Conținut recent de T-Bone

  1. T-Bone

    Stiri Degeaba 03 - Incepe distractia + Interviuri

    intr-un topic asa frumos, care ar trebui mentinut curat, dati prea multa importanta si atentie unui personaj neinsemnat. omului ii place sa bage PP sa ne creasca barbarele....lasati-l sa ne faca acest serviciu si basta. chiar nu are rost atata "trash talk" la adresa lui. Cand mergeti pe strada...
  2. T-Bone

    Stiri Degeaba 03 - Incepe distractia + Interviuri

    impresionant. detalii si calitate. tot respectu' ...si nu numai pt autor, ci si pentru cei intervievati! mi-a placut ca toti au incurajat un joc corect si cel mai important distractiv....ca doar asta e scopul unui joc. bine....aproape toti...numa' nenea buzunare adanci s-a gandit ca este un...
  3. T-Bone

    Discutii libere L73

    eu am facut fff multa biologie la viata mea si va spun cu cea mai mare siguranta: creierul (fie el transpirat) nu contine coloana vertebrala....da' deloc
  4. T-Bone

    Lumea 73, barfe, certuri, aliante, prietenii, razboaie si luna cadourilor

    eu ma bucur ca se baga PP-uri la greu...tre' sa traiasca si INNO si tre' sa traiesc si eu. Va foarte multumesc ca-mi cresteti viitoarele sate pe banii vostri :)
  5. T-Bone

    Discutii libere L63 !

    pe toate bagati bah pp-e ca e doar pp-e si pp-ele e doar bani si banii nu e nimic in veata...pai nu mancatzash? srsly now...vreo mama omida pe-aici care sa faca niste citiri viitoresti asupra ce va sa vie pe lumea asta?
  6. T-Bone

    Ce urmeaza? :)

    excelente previziunile si evaluarile facute. eu, personal, cred ca o sa se loveasca un meteorit mare de planeta inainte sa se termine lumea asta. dar hei, aproape la fel de posibil sa fie si cum spui tu
  7. T-Bone

    Last War

    Parte 1: Triburi: R.S, R.S-a, R.S-B Parte 2: Triburi: Aka/Ts, Aka/T2, Aka/T3 Timeframe: 29/05/2015 00:00:00la23/09/2015 09:46:13 Cuceriri totale: Tabăra 1: 10,027 Tabăra 2: 12,948 Diferență: 2,921 Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse: Tabăra 1: 2,068 Tabăra 2: 664 Diferență...
  8. T-Bone

    Last War

    asta e motto-ul aka-ului?
  9. T-Bone

    Mesaje Amuzante

    nenea VaeVictis imi aduce aminte de nonius...aceleasi abureli goale
  10. T-Bone

    Discutii libere L41

    ala a fost organizat ? ^^...ce ca au atac 2 jucatori cu un alai de fake-uri ? eu zic ca atunci cand va fi organizat in adevaratul sens al cuvantului, nu o sa se piarda doar 8 sate...
  11. T-Bone

    Mesaje Amuzante

    si a trecut si dezorganizatu' asta...sa vedem...poate la urmatorul or sa ia si ei macar un sat...pana o intra recuperarea... Bravo! Fiti mandri ca macar ati incercat...Tineti-o tot asa!
  12. T-Bone

    Discutii libere L41

    stai asa sa se termine organizatul lor de marti ca poate ne iau 50% din sate si ne predam...eu unu am deja atatea atacuri si sprijinuri (tot de la ei) pe mine ca nu nici nu mai stiu daca sa ma obosesc sa notez fake-urile sau nu
  13. T-Bone

    Discutii libere L41

    cum sa dai fake de la distanta asa mare incat diferenta intre ram si nobil e de 9 ore... cine face organizatele pt. ibidem si de ce isi bate joc de colegii de trib cu astfel de decizii ?
  14. T-Bone

    R.S si familia Vs. Divin + familia + DEATH

    Pai deh...ne atrage divinitatea voastra
  15. T-Bone

    TOP 25 Triburi

    Pentru cine e mai cunoscator de triburi...postati, va rog, un top 25 actual cu triburile si cu ceva comentarii/pareri despre ele
Sus