Discutii libere L67 !

DeletedUser49158

tocmai, tu esti in lumea ta .. sau in lumile tale cum vrei tu sa le spui :))
esti un noob care a tradat si si-a vandut contul si mai ai curaj sa mai iesi pe extern ?
si stai linistit ca in DT este organizare nu ca in gentle..cel mai dezorganizat trib in care am jucat vreodata.
numai gura de voi astia marii jucatori care va dati in barci si voi ati luat 1 sat de la noi de cand v-ati facut tribul, si noi am luat 30 in nici o zi =))
mari jucatori ..trib tare gentle astia..

Taci mă că nici poza la profil pe wapp n-ai urâtule:)) va e rușine cu mecla voastra taci că ti dau botezu și te fac a doua gâscă a mea după dsa
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cica erai in dulap când au ajuns la tine :))))))
Eram da :D
Ma uitam ce bataie ai luat pe 60-64 si cum ai castigat 53, nu de alta, dar mi-era mie rusine sa dau ochii cu alta lume cand am vazut cat de bun esti :D

Am inteles ca nu mai porti tricouri verzi sau cu imprimeuri care contin culoarea verde, ceva traume din copilarie aparent...
 

DeletedUser49158

Eram da :D
Ma uitam ce bataie ai luat pe 60-64 si cum ai castigat 53, nu de alta, dar mi-era mie rusine sa dau ochii cu alta lume cand am vazut cat de bun esti :D

Am inteles ca nu mai porti tricouri verzi sau cu imprimeuri care contin culoarea verde, ceva traume din copilarie aparent...

Pe 60 am jucat în dt după am cedat satele esti bufonul forumului :)) da i drumul pe forum pe 64 unde joci,nu te vad pe hartă pe aici
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Taci mă că nici poza la profil pe wapp n-ai urâtule:)) va e rușine cu mecla voastra taci că ti dau botezu și te fac a doua gâscă a mea după dsa

te-ai bagat si tu ca musca in c..r la cal...dupa ce ca esti sti tu cum... mai si semnalizezi..atat de nob esti de nu mai vezi poza de profil =))) doamnee..dar voi astia din braila pe ce planeta sunteti ?
poza mea nu o vad toti necalificatii :))
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
tocmai, tu esti in lumea ta .. sau in lumile tale cum vrei tu sa le spui :))
esti un noob care a tradat si si-a vandut contul si mai ai curaj sa mai iesi pe extern ?
si stai linistit ca in DT este organizare nu ca in gentle..cel mai dezorganizat trib in care am jucat vreodata.
numai gura de voi astia marii jucatori care va dati in barci si voi ati luat 1 sat de la noi de cand v-ati facut tribul, si noi am luat 30 in nici o zi =))
mari jucatori ..trib tare gentle astia..
Stai linistit ca vin peste tine imediat...vezi plangi la chinezu sa iti faca update la platforma...ca o sa ai nevoie.
Esti cam paralel cam peste tot pe unde ai jucat/joci. Oricum degeaba incerci sa aberezi cu vandutul contului, toata lumea stie ca n-am vandut nimic, chiar si cei din DK stiu asta.
 

DeletedUser49158

te-ai bagat si tu ca musca in c..r la cal...dupa ce ca esti sti tu cum... mai si semnalizezi..atat de nob esti de nu mai vezi poza de profil =))) doamnee..dar voi astia din braila pe ce planeta sunteti ?
poza mea nu o vad toti necalificatii :))

Ești mai frumos fara cap
 

DeletedUser49158

Am inteles ca e ruda cu tine, n-a intrat, a dorit sa intre, dar nu stia cum se deschide usa...si dupa cand a vazut paznicul, care era imbracat in green, a luat-o la fuga :D

Ai auzit prost,daca și tu mai ai paznic înseamnă că ciumac a slabit :)))
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
Stai linistit ca vin peste tine imediat...vezi plangi la chinezu sa iti faca update la platforma...ca o sa ai nevoie.
Esti cam paralel cam peste tot pe unde ai jucat/joci. Oricum degeaba incerci sa aberezi cu vandutul contului, toata lumea stie ca n-am vandut nimic, chiar si cei din DK stiu asta.
zise 2peleu si mai lua o gura de fân :)))
altceva ? mai adu-ti aminte de vreo lume sa te mai bagi in seama cu mine :)
 

DeletedUser49158

zise 2peleu si mai lua o gura de fân :)))
altceva ? mai adu-ti aminte de vreo lume sa te mai bagi in seama cu mine :)

Ba noname ți am zis odată să taci ? Tu vorbesti doar când îți dau eu voie,ți am zis că de azi ești gasca mea după dsa
 

DeletedUser49158

va amuzati de ce a spus un noob :))) pune si mesajele in care ne spuneati sa intram cu voi sa va ajutam cu foa :)))
va aliati cu hades ? dar pacat ca e la firma :)) asteapta sa ii creasca mustata sa semene cu dragnea si dupa intra pe joc :))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
cum o fi sa te bage FOA la interne? intreb pentru un prieten
Si care-i problema? Puteam sa tac linistit si sa accept arogantele de 2 bani ale voastre, dar cand va ziceam direct unele chestii sareati ca din arc.

Si scama nu a fost in stare sa suporte si de asta m-a concediat; care-i rusinea in a nu permite cuiva sa te ia de sus? Aaa, stai, ca tu esti ala bun de cerea sitter la organizate? =]] (intreb pt un prieten ) nu de l67 vorbesc, stii tu, united chestii trestii.

Hai, las-o moale.
 

Last Pharaoh

member
Scor reacție
0
va amuzati de ce a spus un noob :))) pune si mesajele in care ne spuneati sa intram cu voi sa va ajutam cu foa :)))
va aliati cu hades ? dar pacat ca e la firma :)) asteapta sa ii creasca mustata sa semene cu dragnea si dupa intra pe joc :))

a spus omul pararea lui despre tine..e jalnica :))
cica ne-am rugat noi de foa ? =))))) buna asta :)))))))
 

SunDance12

member
Scor reacție
0
esti atat de imbecil, ca daca stai sa te uiti, pe statistici, eu n am avut un organizat pe mine pe nici o lume jucata:) te poti uita la statistica, sunt undeva prin neant la aparatori:)) dar creierasul ala al tau e slabut, atata poate...nu stiu de ce ma cobor la nivelul tau, prostia mea...scuze.
 
Sus