Conținut recent de rmazizou

  1. rmazizou

    Gazeta tribala

    Scripturile nu fac chestii imposibile, le fac doar mai facile, cu mai putin efort. Atacuri in aceleasi ms sau ca in cazul de fata la gap-ul serverului se pot da si fara scripturi, implica doar mai mult efort. Ca cel mai probabil in multe cazuri se folosesc alte metode mai mult sau mai putin...
  2. rmazizou

    Gazeta tribala

    Nu are acelasi impact ca si albastru dar e o imbunatatire si caps lock.
  3. rmazizou

    Gazeta tribala

    Eu nu joc pe lumea 85. Esti novice si pe forum daca nu ti-ai dat seama la ce m-am referit dar e bine ca ai inceput in forta, vad potential.;)
  4. rmazizou

    Gazeta tribala

    Nu ai credibilitate daca nu scrii cu albastru :rolleyes:
  5. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Nu te-ai saturat sa vorbesti aiurea? Nu exista nici un trib aliat cu toata harta. Sunt 2 mari tabere care impart aproximativ in jumatate harta. Cat despre ultima remarca, e usor sa ai mai multi inamici invinsi decat puncte cand ai fost innobilat, asta nu te face si bun. Daca tie iti place sa...
  6. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Eu nu am nici o impresie. Am zis un adevar. Am vorbit la modul general nu am zis ca sunt eu bun. Sunt slab, incerc sa invat si eu triburi nu vreau sa demonstrez nimic. Daca e atat de important pentru tine sa demonstrezi cat esti de bun ai avut mereu si posibilitatea sa joci unde pp-urile nu...
  7. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Exista multi jucatori buni si foarte buni care tu crezi ca sunt slabi doar datorita sistemului, si multi jucatori slabuti care se cred foarte buni dar nu pot sa joace la adevarata valoare din cauza sistemului si cauta mereu scuze.
  8. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Vmaxx observ ca ai memorie scurta. Nu cred ca iti e greu sa verifici pe twstats dupa ce ai revenit pe 73 ca ai participat la organizat pe shock, ai participat cu nobilii, curatarile le-am bagat eu, iti poate confirma conducerea mnk pentru ca nu am fost tocmai multumit avand in vedere ca aveam eu...
  9. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Nu am nimic de vanzare. Nu te-ai simti atacat daca ai considera ca nu ai de ce, deci probabil mai bine taceai tu.
  10. rmazizou

    Discutii Libere L81

    De ce mai bine taceam? Am zis la modul general, daca te-ai simtit atacat ai tu o problema.
  11. rmazizou

    Discutii libere L80 !

    Am ras copios la ultima fraza. :))))
  12. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Traiasca internele si suportii!
  13. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Asa fumand un cui faceai un autosplit si te puneai la somn linistit. Multa vorba si putina actiune pentru un jucator atat de experimentat cum zici ca esti.
  14. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Deci nu a dormit. Pana sa alerge jucatori pe harta ar trebui sa invete sa-si salveze satele.
  15. rmazizou

    Discutii Libere L81

    Si cu inceput nou e o varianta sa ajungi langa ei. Nu stiu daca e cea mai buna din punct de vedere tactic dar e o varianta.
Sus