Razboaiele L30

DeletedUser

Pai cu ce demonstreaza faptul ca nu ne-ai vorbit pe la spate mesajele pe care le-ai postat mai sus?!

PS: cu ce nick ai jucat pe l1?
 

DeletedUser42505

Offff...cate postari...
Si totusi pentru ce va contraziceti atat? :D
 

DeletedUser42593

hayha, am o intrebare pt tine, care nu are nici o legatura cu acest razboi, cu are legatura cu felul tau de a fi, a conduce, a pacali, a insela.
mai joci pe punctele premium ale colegilor? ca vad ca tot ne acuzi pe noi ca jucam necurat, si pe la spate, si miseleste, etc.

daca nu cunosti conflictul abtine-te...restul si-au primit punctele inapoi cui am avut sa ii dau
gold1 nu...sa invete sa vorbeasca si sa se abtina de a face unele lucruri
nu joc pentru puncte sau altceva,joc pentru prieteni si pentru cei ce fac parte din tribul meu intotdeauna
 

DeletedUser42593

au inceput jucatorii sa dea stergere din Undecided :)
de ce oare ?
daca era asa de bine acolo nu cred ca se ajungea aici...
 

DeletedUser

Si eu mi-am sters aseara papucii dupa ce am vorbit cu astia. Semanau prea mult.
 

DeletedUser

poate lumea nu vrea sa joace cu cersetori si cu cei care se milogesc asa ca a renuntat :))
simo fa-ne un bine si nu mai posta ca numai minti , sa iti enumar eu cui nu ai mai dat pp inapoi ??
 

DeletedUser

poate din cauza asta(????):):):D
StatisticăToate Triburi Jucători
Loc Nume Sate cucerite Sate pierdute Duşmani învinşi ca agresor Duşmani învinşi ca apărător
1 Tribal Wars Legends 41 5 4.332.189 3.524.450
2 AIUREA 17 7 1.121.020 2.337.999
3 *The LasT Legion* 5 0 37.258 0
4 Tribe of Legend 1 0 141.391 316.088
5 A I U R E A 1 0 504.899 3.767
6 Romanian Attackers 0 17 15.124 997.881
7 » Romanian Attackers2 0 2 22.656 739.038
8 AiuR3a 0 0 34.860 13.664
9 A I U R E A -?- 0 34 559.311 2.654.366
 

DeletedUser42542

forget me a spus:
Forget Me
poate lumea nu vrea sa joace cu cersetori si cu cei care se milogesc asa ca a renuntat )
simo fa-ne un bine si nu mai posta ca numai minti , sa iti enumar eu cui nu ai mai dat pp inapoi ??


Ready-For-fight of md a spus:
Ready-for-fight of MD
Si eu mi-am sters aseara papucii dupa ce am vorbit cu astia. Semanau prea mult.

Nu va dati seama ca prin mesaje de genu' va injositi singuri?

Nu pe voi, ci si pe tribul vostru, deoarece accepta asemenea personaje la el.

Bun, au fost la voi, au plecat. Au luat oameni, au luat sate, dar daca nu reprezinta nici un pericol pt voi, de ce va certati de aproape 3 zile ca niste orbeti, fara nici un scop?

Daca argumentati pro trib,macar o puteti face intr-un mod civilizat, si nu intr-unul de haimana. Ultima oara cand am verificat aici nu eram in parlament.:)

Am urmarit posturile in astea 3 zile, si pana acum am inteles un singur lucru (nici nu prea mi-am batut capu' ).

Ei au fost la voi, si-au refacut trupele, au plecat, au luat niste sate pe granita, voi va laudati ca o sa blindati satele respective, si dupaia sariti pe ei. Stop.
Problemele diplomatice de asemenea, se pot discuta si pe privat, nu in vazul tuturor, prin simple mesaje pe L 30.

Prin certurile voastre absurde cu symo, alex, etc, nu rezolvati nimic. Daca sunteti atat de buni (ar trebui, sunteti locu' 1?!) i-ati scoate de pe harta. Le-ati lua sate, si in mod strategic au pica pe rand.

Voi in schimb, preferati sa va certati pe forum, in mod inutil..

Nu sunteti primii, nici ultimii care au patit asta (sa accepte jucatori, iar mai apoi sa isi ia teapa),dar putini au facut atat tam-tam ca voi.
 
Sus