Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser

Esti ruda ceva cu obterix?!!!
Eu unu o sa zic ca s-au aliat 3 triburi intr-unu singur de frica TSL :))..

Clar nu mai pot astia de frica ta si a tovarasilor tai din TSL.Prietenii tai sunt ca sanii. Unii sunt mari, unii sunt mici,unii sunt reali, unii falsi...HAHAHA
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tu sigur de frica te-ai lasat.Numai cum ai auzit ca puteam deveni dusmani si brusc cica nu mai ai timp.Dar timp sa freci menta pe forum ai destul, deci sa fim seriosi :).
Stii tu, praf la joc, tare in gura in rest..In realitate e greu sa te definim, deja nu mai stii ce e aia ;))
 

DeletedUser

Hai lasa draga, poate nu mi-a mers tastatura..Sunt sigur ca o sa mai gresesc, nu prea stau sa verific daca am scris corect, am dat si pe joc gramada de circulare cu greseli de tastat.
Totusi nu tin minte sa fi scris vreodata dute :)).Cand trebuie sa pui o linioara, automat esti atent la ce faci....
 

DeletedUser34781

Hmmm, unii spun ca mai degraba "uiti" o cratima, la nevoie poti "justifica" prin faptul ca nu le pui niciodata, din graba de a scrie, in stil mess, decit sa faci alte greseli.

Iar altii, ca si mine, spun ca mai bine nu te legi de altii daca tu personal gresesti in acelasi mod:p
Asa cum vrei tu sa taxezi pe altii, poti fi si tu taxat:)
 

DeletedUser

Draga mea, sunt sigur ca si eu pot face greseli, dar agramat ca ala nu pot fi....
Plus ca el s-a luat de mine, nu eu de el, mai citeste odata primul mesaj ^^
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser34781

n-ai nimerit-o bine:))))
"ala" s-a luat de Luci, (ca au ei altele de impartit), tu te-ai bagat ca musca-n lapte in discutia lor; iar daca te iei de "ala", te iei de noi toti, asa ca asteapta-te la replay-uri taioase:p
 

DeletedUser

sefa e pusa pe rele :p
tu ii zici un vers, ea iti zice o strofa ,
tu ii zici o poezie , ea iti zice o un intreg Roman :)

deci slabe sanse , buna de Avocat :p
 

DeletedUser

Cand cativa TSL-isti s-au logat pe lumea asta, triburile clasic-fum-spor erau deja in top 5; TSL era undeva sub rank 100.
Noi nu am intrat cu preinregistrare, deci a durat ceva timp sa ne asezam conturile pe harta.

Va inteleg conflictul emotional. Ce v-ati zis voi: intram cateva sute de insi, facem cateva triburi, ne aliem din start juma' de harta si gata...in cateva luni castigam lumea. Dar, vai, TSL au vrut sa joace aceasta lume...si s-o castige. Inadmisibil dom'le.:eek:

Va arogati meritul ca ati batut PATRIA/Anonym/Masca. Va scapa memoriei ca mai mult de jumatate de acolo erau jucatori-fosti colegi ai vostrii de pe o lume anterioara. Deci este evident cam ce lupte grele au fost intre voi.
Uitati si faptul ca de acolo s-au hranit si ATC/TSL.

Va umflati jugulara ca ati luat nu stiu cate sute de sate de la TSL/ATC. Ati luat sute de sate ... de la conturile voastre din fostii PATRIA/Anonym/Masca. Noi am recrutat cu un scop acolo, scopul a fost atins.

Dar sa vedem cum stau lucrurile in momentul de fata, pentru posteritate:

Tabara I elitele
1 =S= 177 25035
5 Clasic 32 1145
6 Fum? 41 1143
10 Spor 31 325

Tabara II nubii

2 TSL 198 13488
3 ATC 95 6892
7 Sith 23 551

Asadar....

Elitele sau =S=uperhumanii detin 27.648 sate si 281 jucatori.

Nubii sau aia cu sansa porcului de craciun detin 20.931 sate si 316 jucatori.


Pe lumea 29 sunt in acest moment 82.343 sate(din care 26.149 barbari...ce tupeu pe tribul barbarilor, sa aiba mai multe sate decat SS:eek:) si 2.921 jucatori cu cel putin 1 sat.
Mai e mult pana departe.;)

In concluzie...
TSL a crezut in izbanda de cand erau cateva puncte pe harta si voi ocupati deja juma' de harta.
TSL nu ar juca daca nu ar fi siguri de victorie. Stim ca va dura. Pana la craciun mai este o luna de zile, deci primul termen pe care ni l-ati dat va fi depasit. Va veni si primavara, al doilea termen pe care ni l-ati dat. Sunt sigur ca vom prinde si pastele. Si vom astepta urmatorul termen.:rolleyes:


Pana atunci...Spor la joaca!:D

1. nici noi (fum nu am intrat cu preinregistrare), am intrat dupa 32 de ore de la startul lumii
2. ziceti ca voi ati intrat mai tarziu, dar daca cautam dovezi va demonstram ca si voi ati intrat de la inceput si ca 1 mic exemplu...d-ul clanta care era in clasic cand am intrat eu pe l29
3. daca patria sau jc din patria ne erau colegi pe alte lumi, atunci cred ca ii luam mai repede la noi decat sa stearga conturile sau sa fie atacati
4. noi avem printre noi sate de barbari cate sate aveti voi de tot ma, sa nu mai zic cine s-a luptat pt ele si cine nu
5. esti noob pe cum se zice
6. intre ce interval de timp statea nevastata pe cont, ca sa ii trimit 1 mesaj :)))
 

DeletedUser

Eu credeam ca te referi la ce am postat la rubrica " mesaje amuzante".
 

DeletedUser

Pai na, orice atrofiat protejat de firewall si antivirus e tare in gura :)).
 

DeletedUser

Si daca e tare-n maciuca iti baga antivirusu pe gat :D
Azi e Ziua Recunostintei la americani. Obterix tu ai mancat vreodata ciolan de curcan?
 

DeletedUser

Luate-as cu mine . La femei bah virginule . Ca ma duc dupa matamarea :D
Sa mori tu ca mai sunt trist si de data asta!!! hahaha
Mah tu esti asa din nastere sau ai devenit pe parcurs?!!! Stiu ca nu-ti dai seama despre ce vorbesc eu dar de-al dreacu n-o sa-ti zic. Sanky :D
Ai timp pana maine dimineata sa-ti recitesti postarile .Poate vei intelege. Si ca sa te ajut cu ceva am sa-ti dau o informatie pretioasa: Eu niciodata nu m-am luat de cineva aiurea in gara daca nu facea el ceva care sa-mi trezeasca interesu. Tu nu doar ca mi l-ai trezit dar il mentii si viu...hihihi
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mda, daca as fi virgin as fi organizat concursuri de miss pe forum, sa am si eu dupa ce sa fac .....
Asa stiu eu ca fac virginii :)..
Sau as sta non stop pe diverse forumuri , poate poate :).
 

DeletedUser22922

Tema se numeste "Razbel Mondial-Nubi vs Elite" ...nu Opteron vs Frizeru.
 
Sus