Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser46468

M-a sunat domnul Silviu Manastire si ,da se confirma!Marele Oboro joaca pe 41 .undercover cu numele ione.gunner
female-gangster-smiley-emoticon.gif
 

DeletedUser46468

Ma da ce tristi sunt toti pe aici.Immortale ,dansezi?
girl-happy-dance-smiley-emoticon.gif



[video=youtube;UJIWesbHbwA]http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=UJIWesbHbwA[/video]
 

DeletedUser42349

:))) nebunie pe aici

un scor de cand a inceput razboiul poate sa puna cineva ? Ibidem cu tot cu academii si rs cu tot cu academii ?

DE CAND A INCEPUT RAZBOIUL
 

T-Bone

member
Scor reacție
1
:))) nebunie pe aici

un scor de cand a inceput razboiul poate sa puna cineva ? Ibidem cu tot cu academii si rs cu tot cu academii ?

DE CAND A INCEPUT RAZBOIUL

stai asa sa se termine organizatul lor de marti ca poate ne iau 50% din sate si ne predam...eu unu am deja atatea atacuri si sprijinuri (tot de la ei) pe mine ca nu nici nu mai stiu daca sa ma obosesc sa notez fake-urile sau nu
 

DeletedUser46468

S-a terminat organizatul Ibidem pe RS .Strategie..

Primul organizat: hai sa dam pe immortal r,e un punctar,e un noob .A bagat pepeuri dar habar nu are de joc.Ii scoate ibidem triburile din cap
Organizatul doi: dam pe sate din linia doi ,pe aia mici .Clar nu vor fi sprijiniti ca nu au puncte.Dimineata, illidan se va trezi in marea rosie si va da stergere
Organizatul 3? hai sa dam pe RS -d poate luam totusi un sat:confused:

Mai bine ati da stergere ”organizat”.Mai ales conducerea:))
 

DeletedUser38518

Neseriosi astia din RS, mare organizat mare al ibidemului si mie nici macar nu mi-au cerut sprijin...foarte urat, ma simt inutil tribului :(
 

DeletedUser38023

S-a terminat organizatul Ibidem pe RS .Strategie..

Primul organizat: hai sa dam pe immortal r,e un punctar,e un noob .A bagat pepeuri dar habar nu are de joc.Ii scoate ibidem triburile din cap
Organizatul doi: dam pe sate din linia doi ,pe aia mici .Clar nu vor fi sprijiniti ca nu au puncte.Dimineata, illidan se va trezi in marea rosie si va da stergere
Organizatul 3? hai sa dam pe RS -d poate luam totusi un sat:confused:

Mai bine ati da stergere ”organizat”.Mai ales conducerea:))

Organizatul 4 Ibidem: Dam toti pe conducere ca la cate trupe ne-am omorat din cauza lor, macar satele sa luam si noi de undeva sate usor.. :D

Neseriosi astia din RS, mare organizat mare al ibidemului si mie nici macar nu mi-au cerut sprijin...foarte urat, ma simt inutil tribului :(

Nu te intrista.. Inutili ne-am simtit toti.. Astia se bat singuri .. :D
 

DeletedUser46468

Neseriosi astia din RS, mare organizat mare al ibidemului si mie nici macar nu mi-au cerut sprijin...foarte urat, ma simt inutil tribului :(

Am stat cu trupele din scurt in sate.Ne intrebam unu pe altu ”mai bagam”?In final am zis ..hai sa ne culcam ca pierdem vremea de pomana cu astia:(
 

DeletedUser38023

Ibidem este forță, Ibidem este putere, Ibidem este ordine.

:)))))))))))))))))
 

DeletedUser38023

Tu esti turc? :eek:

Ibidem este forță, Ibidem este putere, Ibidem este ordine.
 

DeletedUser38023

Ionica Pistolarul, da.. Lui i-a revenit functia de presedinte ANARCSBI de cand i-au fost innobilati intern toti contracandidatii.. Acum, in Ibidem, doar Ionel Pistol e autorizat sa innobileze barbari .. :eek:

sTCiK6d.png
 
Sus