Razbel Mondial-Nubi vs Elite

DeletedUser41613

Eu am asa un feeling ca vei deveni inca unul din fanii declarati ai TSL. Am vazut deja ce succes aveti cu jucatorii TSL. Ca de fostii Patria, cred ca i-ar putea innobila si barbarii daca s-ar forta un pic.;)

Multi si-au umflat muschii la noi, majoritatea dau si acum acatiste in biserica.:D
Eu sper doar sa nu plangeti dupa premiumul investit, ca vad ca e la moda jelirea miilor de puncte premium investite ca sa pari mare jucator.:rolleyes:


sa nu ajungi tu sa ne venerei pe noi, traim si vedem ce si cum, da cand am ajuns in granita cu voi si cand spun granita 30-40 de sate fata-n fata atunci sa te vad copacel nu acum ca ai 4 sate cu 80k, repet vom traii si vom vedeam, desigur daca va veti hotara sa dati dovada de un curaj extraordinar inainte si veti da stergere nu vom mai vedea, asta e cea mai plauzibila varianta da na ... hai sa va dam credit, totusi :D
 

DeletedUser

Eu am asa un feeling ca vei deveni inca unul din fanii declarati ai TSL. Am vazut deja ce succes aveti cu jucatorii TSL. Ca de fostii Patria, cred ca i-ar putea innobila si barbarii daca s-ar forta un pic.

Multi si-au umflat muschii la noi, majoritatea dau si acum acatiste in biserica.
Eu sper doar sa nu plangeti dupa premiumul investit, ca vad ca e la moda jelirea miilor de puncte premium investite ca sa pari mare jucator.

ce va mai place sa va "auto-intitulati"

ps. va roade invidia ca noi avem de unde baga pp-uri si voi nu insa asta este fiecare dupa cat a invatat la scoala, la unii le-a placut cartea si au pp-uri, la altii cai si acum aduna fier vechi cu caruta
 

DeletedUser11501

Deh, s-a scolit fiecare cum a putut si cu ce a avut...unii au trecut clasa cu pp-uri, altii cu creierul:rolleyes:
 

DeletedUser32877

Eu am asa un feeling ca vei deveni inca unul din fanii declarati ai TSL. Am vazut deja ce succes aveti cu jucatorii TSL. Ca de fostii Patria, cred ca i-ar putea innobila si barbarii daca s-ar forta un pic.;)

Multi si-au umflat muschii la noi, majoritatea dau si acum acatiste in biserica.:D
Eu sper doar sa nu plangeti dupa premiumul investit, ca vad ca e la moda jelirea miilor de puncte premium investite ca sa pari mare jucator.:rolleyes:

topktribes.png



slabe sanse sa v-a mai prinda primavara pe L29
 

DeletedUser41613

ce va mai place sa va "auto-intitulati"

ps. va roade invidia ca noi avem de unde baga pp-uri si voi nu insa asta este fiecare dupa cat a invatat la scoala, la unii le-a placut cartea si au pp-uri, la altii cai si acum aduna fier vechi cu caruta


Te draqu 13, tu nu gandesti ? daca nu erau asti trebuia sa ne ducem singuri gunoiul la reciclare sau fierul la fier vechi si nu cred ca merita efortul pt 2-3 lei, cine mai vindea oale pentru nuci sau cupru sau ce draq vand astia, va cred baieti ca e greu cu pp-urile :))))
 

DeletedUser

ce va mai place sa va "auto-intitulati"

ps. va roade invidia ca noi avem de unde baga pp-uri si voi nu insa asta este fiecare dupa cat a invatat la scoala, la unii le-a placut cartea si au pp-uri, la altii cai si acum aduna fier vechi cu caruta

Tu abia legi doua cuvinte,te balbai odata la 3 cuvinte si mai ai tupeul sa vorbesti de altii,macar de se gasea anne sa zica asta,nu tu.

Stim ma ca nu ne prinde primavara,incercam intre timp sa mai miscam cat de cat,sa nu ne plictisim iarna in casa.
 

DeletedUser34781

bre... se vede cit ne cunosti...;)

du-te la jalea... si culege martisoare ca imediat vine primavara
 

DeletedUser

Tu abia legi doua cuvinte,te balbai odata la 3 cuvinte si mai ai tupeul sa vorbesti de altii,macar de se gasea anne sa zica asta,nu tu.

Stim ma ca nu ne prinde primavara,incercam intre timp sa mai miscam cat de cat,sa nu ne plictisim iarna in casa.

da tu cine clanta mea mai esti ma ?
dute mai cerseste niste pp-uri poate poti apoi sa mai joci si tu ca acum cand a venit iarna nu mai cumpara romani frigidere, deci nu mai ai cu ce sa iti castigi "pita" sa nu mai zic de pp-uri
 

DeletedUser

si tu scrii dute in loc de du-te ? Sa fi analfabet e criteriu de selectie pt intrarea in =S= ? :)).Nu ma mira ca umblati cu chiloteii trasi peste pantaloni :)
 

DeletedUser

iti dai seama ce ** ma ?
cum o sa fie la finalul lumii cand toti o sa va zica ca ati pierdut in fata unor "analfabeti" ?
 

DeletedUser

Mai e pana atunci.Eu unu o sa zic ca s-au aliat 3 triburi intr-unu singur de frica TSL :))..
 

DeletedUser

Mai e pana atunci.Eu unu o sa zic ca s-au aliat 3 triburi intr-unu singur de frica TSL :))..

si la voi nu tot 3 sunt pana acum ??
calculeaza...sith, tsl si patria + ca o sa urmeze curand sa va uniti cu atc...deci o sa fiti 4....asa ca, cum o dai cum o sucesti, tot in voi "loviti"
 

DeletedUser

SIth a fost academia noastra, a fost creeat de noi, din Patria au ramas cativa, restu concediati, deci despre ce vorbim ? A , de frica voastra de noi, din moment ce ati ajuns 3 triburi dintre care 2 foarte mari sa va uniti :)..
 

DeletedUser11501

sunt constienti ca o sa piarda

Cand cativa TSL-isti s-au logat pe lumea asta, triburile clasic-fum-spor erau deja in top 5; TSL era undeva sub rank 100.
Noi nu am intrat cu preinregistrare, deci a durat ceva timp sa ne asezam conturile pe harta.

Va inteleg conflictul emotional. Ce v-ati zis voi: intram cateva sute de insi, facem cateva triburi, ne aliem din start juma' de harta si gata...in cateva luni castigam lumea. Dar, vai, TSL au vrut sa joace aceasta lume...si s-o castige. Inadmisibil dom'le.:eek:

Va arogati meritul ca ati batut PATRIA/Anonym/Masca. Va scapa memoriei ca mai mult de jumatate de acolo erau jucatori-fosti colegi ai vostrii de pe o lume anterioara. Deci este evident cam ce lupte grele au fost intre voi.
Uitati si faptul ca de acolo s-au hranit si ATC/TSL.

Va umflati jugulara ca ati luat nu stiu cate sute de sate de la TSL/ATC. Ati luat sute de sate ... de la conturile voastre din fostii PATRIA/Anonym/Masca. Noi am recrutat cu un scop acolo, scopul a fost atins.

Dar sa vedem cum stau lucrurile in momentul de fata, pentru posteritate:

Tabara I elitele
1 =S= 177 25035
5 Clasic 32 1145
6 Fum? 41 1143
10 Spor 31 325

Tabara II nubii

2 TSL 198 13488
3 ATC 95 6892
7 Sith 23 551

Asadar....

Elitele sau =S=uperhumanii detin 27.648 sate si 281 jucatori.

Nubii sau aia cu sansa porcului de craciun detin 20.931 sate si 316 jucatori.


Pe lumea 29 sunt in acest moment 82.343 sate(din care 26.149 barbari...ce tupeu pe tribul barbarilor, sa aiba mai multe sate decat SS:eek:) si 2.921 jucatori cu cel putin 1 sat.
Mai e mult pana departe.;)

In concluzie...
TSL a crezut in izbanda de cand erau cateva puncte pe harta si voi ocupati deja juma' de harta.
TSL nu ar juca daca nu ar fi siguri de victorie. Stim ca va dura. Pana la craciun mai este o luna de zile, deci primul termen pe care ni l-ati dat va fi depasit. Va veni si primavara, al doilea termen pe care ni l-ati dat. Sunt sigur ca vom prinde si pastele. Si vom astepta urmatorul termen.:rolleyes:


Pana atunci...Spor la joaca!:D
 
Ultima editare de un moderator:
Sus