Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser34781

:D
daca va cint, fugiti de pe L29, si ce ne facem cu atitia barbari??:)))
 

DeletedUser20252

Mi s-a terminat vacanta,ce bine a fost,am avut timp sa ma destind.
Ce se mai petrece pe aici?Mai nimic in lipsa mea.
Ia sa bag o statistica si eu :D

Parte 1:
Triburi: TSL, ATC
Parte 2:
Triburi: =S=, Fum?

Timeframe: Săptămâna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,362
Tabăra 2: 1,571
Diferență: 209

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 35
Tabăra 2: 140
Diferență: 105

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 8,411,035
Tabăra 2: 12,760,396
Diferență: 4,349,361

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 316,319
Tabăra 2: 1,199,892
Diferență: 883,573

chart




Luati si voi mai putine sate,sau vreti sa inchideti lumea de urgenta?:)
 

DeletedUser34781

lasa bre, ca aveti organizat pe noi, o sa va scoateti pirleala:))))
 

DeletedUser23354

marioleu , ai prins curaj pisoi ?
am stat 8 luni langa tine
si nu ai avut curaj sa ma ataci :)))

iti era frica de mine cand aveam 100 de sate?

ai prins curaj acum ca am 5 ?
 

DeletedUser20252

El e unu care a disparut cum a fost atacat serios.Nu prezinta interes,e doar de decor.
 

DeletedUser12439

sa inteleg ca daca tu erai in locul lui te reuseai sa rezisti? fara sprijin si aflat in mijlocul atacatorilor?

asa de usor e sa dai din gura.nu-i iau apararea lui senz ca si el da din gura aia ca o moara stricata dar asa usor e sa comentezi aiurea.
 

DeletedUser20252

sa inteleg ca daca tu erai in locul lui te reuseai sa rezisti? fara sprijin si aflat in mijlocul atacatorilor?

asa de usor e sa dai din gura.nu-i iau apararea lui senz ca si el da din gura aia ca o moara stricata dar asa usor e sa comentezi aiurea.


Prietene,in primul rand nu ma cunosti absolut deloc asa ca te rog nu incerca sa presupui daca m-as descurca sau nu daca asa fi atacat cum a fost el atacat.Eu nu am tolocanit incontinuu pe unde am fost ca eu le stiu si le fac si le dreg cum a facut respectivul de mai sus.

El a demonstrat ca e zero,ai si tu de demonstrat ceva?
 

DeletedUser12439

din nou zic,nu-i iapararea lui senz. ca si noi sintem satui de el.

ca a ajuns in acea situatie e numai vina lui,ca se lauda aiurea iar ai dreptate.

dar cu ce a demonstrat ca e zero,ca n-a putut sa reziste singur in mijlocul vostru.nimeni nu putea.

eu v-am tot demonstrat de la inceputul lumii,si o fac in continuare.
 

DeletedUser20252

Din moment ce nu stie sa faca un split la nivelul asta nu prea are voie sa deschida gura,dar mna,il compatimesc totusi intr-o oarecare masura.Am vazut jucatori care au ramas unde erau cu mai putine trupe decat a avut el si cu o asezare pe harta a satelor mult mai proasta decat a avut-o el.Pur si simplu e slab,sa recunoastem asta.

In rest,mult succes cu demonstratul.
 

DeletedUser23354

Care e ma asta
cu portile iadului ? de e asa rau :))

tinere, v-am lasat sa luati satele moca, ca sa le aparati voi ce sens avea sa stau eu.
Nu v-am aparat nimik,nu am ridicat un zid,nu am facut un split;) urmareste in rapoarte

Eu nu apar niste sate care nu merita aparate, nu sunt noob ca voi :) Eu nu apar sate cu 0 trupe, doar pentru ca da prost la statistica daca vede lumea ca le pierd.
Repet nu sunt noob ca voi :)

Ideea era,sa raman pe moral, cat mai repede, deci cu cat va lasam sa luati satele mai repede,
cu atat , aparam mai bine ultimele 3 sate:) care deja erau blindate.


In caz ca nu stii v-am scazut si adeziuni la 10,ca sa le luati cat mai repede si sa va rupeti ca prostii trupele singuri
Ati uitat ca ati dat cate 12 nobili pe unele sate? v-ati incalecat :)) era pacat sa nu las satul cu adeziune 10, cand vin 12 nobili pe el :D
Merita, sa pierd un sat , ca sa pierdeti voi 12 nobili plus trupele.



Cum se face, ca desi mi-ati jurat ca ma veti scoate la marginea hartii, eu nu sunt acolo :)
Totusi m-a atacat tribul 2, si 3 in lume ;)) impreuna , mai mari noobi ai lumii :)

Cum se face ca pana atunci n-ati avut curaj ? nu papasera-ti spanac? sau v-ati uitat 2 luni la popey :))
ca sa prindeti curaj ?
Cum se face ca .. slabul ala de lucifer=))) care ii sunt maestru si sef in acest joc :) dupa cum singur a pus pariu :))
nu m-a scos la margine:)

Va plangeati la anne? asa vroiati voi sa ma bateti :)) plangand la anne?
Nu ati plans.. cum trebuie, trebuiau lacrimi de crocodil , sau macar de elefant ca sa fiti impresionanti



Lasa`ma sa te intreb din nou altceva=)) din ce motiv nu l-ati mai ales pe gabriel 4 din nou tinta:)

Ti`e frica ca ii sunt sitter?:)) si no sa ii iei sate ?
Crezi ca daca ataci pe altcineva de la start,nu pot sa ii cer sitter?




Tine minte... asta , "portile de lemn ale iadului" , si in timp ce dorm .. joc mai bine ca tine :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Cat de amuzant poti sa fii,postul tau e pur si simplu demential :))
Multumesc iuane,chiar mi-ai facut ziua mai buna,aveam nevoie de o portie de ras ca asta.:D
 

DeletedUser23354

Vad ca tu stii cu cine ai placerea
Dar eu nu stiu :))) esti printre noobi sefi ? sau esti noob mai mic?
 

DeletedUser20252

Eu credeam ca nu stii sa joci,dar vad ca nici sa citesti nu stii.
Scrie la semnatura.


Si crede-ma nu e nici o placere in a vorbi cu tine,insa ma complac ca ma cam plictisesc momentan.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser23354

:))))))))))))
aaaaaaaaaaa
pai cine a stat ma sa fie atent la semnatura unui noob;))
Am vazut acolo We are TSL .. we are noobs si n-am mai stat atent.. ca nu era ceva nou
N-am prins pana la capat.

acum am inteles=))))) esti gasca aia mica ;)))) cu clanta=)) baiatu` cu clanta:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser20252

Ti-ai dat seama,meriti o clanta,sa treci pe la magazin ca o am pregatita pentru tine.
Hai ca mi-am gasit treaba.Pa.

Hai TSL. :D
 
Sus