Conținut recent de Vandam Berbecu

  1. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    tare raspuns la patratul :D :D:D
  2. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    alt "no name" care se crede important
  3. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    Adica daca ai un accident si stai 1 an in spital si nu poti intra pe joc, ti se sterge (un exemplu)..pentru un pasionat care are cumulate steaguri , prieteni, istoric..etc. va simti cu siguranta o frustrare in a se reapuca de joc! E ca si cum am pasi inapoi in secolul mouse-ului cu bila sa nu...
  4. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    Stimabile sa se stearga conturile sub motivul inactivitatii denota lipsa de de respect (daca ar fi) fata de unii jucatori care au un renume pe aici si doresc o pauza! In viata fiecaruia dintre noi apar momente cand se doreste o pauza. Eu cred ca in sistem se poate gasi o solutie de exemplu ca...
  5. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    astia "the `paici" .. ne cunoastem de ne luam asa toti de-a valma ? de bun ce esti ai luat ban.. si de pe prima lume pana pe L90 is ±20 ani si cativa nepoti! Nu poti reveni cu pretentii de a castiga o lume fara o echipa cu cel putin 90% oameni de incredere sa ca nu fi frustrat! Din...
  6. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    Expunerea realitatii..cei cu lezari de orgolii nu ma straduiti sa scrieti ci doar daca sunteti realisti si tratati jocul ca atare! Scitii de ce nu racoleaza ceva triburi..nu ca nu si-ar fi recrutat tot continentul din timp..dar si cu racolati nu reprezinta nici ajutor si nici sprijin pentru...
  7. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    nu stiu cine esti dar nu-mi poti spune tu mie ca nu am voie sa-mi fac dreptate ca aveti voi pareri. cui nu ii convine sa isi masoare muschii cu mine! Fac ceva pe alianta voastra !! nu dau 2 bani pe o alianta care nu-mi aduce beneficii..nah treba celor de sus aici..o accept..dar nu accept sa...
  8. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    Persoanele care stiu ca voiai sa tradezi cu gibilan sunt: eu, sersil, gibilan , chiar si xelero ca i-am dat ss la convesatiile mele, donlemon si ala voia sa tradeze ca a dat informatii dar nu a mai tradat. Cred ca mai am si acum conversatiile.. Hai cedeaza satele acum! Sa se uite tot ro la...
  9. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    iaa..credeam ca gainarii nu au voie pe forum! :D:D Pai ti-am spus de la inceput sa nu stai langa mine ca nu suport jegurile care tradeaza si nu-mi place sa fiu prins de fund si sunt preventiv la astfel de scene? tu aliat cu mine? cand? Amigos e vina voastra ca sunteti dezorganizati.. ati...
  10. Vandam Berbecu

    Discutii Libere L93

    Cât timp pierdut pe aici.. Si cate vedetisme pe unii.. păreri de la puști cu 5-6 sate..parca ne vb fete de 12-13 ani despre cum e sa fii bărbat.. Si pe hartă va ia 11 zile lucrătoare sa va citeasca colegii circularele si inca 10-11 zile lucrătoare sa puna in aplicare.. Știți vorba: toamna se...
  11. Vandam Berbecu

    Discutii libere L89!

    pacalici cu alt nick ..vedea-te-as pe harta. care esti banderola?
  12. Vandam Berbecu

    Discutii libere L89!

    nici nu ma deranjez...tu oricum nu auzi din punga! :D:D:D:D:D
  13. Vandam Berbecu

    Discutii libere L89!

    "S-au"..in fine.. Mai no name stai in banca ta! Te depaseste subiectul!
  14. Vandam Berbecu

    Discutii libere !

    Câte bunăciuni pe aici..
  15. Vandam Berbecu

    Discutii libere L85 !

    Am venit sa felicit adminii pentru fapta lor de a-si micsora leafa si de a mai rari din jucatori..erau prea multi dle..ce se inseamna asta..duca-se pe extern.. .. ne ducem oricum mai toti la cum se admineaza..si daca intinzi subiectul si lezez putin orgoliul deja primesti indicatii sa te apuci...
Sus