nu erati in stare sa fie blindate...cand dadeam mesaj la stamatescu citea dupa 2 zile si nici nu raspundea..

ce legatura acum 60 ? ce legatura are cand am zis ca dau stergere si dupaia ca nu mai dau ? ..chestia aia ca daca aveam si eu cont mai mare nu dadeam stergere nu cred ca am zis...sau daca am zis am zis doar sa ma scap de voi care spuneati sa las contul in dk..
decat ca tine sa ma vand mai bine stergere...nici in halul ala n-am ajuns sa ma vand.

asa ca te rog nu mai veni la mine cu afirmatii de pe alte lumi..eu n-am adus in discutie alte lumi...sau nu sti cu ce sa te mai bagi in seama...
Ok ramai in lumea ta...te-au spalat aia pe creier vad :)) Aduc in discutie 60 pentru ca si acolo ai jucat cu DT si la fel, plangeai dupa def, doar ca acolo era goloie sa te franeze cand aberai. Eu sa iti trimit ? da tie ti se pare ca eu sunt suportul tau ? :)))) Tu traiesti in lumea ta, tu crezi ca doar tu aveai nevoie de def.
 
Ultima editare:

Alex2peu

member
Scor reacție
9
noi nu avem interne ;) din cate se vede suntem cativa membri care va scot jocul din cap ;) deci nu ai fost in stare sa imi arati ce sate ai luat tu de la jucatori activi :))) felicitari acum esti oficial un 0.
Ce tot comentezi ma noobule...il faci de rusine pe Evo sincer...El e singurul care chiar joaca la voi...of of, cainii latra ursul trece.
 

DeletedUser49158

noi nu avem interne ;) din cate se vede suntem cativa membri care va scot jocul din cap ;) deci nu ai fost in stare sa imi arati ce sate ai luat tu de la jucatori activi :))) felicitari acum esti oficial un 0.

Iulian pe tine te bat cu monitorul stins,doar ciumac și evo joaca bine de la voi in rest va bat ca pe covoare
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
În Brăila e mai frumos ca in Roma,dar tu unde stai? Sau nu spui? Că iar intra băieții peste tine in casa și ești sub pat:))))
Daca intra careva peste mine in casa, te asigur ca nu mai apuca sa scrie pe forum. Am spus de N-ori, si am dat si o zona concreta celor din RS, dar iti spun si tie; Bucuresti in mare parte, uneori sunt plecat din tara, dar daca vrei sa intri peste mine, scrie-mi in privat si iti dau adresa, sa te vad daca ai corcoduse sa intri peste mine :D
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Ok ramai in lumea ta...te-au spalat aia pe creier vad :)) Aduc in discutie 60 pentru ca si acolo ai jucat cu DT si la fel, plangeai dupa def, doar ca acolo era goloie sa te franeze cand aberai. Eu sa iti trimit eu? da tie ti se pare ca eu sunt supotul tau ? :)))) Tu traiesti in lumea ta, tu crezi ca doar tu aveai nevoie de def.

tocmai, tu esti in lumea ta .. sau in lumile tale cum vrei tu sa le spui :))
esti un noob care a tradat si si-a vandut contul si mai ai curaj sa mai iesi pe extern ?
si stai linistit ca in DT este organizare nu ca in gentle..cel mai dezorganizat trib in care am jucat vreodata.
numai gura de voi astia marii jucatori care va dati in barci si voi ati luat 1 sat de la noi de cand v-ati facut tribul, si noi am luat 30 in nici o zi =))
mari jucatori ..trib tare gentle astia..
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cică erai sub cadă când ți-au bătut la usa :))))))))))
Ce-ti place sa mananci ce nu trebuie.

La usa mea n-a batut nimeni din RS; daca asa ti-au zis si tu ai crezut, e clar cat de capabil esti =]]]

Oricum m-am convins eu de ce poate RS :]] Gibilan abia asteapta sa dea de mine, si desi multi de pe acolo au nr meu unul nu ma suna sa-mi spuna: Ba, hai sa ne vedem ;]
 
Sus