Razboaiele L30

DeletedUser37982

iar pe domnul amun-ra il da de gol imaginea de la profil. este crestiria corra mae, cel care zicea ca nu tradeaza, e loaila si etc. ca sa ramana ca spion la noi, dar nu i-a mers
pana acum ati aberat ca facem mutari pe la spatele aliatilor, care nu s-au probat
ca nu ne tratam cu respect colegii, iar ati aberat
ca suntem o adunatura de nobi, care nu suntem in stare de nimic, si ca in 3 zle ne ducem. uita ca tot aici suntem
ce urmeaza sa mai spuneti?
daca adminii si-ar face treaba si ar verifica jucatorii de pe lumea asta, cel putin jumatate din ei ar trebui banati pt ca umbla cu pp-uri ilegale. printre care hayha, a recunoscut mai sus ca a primit asemenea puncte, alex, pe skype se lauda ca a luat puncte ilegale de undeva, si multi altii
dar tot noi suntem oile negre ale lumii
puteti sa latrati cat vreti voi aici, dar este degeaba!
 

DeletedUser

-A- nu a promis niciodata diplomatie celor in ~INQ~. S-a discutat la un moment dat, mai pe la inceputul lumii. Au fost discutii in acelasi timp cu TWL si ~INQ~, s-a ales TWL pentru alianta pentru ca prezentau mai multa incredere, avand in vedere ca CCMae vorbea si ea cu TWL sa faca o alianta impotriva nostra. Asa ca de ce sa ne aliem cu un trib care ne lucra pe la spate si in fata cereau alianta?
 

DeletedUser

iar pe domnul amun-ra il da de gol imaginea de la profil. este crestiria corra mae, cel care zicea ca nu tradeaza, e loaila si etc. ca sa ramana ca spion la noi, dar nu i-a mers
pana acum ati aberat ca facem mutari pe la spatele aliatilor, care nu s-au probat
ca nu ne tratam cu respect colegii, iar ati aberat
ca suntem o adunatura de nobi, care nu suntem in stare de nimic, si ca in 3 zle ne ducem. uita ca tot aici suntem
ce urmeaza sa mai spuneti?
daca adminii si-ar face treaba si ar verifica jucatorii de pe lumea asta, cel putin jumatate din ei ar trebui banati pt ca umbla cu pp-uri ilegale. printre care hayha, a recunoscut mai sus ca a primit asemenea puncte, alex, pe skype se lauda ca a luat puncte ilegale de undeva, si multi altii
dar tot noi suntem oile negre ale lumii
puteti sa latrati cat vreti voi aici, dar este degeaba!


Dar nu m-a intrebat nimeni cine sunt aici in L30,da aici in L30 sunt CrenstirriaCorraMae,cont preluat de la Diana o foarte buna prietena din L3,iar de tradat sau spionat as vrea sa probezi afirmatia.te rog sa-mi arati o singura dovada ca sunt tradator,nu am fost Undecided,asa cum eu personal nu sunt nici INQ,tribul meu de suflet nu joaca pe aceasta lume,si nu are rost sa vorbim despre el,dar faptul ca nu ati reusit sa puneti talpa pe grumazul unor jucatori buni nu are nimic de-a face cu limbajul pe care il folosesti.Te invit insistent sa-ti masori cuvintele,nu jigni atata timp cat nu ai fost jignit.Multumesc.
 

DeletedUser20436

Posibil ,acum sa o luam logic era clar ca INQ nu vor sta in Undecided , hancila isi poate aduce aminte cand i-am spus lucrul asta si pana la urma sa adeverit ...
 

DeletedUser37982

:Din aceiasi masura in care mi se **, asa raspund si eu. ma jignesti, te jignesc. te tiganesti cu mine, ma tiganesc cu tine, si lupt pana la capat pt ceea ce cred, daca va deranjeaza lucrul asta, nu-mi pasa, obisnuiti-va cu ideea
 

DeletedUser37982

din pacate, s-a adeverit, dar nu-i nimic, mergem mai departe, unora le convine, altora nu, ca deja ne sapasera groapa
 

DeletedUser

-A- nu a promis niciodata diplomatie celor in ~INQ~. S-a discutat la un moment dat, mai pe la inceputul lumii. Au fost discutii in acelasi timp cu TWL si ~INQ~, s-a ales TWL pentru alianta pentru ca prezentau mai multa incredere, avand in vedere ca CCMae vorbea si ea cu TWL sa faca o alianta impotriva nostra. Asa ca de ce sa ne aliem cu un trib care ne lucra pe la spate si in fata cereau alianta?

Ba a promis dragul meu.a tratat si conditiile aliantei si dupa ce INQ a renuntat la academiile care faceau obiectul tratatului -?- a anuntat ca i-a trecut la dusmani si s-a trezit cu o declaratie de razboi.
 

DeletedUser

-A- nu a promis niciodata diplomatie celor in ~INQ~. S-a discutat la un moment dat, mai pe la inceputul lumii. Au fost discutii in acelasi timp cu TWL si ~INQ~, s-a ales TWL pentru alianta pentru ca prezentau mai multa incredere, avand in vedere ca CCMae vorbea si ea cu TWL sa faca o alianta impotriva nostra. Asa ca de ce sa ne aliem cu un trib care ne lucra pe la spate si in fata cereau alianta?



Eu vin cu dovezi asa ca fa bine vino si tu,iata marea lucratura oe la spate a Dianei,poate mi-o arati si mie ca eu nu o vad,are measjele diplomatice salvate in dosare:

Mesaje
Circulară
Scrie un mesaj
Blochează expeditorul
Carte de adrese
Dosar
Titlu Sunt noul diplomat ~INQ~ << >>
Partener de discuţie Simo Hayha
Dosare: Dovezi
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

[1] [2] >toate<
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 17:08
Multumesc mult,astept mesajul pana atunci voi trece si academiile la PNA sa vedem ce va mai fi
Simo Hayha în data de 08.08. la ora 16:49
Nu avem de ce sa va trecem la dusmani.
Nu cautam razboaie.
Cautam triburi demne de toata stima cu onoare si de incredere dupa cum ti-am spus cu care sa colaboram pe lumea asta.
O sa te anunt ce decizie am luat.
Simo Hayha în data de 08.08. la ora 16:48
Ok.
O sa postez pe forumul conducerii noastre acest mesaj si o sa le cer parerea celorlalti oameni de incredere de aici ai mei.
O sa te anunt cum luam o decizie si pe tine daca reluam diplomatia sau ramanem neutri pe harta.

Pana atunci iti urez bafta si toate cele bune !
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 16:48
Deasemenea daca doriti sa treceti tribul nostru si academia noastra la dusmani,si asta este tot o diplomatie comuna,spuneti-ne ca sa facem si noi la fel.Multumesc.
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 16:46
Nici eu nu sunt incepatoare si am si eu o varsta,ma bucur sa stiu ca discut cu o persoana matura,tocmai de aceea doresc sa va subliniez faptul ca apareti la noi la diplomatie doar dumneavoastra,fostul diplomat a fost neglijent de aceea a fost si schimbat.Sa nu ma intelegeti gresit,chiar daca ati fost admina sper ca jocul se va juca cinstit si fosta dumneavoastra functie nu va fi un obstacol in calea dezvoltarii normale a altor triburi,nu ma milogesc acum pentru o diplomatie,imi cunosc oamenii si nu am de ce s-o fac,dar va rugasem doar sa vad cine anume a incalcat diplomatia,daca atacul a fost pe academii ,imi cer scuze in numele intregului ~INQ~,a fost din vina noastra s-a omis trecerea academiilor dumneavoastra la diplomatie.
Simo Hayha în data de 08.08. la ora 16:39
Eu sunt sitter la cel ce a fost atacat.
Nu cred ca mai are rost sa va dau rapoarte doveditoare.
Nu sunt incepatoare.
Joc de 7 ani acest joc.Sunt fost admina.
Nu mai are jocul asta secrete pentru mine.
Si vreau sa stiu ca am diplomatii cu triburi care pot sa demonstreze ca merita sa fie alaturi de noi
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 16:35
*reclamatie(sorry scriitura defectuoasa,am o tastatura mai veche unde mai mult ghicesc decat vad literele.)
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 16:34
Eu am primit aceasta functie aseara,as dori daca se poate niste rapoarte care sa demonstreze atacurile pe care le reclamati,daca nu doriti sa avem diplomatie nu e nicio suparare,dar va rog personal sa ma ajutati pe mine sa fac lumina acum si sa ma achit de sarcina cat pot eu de bine,as dori sa vad exact care sunt playerii dificili care incalca dispozitiile conducerii tribului,daca nu exista o reclamitie din partea dumneavoastra eu nu am cum sa stiu de aceste incalcari.
Simo Hayha în data de 08.08. la ora 16:31
Noi sa mentinem sau voi ?
Ati atacat in repetate randuri jucatori din academiile noastre.
Crezi ca eu stau la discutii cand vad astfel de lucruri ?
Imi place sa merg pe incredere oarba la inceput si sa nu iau garantii.Asa am facut si cu voi si mi-ati inselat increderea.
Imi pare rau sa vad ca nu mai poti gasi in ziua de astazi triburi cu conducere de cuvant
CrenstirriaCorraMae în data de 08.08. la ora 16:29
Buna ziua,data fiind investirea mea in functie de curand,va rog sa ma puneti si pe mine la curent daca mai mentineti sau nu diplomatia comuna cu noi.
Răspunde Trimite mai departe Şterge Exportă

Blochează expeditorul Anunţă jignirea




sau mai simplu asa daca preferi:



CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 16:29
Buna ziua,data fiind investirea mea in functie de curand,va rog sa ma puneti si pe mine la curent daca mai mentineti sau nu diplomatia comuna cu noi.

Simo Hayha aug 08,2012 16:31
Noi sa mentinem sau voi ?
Ati atacat in repetate randuri jucatori din academiile noastre.
Crezi ca eu stau la discutii cand vad astfel de lucruri ?
Imi place sa merg pe incredere oarba la inceput si sa nu iau garantii.Asa am facut si cu voi si mi-ati inselat increderea.
Imi pare rau sa vad ca nu mai poti gasi in ziua de astazi triburi cu conducere de cuvant

CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 16:34
Eu am primit aceasta functie aseara,as dori daca se poate niste rapoarte care sa demonstreze atacurile pe care le reclamati,daca nu doriti sa avem diplomatie nu e nicio suparare,dar va rog personal sa ma ajutati pe mine sa fac lumina acum si sa ma achit de sarcina cat pot eu de bine,as dori sa vad exact care sunt playerii dificili care incalca dispozitiile conducerii tribului,daca nu exista o reclamitie din partea dumneavoastra eu nu am cum sa stiu de aceste incalcari.

CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 16:35
*reclamatie(sorry scriitura defectuoasa,am o tastatura mai veche unde mai mult ghicesc decat vad literele.)

Simo Hayha aug 08,2012 16:39
Eu sunt sitter la cel ce a fost atacat.
Nu cred ca mai are rost sa va dau rapoarte doveditoare.
Nu sunt incepatoare.
Joc de 7 ani acest joc.Sunt fost admina.
Nu mai are jocul asta secrete pentru mine.
Si vreau sa stiu ca am diplomatii cu triburi care pot sa demonstreze ca merita sa fie alaturi de noi

CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 16:46
Nici eu nu sunt incepatoare si am si eu o varsta,ma bucur sa stiu ca discut cu o persoana matura,tocmai de aceea doresc sa va subliniez faptul ca apareti la noi la diplomatie doar dumneavoastra,fostul diplomat a fost neglijent de aceea a fost si schimbat.Sa nu ma intelegeti gresit,chiar daca ati fost admina sper ca jocul se va juca cinstit si fosta dumneavoastra functie nu va fi un obstacol in calea dezvoltarii normale a altor triburi,nu ma milogesc acum pentru o diplomatie,imi cunosc oamenii si nu am de ce s-o fac,dar va rugasem doar sa vad cine anume a incalcat diplomatia,daca atacul a fost pe academii ,imi cer scuze in numele intregului [ally]~INQ~[/ally],a fost din vina noastra s-a omis trecerea academiilor dumneavoastra la diplomatie.

CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 16:48
Deasemenea daca doriti sa treceti tribul nostru si academia noastra la dusmani,si asta este tot o diplomatie comuna,spuneti-ne ca sa facem si noi la fel.Multumesc.

Simo Hayha aug 08,2012 16:48
Ok.
O sa postez pe forumul conducerii noastre acest mesaj si o sa le cer parerea celorlalti oameni de incredere de aici ai mei.
O sa te anunt cum luam o decizie si pe tine daca reluam diplomatia sau ramanem neutri pe harta.

Pana atunci iti urez bafta si toate cele bune !

Simo Hayha aug 08,2012 16:49
Nu avem de ce sa va trecem la dusmani.
Nu cautam razboaie.
Cautam triburi demne de toata stima cu onoare si de incredere dupa cum ti-am spus cu care sa colaboram pe lumea asta.
O sa te anunt ce decizie am luat.

CrenstirriaCorraMae aug 08,2012 17:08
Multumesc mult,astept mesajul pana atunci voi trece si academiile la PNA sa vedem ce va mai fi
 
Sus