Discuţii libere

DeletedUser42411

pai tu crezi ca au fost implementate sa ne distram noi sau sa faca inno bani?=))
 

DeletedUser

sunt curios unde se va ajunge..sa dai pp sa cuceresti sate,sa iti dea armata,etc..
 

DeletedUser

Triburile "tinere" ce si-au facut reclama pe forum au avut aceeasi soarta... dar, ganditi pozitiv, poate veti reusi sa fiti exceptia de la regula.

Trebuie sa incepem si noi de undeva, nu?
Triburile adevarate se formeaza in timp. La inceput sunt tinere si se baga in seama pe forum pentru ca ma rog, asta este singura solutie. Apoi, sufera teribil in primele 3-4 lumi, fiind cucerite, innobilate, desfiintate, sterse, mutate, marginalizate. Dar pe aceste lumi, in tot acest timp, se formeaza legaturi solide, se descopera jucatori noi, se nasc idei, oamenii incep sa se cunoasca pana cand, pe una din lumi tot acest mecanism machiavelic de crearea a unui trib da roade si tribul, candva tanar, incepe sa functioneze. Jucatorii ataca, se misca mai bine, stiu pe cine si cum sa se bazeze, stiu in cine sa aiba incredere - mai pe scurt - au experienta esecului.

Dar asta in timp. Fiecare succes isi are esecul sau undeva in trecut... asa si fiecare trib de marca isi are o fantoma tanara, undeva in spate alaturi de un palmares de esecuri si infrangeri.

EDIT: Nu, nu joc pe L29 :D Ce te-ar face sa crezi asta?
 

DeletedUser42411

se va ajunge sa platesti ca sa joci si vor ramane doar jucatorii care cumpara pp sau nici macar aia pentru ca multi intra cu prieteni care ori nu isi permit sa cumpere pp ori se gandesc ca decat sa dea 10 lei aici mai bine cumpara o paine in real life.
 

DeletedUser

se va ajunge sa platesti ca sa joci si vor ramane doar jucatorii care cumpara pp sau nici macar aia pentru ca multi intra cu prieteni care ori nu isi permit sa cumpere pp ori se gandesc ca decat sa dea 10 lei aici mai bine cumpara o paine in real life.

ca bine zici.....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

numai acuma ti-ai dat seama eu am jucat pe serverul american si stiu ce facilitati au aceste steguri
 
Sus