Discutii libere L41

  • Autor subiect DeletedUser29124
  • Data de început

DeletedUser45855

Dupa ceea cea ai scris lasi falsa impresia ca m-ai cunoaste , daca m-ai fi cunoscut ai fi tacut . Barbare , mare albastra...oricum , daca ai fi fost langa mine ai fi avut aceiasi soarta ca si cei care au contribuit la Stăpânul câmpului (Nivelul 1)
Ca primul, ai învins 10.000 unităţi inamice.


Incultura
bre se foloseste cu prietenii de pahar eventual , nu cu persoanele pe care nu le cunosti .
strategia ta e bună intra la aceiasi categorie , cand emiti judecati la adresa unei persoane pe care de fapt nu o cunosti...
când văd jucători ca tine defaimezi un jucator pe care nu il cunosti .

Frica
pentru ca : adevaratul inamic este frica , multi cred ca e ura dar se inseala , este frica vino cu niste argumente logice si demonstreaza ca nu este asa .

E adevarat ca si eu mai vorbesc nepoliticos dar niciodata cu cei care vorbesc civilizat .

Numai tu si aia ca tine isi pot da seama ce ai vrut sa spui .
Trash...ce se mai poate spune ?

mai ia un barbar și calmează-te. :) Dacă eram lângă tine îmi luai toate barbarele din jur și nu mai aveam ce fărma... cam la asta se rezuma paguba d-le puncte premium.

te citez: "cand emiti judecati la adresa unei persoane pe care de fapt nu o cunosti..." ... tu vezi paiu din ochiul celorlalți și bârna din ochiul tău ți-e invizibilă :)


P.S: intră pe specială în S-E și arată ce spui :) în rest e can-can.
 
Ultima editare de un moderator:

Adenauer

member
Scor reacție
105
Baietii, va rog, aceste "lupte verbale" sa le duceti in limitele regulamentului. Sunt cu ochii pe voi :D
 

DeletedUser40689

mai ia un barbar și calmează-te. :) Dacă eram lângă tine îmi luai toate barbarele din jur și nu mai aveam ce fărma... cam la asta se rezuma paguba d-le puncte premium.

te citez: "cand emiti judecati la adresa unei persoane pe care de fapt nu o cunosti..." ... tu vezi paiu din ochiul celorlalți și bârna din ochiul tău ți-e invizibilă :)


P.S: intră pe specială în S-E și arată ce spui :) în rest e can-can.

Iau barbare fiindca am pp-uri....multi se vaita ca au probleme cu memoria dar nimeni cu logica...

Da , am sa intru pe speciala fix pentru tine ca sa iti demonstrez ceva , de parca ai reprezenta cine stie ce pentru mine :))

Am facut niste afirmatii , nu ai fost de acord cu ele dar nici nu ai adus contra argumente , ai scris in schimb despre pp-uri , barbare , barne , oameni invizibili etc patetic...
 

DeletedUser24247

Iau barbare fiindca am pp-uri....multi se vaita ca au probleme cu memoria dar nimeni cu logica...

Da , am sa intru pe speciala fix pentru tine ca sa iti demonstrez ceva , de parca ai reprezenta cine stie ce pentru mine :))

Am facut niste afirmatii , nu ai fost de acord cu ele dar nici nu ai adus contra argumente , ai scris in schimb despre pp-uri , barbare , barne , oameni invizibili etc patetic...

Acum aveți pp-uri mă? Că flaimoc ăla de vă conduce se văita că voi n-aveți pp-uri... :eek:
Că voi sunteți forță si alte porcării. :D
 

DeletedUser40689

Sunt o piaza rea , cum imi raspunde cineva cum se duce in vacanta...

Chiar mi-ar place sa discut cu niste persoane normale fara ' ma ' si 'ba '
 

DeletedUser43680

Esti grozav tu ,spaima barbarilor!Stim ,vrei sa fi bagat in seama ,sa ti se ia interviu ...

Luati-i noobului interviu ,poate scapam de postarile lui lipsite de sens :)


E bine totusi ca ai pus punctul pe i

cum imi raspunde cineva cum se duce in vacanta...

Ai pile?
 

DeletedUser

Le dam niste caldura acum de craciun,sa fie si ei in rand cu lumea,pp-uri nu au,le putem face cadou de mos nicocolae?:)))
 

DeletedUser40689

Esti grozav tu ,spaima barbarilor!Stim ,vrei sa fi bagat in seama ,sa ti se ia interviu ...

Luati-i noobului interviu ,poate scapam de postarile lui lipsite de sens :)


E bine totusi ca ai pus punctul pe i



Ai pile?

Dupa cum spuneam chiar mi-ar place sa discut cu niste persoane normale fara ' ma ' 'ba ' si tu dar din pacate majoritatea umbla prin Noaptea Mintii , simt cum imi decedeaza neuronii cand va citesc mesajele asa ca am sa va las sa conversati intre voi , iar in incheiere va dau doua sfaturi : aprindeti o lumina ceva prin Noaptea Mintii aia in care stati si [video=youtube;638Z3ftcpaQ]https://www.youtube.com/watch?v=638Z3ftcpaQ[/video]
 

DeletedUser42349

Ione ce s-a intamplat? ca am vazut in vacanta destui de multi pe aici , un mic rezumat poti ? :D
 

DeletedUser43680

Dupa cum spuneam chiar mi-ar place sa discut cu niste persoane normale fara ' ma ' 'ba ' si tu

Ce tot aberezi?Cum vrei sa ne adresam ?Majestate?

Hai, ca nu esti singurul din conducerea ibidonului care nu a dat interviu .Mai sunt 2, plus din consiliu ..asa ca nu fi atat de agitat ,nu te uita moderatorii.Un jucator ca tine trebuie neaparat sa apara alaturi de alti perdanti ,innobilati ,scosi in genunchi de pe alte lumi.

Eu in locul tau nu as face caz de faptu ca e lumea in vacanta ,nu e un motiv de mandrie nici pentru tine ,nici pentru cei care nu vad ca au facut din sectiunea l 41 forumul intern ibidem.
 
Sus